Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

eda 10:15, 09 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ten rok to porażka na każdym polu


Trzymaj się kochana mimo wszystko w końcu musi być dobrze ...buziaczki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:16, 09 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81611
hankaandrus_44 napisał(a)
Żeby ich przekonać, może grzecznie zasugeruj, że w razie potopu, podasz ich do sądu o odszkodowanie. I koszty rewitalizacji. Najlepiej tą informację podać szeptaną drogą, przez innnych sąsiadow.

Hanuś nie trafia argument, że to również w Ich interesie. Najgorsze, że sąsiadka podpisała zgodę, ale Jej rodzina wczoraj w Gminie ją zablokowała. Nie rozumiem bo raz, ze mają nieuregulowaną sytuację prawną dwa, że sąsiadka nie jest ubezwłasnowolniona. Powiedziałam Im wczoraj, że kij ma dwa końce i nieopatrznie można się nim potem uderzyć.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:17, 09 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81611
eda napisał(a)


Trzymaj się kochana mimo wszystko w końcu musi być dobrze ...buziaczki

Staram się stawiać czoła tym sytuacjom na ile mogę Dzięki.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 10:27, 09 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
To może tak jak Hania pisze, no trudno, jak się nie da po dobroci, to może trochę postraszyć, karami, Wy macie działkę ubezpieczoną, postraszyć, że to nawet nie Wy tylko ubezpieczalnia będzie ich ścigać o odszkodowanie, że tak powiedzieli Wam w ubezpieczalni.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:31, 09 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81611
Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota321 13:17, 09 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
Zaległości mam przeogromne, u Ciebie nie do nadrobienia. Przeczytałam o polowaniu, straszne rzeczy! Teraz to strach do swojego ogrodu wejść, bo mogą myśliwi ustrzelić człowieka we własnym ogrodzie. Przykra sprawa.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Gosiek33 15:44, 09 gru 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Z grubsza nadrobiłam zaległości. Trzymam kciuki za zgodne stado


W Wałbrzychu na osiedlu mieszkaniowym myśliwy (między blokami) strzelał do dzików na zlecenie miasta

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Rumianka 16:05, 09 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10173
Z tymi sąsiadami to wygląda tak jak Pawlak z Kargulem...Jak Kargul napisał 3xTak...to Pawlak 3xNie!
A ostatnio to już całkiem wszystko postawione na głowie w tym naszym dziwnym Państwie...Życzę pomyślnego rozwiązania spraw...I mądrości dla sąsiadów...

A jeszcze jedno...Sylwia, Ty chyba masz parocję...mam ochotę wiosną zakupić to drzewko...jak masz fotkę, to poproszę...chcę z bliska obejrzeć...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 19:09, 09 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81611
Dorota321 napisał(a)
Zaległości mam przeogromne, u Ciebie nie do nadrobienia. Przeczytałam o polowaniu, straszne rzeczy! Teraz to strach do swojego ogrodu wejść, bo mogą myśliwi ustrzelić człowieka we własnym ogrodzie. Przykra sprawa.

Zaległości zaległościami, ale jak masz już cudnie na Święta udekorowane wszędzie Ja jeszcze nawet porządków nie miałam kiedy zacząć, albo prasuje, albo gotuję, dziś wreszcie akwaria ogarnęłam bo już o litość błagały. W ogrodzie tylko wczoraj jedną piwonię drzewiastą i dwa klony palmowe opatuliłam i tyle, reszta czeka. Świąt nadchodzących w ogóle nie czuję. W naszej miejscowości i okolicy covid szaleje, strach z domu wychodzić by nie przywlec. Z myśliwymi nadal czekam na odpowiedź. Ubezpieczycielowi dziś dopiero zdjęcia z odbudowy przesłałam bo nie było kiedy, a zaraz trzeba znowu ubezpieczyć. Na deski nadal czekamy, już miały być w sobotę, a okazało się, że jednak jeszcze nie dla nas bo kolejka i facet się pomylił Chyba się załamię jak nie zdążymy do wiosny odeskować bo wtedy cała tama nie ma sensu i tak zamuli.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:11, 09 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81611
Gosiek33 napisał(a)
Z grubsza nadrobiłam zaległości. Trzymam kciuki za zgodne stado


W Wałbrzychu na osiedlu mieszkaniowym myśliwy (między blokami) strzelał do dzików na zlecenie miasta


Oglądaliśmy nagranie z tego polowania w mieście, rozbój w białych rękawiczkach normalnie A Oni mnie będą zapewniać, ze można się czuć w trakcie polowania bezpiecznie, jakiś dramat. Ale dał mi facet kolejny argument w pertraktacjach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies