Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 19:32, 06 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
kasiek napisał(a)
Rany Sylwia jaki tupet! Szkoda że taki kawał drogi masz komisariat, faktycznie niewielkie szanse że dojada, no chyba że by u Ciebie herbatke niedzielną cały dzień popijali

Nie daj się ale bądź ostrożna bo jak robią takie rzeczy to kto wie co do łba im strzeli

Dlatego cała dyskusja prowadzona jest poczta Emailową i na forum gminy na fb. W sieci zawsze ślad zostanie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 20:42, 06 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
sylwia_slomczewska napisał(a)
Taki jestem ładny po wyszczotkowaniu, teraz jeszcze byle do wiosny i futro wycięte z dredami odrośnie to będę puszysty




Ale śliczny!
Fajny ten Wasz nowy psiak

Co do myśliwych, to niestety są i normalni, ale też są i tacy, jak opisałaś. Niestety te 100 metrów liczy się chyba od „zabudowań mieszkalnych), a nie od ogrodzenia całej działki. Wg mnie to głupie prawo, ale cóż…nie tylko to.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 20:48, 06 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Agatorek napisał(a)


Ale śliczny!
Fajny ten Wasz nowy psiak

Co do myśliwych, to niestety są i normalni, ale też są i tacy, jak opisałaś. Niestety te 100 metrów liczy się chyba od „zabudowań mieszkalnych), a nie od ogrodzenia całej działki. Wg mnie to głupie prawo, ale cóż…nie tylko to.

Mam budowle nie tylko w podwórku.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:50, 06 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Takie były odległości od budynków sąsiada
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:01, 06 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Wczorajsze bieganie nad Wisłą


____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
marba 21:45, 06 gru 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Sylwuś, współczuję problemu z myśliwymi. To jest jakieś szaleństwo, ale czego się spodziewać, gdy rządzą szaleńcy. Właśnie wysłuchałam wiadomości, że dwa koła łowieckie organizują polowania na terenach przygranicznych z Bialorusią. Na pytanie dziennikarki, czy to zgodne z prawem, skoro tam są ludzie, jeden z organizatorów odparł beztrosko: "Zapraszam na polowanie". Na jakim świecie przyszło nam żyć?
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
sylwia_slomc... 22:16, 06 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
marba napisał(a)
Sylwuś, współczuję problemu z myśliwymi. To jest jakieś szaleństwo, ale czego się spodziewać, gdy rządzą szaleńcy. Właśnie wysłuchałam wiadomości, że dwa koła łowieckie organizują polowania na terenach przygranicznych z Bialorusią. Na pytanie dziennikarki, czy to zgodne z prawem, skoro tam są ludzie, jeden z organizatorów odparł beztrosko: "Zapraszam na polowanie". Na jakim świecie przyszło nam żyć?

Ech....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
rozark 12:34, 07 gru 2021


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Ja też na myśliwych jestem cięta. Nie napiszę co o nich myślę. Ale gdyby było głosowanie to bym była za rozwiązaniem kół łowieckich, zabrałabym im broń ...
____________________
pozdrowionka
Waclaw 20:30, 07 gru 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Sylwia, uważaj na psa.
Jeśli ich poszczujesz mogą go zastrzelić. Tzn nie maja prawa ale tłumaczyć się będą po fakcie.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 20:36, 07 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
rozark napisał(a)
Ja też na myśliwych jestem cięta. Nie napiszę co o nich myślę. Ale gdyby było głosowanie to bym była za rozwiązaniem kół łowieckich, zabrałabym im broń ...

Ja też.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies