Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 20:46, 07 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81604
Waclaw napisał(a)
Sylwia, uważaj na psa.
Jeśli ich poszczujesz mogą go zastrzelić. Tzn nie maja prawa ale tłumaczyć się będą po fakcie.

Wiem Wacku i tylko dlatego tego nie zrobiłam w niedzielę. Poziom rozmowy na forum odsłonił jacy to ludzie, zablokowałam dziś komentarze bo już tak daleko odbiegły od sedna sprawy. Ech ludzie w necie czują się całkowicie bezkarni, a potem w sklepie będą się kłaniać. Dowiedziałam się też, że jestem osobą cały czas wszczynającą awantury i non stop mającą pretensje. Ten post do myśliwych był moim trzecim na tym forum. Pierwszy był na temat truchła łani, które znaleźliśmy na spacerze, drugi na temat powodzi i ten ostatni z niedzieli na temat polowania. Raczej mało mnie na FB. Częściej coś udostępnię niż napiszę.....no ale. Najwyraźniej zostanę upierdliwą starą babą co to o wszystko do wszystkich ma pretensje Od córki myśliwego co studiowała nadleśnictwo dowiedziałam się, że dzikich zwierząt wcale nie wolno dokarmiać ani poić. Ptaków też bo robimy im krzywdę. A niech sobie myślą i gadają co chcą byle mi do ogrodu strzelać nie przychodzili.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
antracyt 20:50, 07 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11509
Trzeba było się tej córki myśliwego zapytać kto paśniki napełnia w lesie i podrzuca buraki dzikom pod ambonami...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwia_slomc... 20:53, 07 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81604
antracyt napisał(a)
Trzeba było się tej córki myśliwego zapytać kto paśniki napełnia w lesie i podrzuca buraki dzikom pod ambonami...

Szkoda moich nerwów
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 21:20, 07 gru 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sylwia, ja wszystko czytam i wszystko wiem, co się dzieje i mocno chciałabym aby było dobrze, ale to walka z wiatrakami i bezsilnośc taka, że aż słabo mi się robi od myślenia o tym
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 19:28, 08 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81604
Gardenarium napisał(a)
Sylwia, ja wszystko czytam i wszystko wiem, co się dzieje i mocno chciałabym aby było dobrze, ale to walka z wiatrakami i bezsilnośc taka, że aż słabo mi się robi od myślenia o tym

Oj Danuś....
Wszystko się na razie nie układa. Gmina rów po całej długości pogłębia, poszerza po naszych pismach, a tu dzisiaj najbliżsi sąsiedzi, których działkę też topi nie zgodzili się na pogłębianie, nie wpuścili koparki na działkę i nic nie poradzimy Bezpośrednio za naszym ogrodem będzie bez pogłębienia i czyszczenia na odcinku 25 metrów. Ręce mi już opadają
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 19:44, 08 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Może jeszcze zmienią zdanie, w sumie to też w ich interesie.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:40, 08 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81604
Basieksp napisał(a)
Może jeszcze zmienią zdanie, w sumie to też w ich interesie.

Właśnie dlatego zupełnie nie rozumiem tej decyzji
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eda 23:30, 08 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ojej współczuję Sylwuś to masz zmartwienie będę trzymać kciuki by dobrze zakończyły te perypetie i żeby końcu ktoś mądry wziął się za ten bałagan ....
buziam ...
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 08:56, 09 gru 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Żeby ich przekonać, może grzecznie zasugeruj, że w razie potopu, podasz ich do sądu o odszkodowanie. I koszty rewitalizacji. Najlepiej tą informację podać szeptaną drogą, przez innnych sąsiadow.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sylwia_slomc... 10:13, 09 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81604
eda napisał(a)
Ojej współczuję Sylwuś to masz zmartwienie będę trzymać kciuki by dobrze zakończyły te perypetie i żeby końcu ktoś mądry wziął się za ten bałagan ....
buziam ...
Ten rok to porażka na każdym polu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies