Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 21:13, 27 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81991
tu od środka dobrze widać po lewej już z listwami, a po prawej jeszcze dziury między deskami

druga klapa w skrzyni dostała klamrę do zamykania i teraz już mogę otworzyć i niech schnie w środku

bo muszę zamawiać zboże...
krzesło, które kiedyś wyhaczyłam z Agą nie doczekało się jeszcze odnowienia, ale znalazło chwilowo swoje miejsce

a ja doczekałam wieszaków na ścianie na odzież ochronną
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:21, 27 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81991
Potem chłopcy olistwowali i uszczelnili podłogę w kurniku


i ja mogę sypać ściółkę
już nie bawiliśmy się w docinanie kątów bo i tak pod ściółką nie będzie widać
a my kładliśmy na ścianach


kiepskie foty bo już było ciemno jak kończyliśmy, ale sporo podgonione
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alija 21:31, 27 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
Sylwia! U ciebie zawsze tyle się dzieje! A to ptaki, a to kiełkujące zasiewy, cięcie drzew, woliera. Zawsze coś ciekawego!
U nas też dziś było cięcie. Zauważyłam, że nie ma już śniegu u ciebie, a u nas jeszcze leży, niestety...
Pozdrawiam!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 21:31, 27 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81991
Iwonka napisał(a)
Dzień z adrenaliną... Nie zazdroszczę! Kto tak wysoko wyszedł? Ja już nie pozwalam. Zbyt dużo nerwów mnie to kosztowało w ubiegłych latach. Dziś był Pan, wycenił na parę stów kilka czubków. Trudno, trzeba to w koszty posiadania ogrodu wliczyć.
Gęsi podziwiałam już w poprzedniej sesji, pięknie je wtedy uchwyciłaś
U nas eMuś znalazł martwego szczura w ogrodzie. Jestem szoku, czyżby do kompostownika przyszedł i kot się z nim rozprawił... mam ciary, nie cierpię tych ich ogonków, brrr
Świetny pomysł z rozplenicami w gniazdach. Tylko czy nie za wcześnie na cięcie? Sama się waham, we wtorek ma być cieplej. Ścięliśmy na razie miskanty i seslerię.

Ja ciachnęłam tylko te w donicy Nic im nie powinno być z miscantami czekam dłużej i te na rabatach też jeszcze są zaplecione. Emuś ze Starszym latali po drzewach. Ale kręgosłup przeskoczył już na finiszu przy cięciu ostatniej gałęzi, lina go szarpnęła jak gałąź opuszczaliśmy. a trzymałam ze Starszym i mówiłam Emusiowi żeby uważał bo tak może być, ale kto by tam baby słuchał No jeszcze Się nie naumiał, że kobita rację ma
co do szczura to żeby się kręciły nie musisz mieć kompostu w ogrodzie, może siedzieć u sąsiadów, a u Was spaceruje, albo kot do sąsiadów poszedł. Koty poruszają się w promieniu ok kilometra
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:35, 27 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81991
Alija napisał(a)
Sylwia! U ciebie zawsze tyle się dzieje! A to ptaki, a to kiełkujące zasiewy, cięcie drzew, woliera. Zawsze coś ciekawego!
U nas też dziś było cięcie. Zauważyłam, że nie ma już śniegu u ciebie, a u nas jeszcze leży, niestety...
Pozdrawiam!

Jeszcze trochę leży, ale okropnie mokro jest. U nas się dzieje.....może , my nie lubimy nudy, choć czasem marzyłam tylko o tym by się ponudzić i żeby się w moim życiu już nic nie działo....zwłaszcza jak dzieci były małe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 22:01, 27 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jeszcze trochę leży, ale okropnie mokro jest. U nas się dzieje.....może , my nie lubimy nudy, choć czasem marzyłam tylko o tym by się ponudzić i żeby się w moim życiu już nic nie działo....zwłaszcza jak dzieci były małe


To widać, że nie lubicie nudy . Ale mając dom i ogród (a szczególnie taki duży) zawsze jest coś do zrobienia. Na nudę jest mało czasu .

Fajny ten pierwszy mieszkaniec ptasiego spa . Ale przecież kontrola jakości musi się odbyć .

Podziwiam Twoich mężczyzn. Odważni są .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 22:30, 27 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81991
Agatorek napisał(a)


To widać, że nie lubicie nudy . Ale mając dom i ogród (a szczególnie taki duży) zawsze jest coś do zrobienia. Na nudę jest mało czasu .

Fajny ten pierwszy mieszkaniec ptasiego spa . Ale przecież kontrola jakości musi się odbyć .

Podziwiam Twoich mężczyzn. Odważni są .

Syn się wspina po skałkach, a Emus był spadochroniarzem w wojsku, nie boją się wysokości
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 22:41, 27 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Wow.
Kiedyś chciałam bardzo skoczyć (oczywiście w tandemie ) ze spadochronem. Później mi przeszło . Trochę boję się wysokości np. szklane schody, kręcone schody, czy szklane windy mnie przerażają. Albo kolejki górskie .
A Ty kiedyś miałaś okazję skoczyć?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 22:49, 27 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10261
Ale wiśnia ogrom, takie cięcie to wyzwanie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magleska 08:20, 28 lut 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Sylwuś
Buziaki przesyłam podczytuje na bieżąco i podziwiam

zaczęłam porządki w ogrodzie i padam na pysk ,bo albo w pracy ,albo w ogrodzie jestem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies