Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Waclaw 08:24, 28 lut 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
przeniosły się bliżej ugoru sąsiadki




Niezmiennie podziwiam u Ciebie skrzydlatych gości. Bywają wyjątkowi
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 09:30, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Agatorek napisał(a)
Wow.
Kiedyś chciałam bardzo skoczyć (oczywiście w tandemie ) ze spadochronem. Później mi przeszło . Trochę boję się wysokości np. szklane schody, kręcone schody, czy szklane windy mnie przerażają. Albo kolejki górskie .
A Ty kiedyś miałaś okazję skoczyć?

Ja na drugim piętrze nawet na balkon nie wyjdę, na drabinie też mam problemy Więc skoki to by mi się śniły jako koszmary nie jako marzenie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:35, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Basieksp napisał(a)
Ale wiśnia ogrom, takie cięcie to wyzwanie

Wiśnie mają jakieś 30 lat na pewno, wielkie porosły, ale ja wiem, że potrafią być wyższe i o wiele szersze( prawie tak szerokie jak wysokie) Gdy byłam nastolatka rosła taka u babci w podwórku. Te nad rowem na szerokość były przycinane ( co zresztą widać po tych sterczących kawałkach bo ktoś to zrobił bardzo nieumiejętnie... My te kawałki na dole zostawiliśmy celowo bo kiedyś jak będzie trzeba znowu przyciąć musimy mieć jak się wdrapać do góry, drabina trzyczęściowa po rozłożeniu sięga jej ciut ponad połowy wysokości
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:36, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Magleska napisał(a)
Sylwuś
Buziaki przesyłam podczytuje na bieżąco i podziwiam

zaczęłam porządki w ogrodzie i padam na pysk ,bo albo w pracy ,albo w ogrodzie jestem

Madzia ja też na pełnych obrotach bo sezon odpalony i roboty huk, ale dzięki temu 4 kg mniej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:37, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Waclaw napisał(a)


Niezmiennie podziwiam u Ciebie skrzydlatych gości. Bywają wyjątkowi

Ja bardzo lubię obserwować tych gości
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 11:13, 28 lut 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Fajnie że razem ogarniacie nawet drzewa. U mnie mam z tym zmartwienie. Patrzyłam na prognozę że we wtorek, środę i czwartek ciepło - dla mnie okazja na prace ogrodowe. A u Was to każda pogoda dobra więc postęp olbrzymi fajnie pokazujesz rozwiązania dla woliery, wyściółka z rozplenic super. Kiedy będą mieszkańcy?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 12:18, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Urszulla napisał(a)
Fajnie że razem ogarniacie nawet drzewa. U mnie mam z tym zmartwienie. Patrzyłam na prognozę że we wtorek, środę i czwartek ciepło - dla mnie okazja na prace ogrodowe. A u Was to każda pogoda dobra więc postęp olbrzymi fajnie pokazujesz rozwiązania dla woliery, wyściółka z rozplenic super. Kiedy będą mieszkańcy?

Ula jak pogoda i zdrowie pozwolą to na sobotę jest plan zakładania siatki, a potem to już tylko szukać i przywozić mieszkańców
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 15:37, 28 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10270
Ale roboty u Was gonią!!! Nigdzie nie ma takiego tempa...no może jedynie u Danusi. Woliera jak ma wystawę, coraz to nowe wyposażenia znajdują swoje miejsce. Fajnie być ptakiem i móc zamieszkać w Waszej wymuskanej wolierze...
Pozdrawiam pracusiów
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 16:09, 28 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10263
Chyba Wszyscy tu zaglądający nie mogą się już doczekać nowych mieszkańców oj będzie się działo
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:36, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Rumianka napisał(a)
Ale roboty u Was gonią!!! Nigdzie nie ma takiego tempa...no może jedynie u Danusi. Woliera jak ma wystawę, coraz to nowe wyposażenia znajdują swoje miejsce. Fajnie być ptakiem i móc zamieszkać w Waszej wymuskanej wolierze...
Pozdrawiam pracusiów

Bo u nas dużo do zrobienia jestA teraz to już musimy gonić bo na dniach pierwsi lokatorzy się wprowadzą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies