Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 22:19, 10 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Dorota321 napisał(a)
Wasz ogród zawsze robi wrażenie, a jesienią to miejsce chyba jest najładniejsze.

Dziś mi Aga powiedziała, że nasz ogród fajny cały rok bo zawsze jest coś co przyciąga spojrzenie.....o taki odbiór mi chodziło by zawsze było coś fajnego do pooglądania
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 01:25, 11 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Piękna jesień u Ciebie, te pomarańcze i czerwienie…cudne

Ale zachwyciła mnie też zieleń

sylwia_slomczewska napisał(a)
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
hankaandrus_44 07:52, 11 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Twoją Łąką jestem zachwycona. Za płotem też mam taki kawałek pola w trawach, ale tam mam tylko bury kolor, i kilka drzew samosiejek. Nie ma koloru.
A u Ciebie, co raz coś nowego wykwita. Pięknie masz.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sylwia_slomc... 20:53, 11 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Agatorek napisał(a)
Piękna jesień u Ciebie, te pomarańcze i czerwienie…cudne

Ale zachwyciła mnie też zieleń


Miałam dziś pokazać kolory bo ich przybyło, ale nie mam jak bo babcia jak poszłam do kur zalała mi laptopa herbatą i teraz nie wiem czy nie będzie na straty razem ze zdjęciami..... z czterech lat
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:54, 11 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
hankaandrus_44 napisał(a)
Twoją Łąką jestem zachwycona. Za płotem też mam taki kawałek pola w trawach, ale tam mam tylko bury kolor, i kilka drzew samosiejek. Nie ma koloru.
A u Ciebie, co raz coś nowego wykwita. Pięknie masz.

Teraz Hanuś w łące trawy z astrami robią robotę, ale nie pokażę bo nie mam jak
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hankaandrus_44 21:48, 11 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
No słyszę, z tym i babciami to tak jest. Rwą się do wszystkiego, żeby same, a równowagi już nie łapie. I klops. Awaria sprzetu.

Wiem o czym mówisz. Też taK mam, ale staram się przy sprzęcie nie jeść i nie pić. kawa i herbata na innym stoliku.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Monia81 21:49, 11 paź 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Mam nadzieję, że laptop ocaleje i wszystko co na nim zgromadzone... Sylwuś dobrze Aga mówi, Wasz ogród do podziwiania całorocznego jest w tym roku wiele przeciwności i może nie ma tego co sobie zaplanowaliście wszystkiego zrobionego na ten rok, ale mimo tego wszystkiego ogród cudny stworzyliście, łąka, brzeziniak boski no i woliera i mieszkańcy radość dają buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Rojodziejowa 22:36, 11 paź 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8709
sylwia_slomczewska napisał(a)

Miałam dziś pokazać kolory bo ich przybyło, ale nie mam jak bo babcia jak poszłam do kur zalała mi laptopa herbatą i teraz nie wiem czy nie będzie na straty razem ze zdjęciami..... z czterech lat


Wyciągnęłaś baterię? Osusz dobrze. Nawet jak nie ruszy to z dysku spokojnie da się zdjęcia wyciągnąć
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
sylwia_slomc... 10:44, 12 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
hankaandrus_44 napisał(a)
No słyszę, z tym i babciami to tak jest. Rwą się do wszystkiego, żeby same, a równowagi już nie łapie. I klops. Awaria sprzetu.

Wiem o czym mówisz. Też taK mam, ale staram się przy sprzęcie nie jeść i nie pić. kawa i herbata na innym stoliku.

Hanuś ja uważam, ale babci zdarzają się różne wpadki związane z wiekiem. Dywan wysuszyłam suszarką do włosów, łapka dziś przejmie pod opiekę przyjaciel co się na tym zna. Nie wiem ile się do niego nalało bo mnie przy tym nie było, ale jak powycierałam i odwróciłam do góry nogami to z klawiatury kapało. A był zamknięty, dobrze, że nie pod prądem.






____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:48, 12 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Monia81 napisał(a)
Mam nadzieję, że laptop ocaleje i wszystko co na nim zgromadzone... Sylwuś dobrze Aga mówi, Wasz ogród do podziwiania całorocznego jest w tym roku wiele przeciwności i może nie ma tego co sobie zaplanowaliście wszystkiego zrobionego na ten rok, ale mimo tego wszystkiego ogród cudny stworzyliście, łąka, brzeziniak boski no i woliera i mieszkańcy radość dają buziaczki

Monia z tego co było zaplanowane to prawie nic nie ma zrobione bacówka nie ruszona, a teraz remont domu wejdzie na tapetę to już jej pewnie z 10 lat nie postawimy, koło ogniska rabata nie wykończona, w Łasku jeszcze jedną rabata do odtworzenia, szklarni dalej nie ma za to ogród zaczyna przypominać Biskupin tylko materiapy się skończyły, a nowych nigdzie nie ma... Ogród się broni tam gdzie nie zalany
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies