Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Wiolka5_7 18:52, 26 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jeszcze nie, ale zbliżamy się do finału Ja dzisiaj wapnowałam łąki i zaczęłam siewy w inspekcie
fajnie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Anda 18:55, 26 lut 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Woliera pierwsza klasa

Też chciałam wapnować rabaty. Mam dużo mchu i myslałam, że trzeba będzie. Ale nie, zmierzyłam pH i mają 7.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Alija 19:43, 26 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Pięknie wygląda woliera ozdobiona zielonymi gałązkami, super.
Ja też trochę zaczęłam działać w ogrodzie, obcinam hortensje, ale śniegu mam więcej niż u ciebie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 19:55, 26 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Anda napisał(a)
Woliera pierwsza klasa

Też chciałam wapnować rabaty. Mam dużo mchu i myslałam, że trzeba będzie. Ale nie, zmierzyłam pH i mają 7.

Ewo moje łąki nigdy wapnowane nie były, na górze mam kwaśną ziemię więc na pewno nie zaszkodzi, dużo wapna nie dałam, a liczę, że kolejne rośliny zechcą rosnąć Tak z 15 lat to na pewno wapnowane nie było, albo i dłużej.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:31, 26 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Alija napisał(a)
Pięknie wygląda woliera ozdobiona zielonymi gałązkami, super.
Ja też trochę zaczęłam działać w ogrodzie, obcinam hortensje, ale śniegu mam więcej niż u ciebie.

Dzisiaj u nas już białego nie wiele, ale ziemia odmarzła tak na 10 cm na razie i chlupie pod nogami, a ślisko jak nie wiem co.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
greg66 21:32, 26 lut 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
U mnie dziś trochę popadało deszczu przy +8st. jutro popatrzę czy mi się trochę mączka bazaltowa wchłonęła.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
kasiek 22:47, 26 lut 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
U mnie już rozmarzło, zasuwam, bo w przyszłym tygodniu jestem w górach. Woliera cudowna, już nie mogę się doczekać nowego sezonu u Ciebie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Rench 23:20, 26 lut 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Pięknie urządziłaś wolierę.
W ogrodzie już działasz na całego, a u mnie jeszcze skorupa śnieżna.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
sylwia_slomc... 09:33, 27 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
greg66 napisał(a)
U mnie dziś trochę popadało deszczu przy +8st. jutro popatrzę czy mi się trochę mączka bazaltowa wchłonęła.

Wczoraj patrzyłam u mnie po mączce śladu nie ma
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:36, 27 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
kasiek napisał(a)
U mnie już rozmarzło, zasuwam, bo w przyszłym tygodniu jestem w górach. Woliera cudowna, już nie mogę się doczekać nowego sezonu u Ciebie

Dobra taka ucieczka z miasta choć na chwile Ja teraz w prognozę patrzyłam przyszły tydzień piękna pogoda z przymrozkami w nocy, w dzień zdecydowanie chłodniej, ale pełne słonko, wszystko ruszy
Też jestem ciekawa, najbardziej łąki( po jesiennym dosadzaniu) i żyrafowo budlejowej rabaty NO i na irysy czekam co sadziłam jesienią, ale pewnie w tym sezonie jeszcze kwiatków nie będzie. Jeszcze nowe widoki na wale przy dużym oczku tego też jestem ciekawa jak wyszło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies