Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Anda 21:50, 05 gru 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Sylwia, jak dobrze, że im stawiasz czoła. Bardzo mocno trzymam kciuki.
Co to sie w tej Polsce dzieje… Co z Polakami się dzieje… No w głowie mi się nie mieści.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rumianka 21:58, 05 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Ręce opadają normalnie...Kto to widział, by polowania urządzać w okolicy domostw...przecież ile różnych przypadków było, że zabłąkana kula trafiała kogoś spacerującego...Jakaś ohydna znieczulica pojawiła się w niektórych ludziskach, że rozum tego nie ogarnia...Sylwia, nie odpuszczaj i nagłaśniaj, bo niedługo wlezą polować na podwórkach...I jakie to przykre, że jeden dba o zwierzęta, dokarmia i daje schronienie, a drugi przyjdzie z flintą i strzela...i co mu taki zając zawinił? Ale trofeum zdobył...niech go diabli...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 22:18, 05 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Normalnie nie wiem co napisać może, kiedyś to się zmieni, chociaż trochę, narazie jest coraz gorzej, nawet się nie kryją ze swoją bezczelnością
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 22:25, 05 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
I to właśnie jest takie smutne.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 22:36, 05 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Jutro mam z Nimi podjąć rozmowy emailowe i podejmę bo w grafiku każda niedziela w tym miesiącu to polowanie. Nie życzę sobie na moim terenie, ani w okolicach ogrodu.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 00:20, 06 gru 2021


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Sylwia, i ja trzymam kciuki.
W tym roku poległam w starciu z tzw. władzą walcząc o ukaranie nielegalnej wycinki drzew i niszczenie gniazd w okresie lęgowym ptaków... Interwencja w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska była pomyłką - zapytano nas czy mamy dowody, np. zdjęcie przerażonego ptaka - no comments
Są ludzie, którym wolno więcej...
Oby Tobie poszło lepiej w Twoich działaniach.
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magleska 08:30, 06 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
o Matko .......nawet nie wiem co powiedzieć ....jestem mocno oburzona tymi myśliwymi .....horror
trzymam kciuki ,żeby Twoje działania dały jakiś pozytywny skutek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
jolanka 10:32, 06 gru 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
O kurcze (cisnęło mi się na usta coś innego ale tu nie wypada).
Też bym narobiła rabanu. Może inni mieszkańcy też powinni Cię wesprzeć. Nie mogę zrozumieć jak można strzelać do zwierząt dla przyjemności. A poza tym, 100 metrów? To kula będzie wiedziała, że to już granica i się zatrzyma? Wrrrr….
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
hankaandrus_44 12:37, 06 gru 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Co to za strzelanie w obrębie wsi? Myśliwi chyba mają jakiś wyznaczony teren łowiecki? Zgłaszałaś potrzebę odstrzału dzików i saren? Nie.

To co oni tam robia w szczerym polu za Twoim płotem? Zgroza.

Współczuję, bo ten rok u Was masakryczny.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sylwia_slomc... 13:36, 06 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Opisałam całą sytuację i przesłałam dokumentację fotograficzną do koła, a jeden z Panów myśliwych zażądał ode mnie publicznych przeprosin Koła. No mają tupet powiem Wam.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies