Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 21:56, 14 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Sylwia witam piękne zdjęcia Twojego zimowego ogrodu ja w nich widzę taka cisze spokój
pozdrawiam serdecznie

Witam i dziękuję, miło mi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 17:40, 15 gru 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
sylwia_slomczewska napisał(a)

Klika Będę chciała wyłączyć ogród z okręgu polowań. Jeśli dobrze rozumiem wystarczy złożyć wniosek Staroście i obowiązuje od następnego dnia po złożeniu..... Ktoś z czytających wątek zrobił kiedyś coś takiego?


Złóż wniosek, po co się denerwować i spinać z innymi ludźmi. Skoro jest taka możliwość to skorzystaj. Zobaczysz co to Ci da. A oi niech sobie pójdą w las
Zimą zimozielona jest niezła lecz potem cięcia dużo. Nie ma nic za darmo
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 20:27, 15 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Urszulla napisał(a)


Złóż wniosek, po co się denerwować i spinać z innymi ludźmi. Skoro jest taka możliwość to skorzystaj. Zobaczysz co to Ci da. A oi niech sobie pójdą w las
Zimą zimozielona jest niezła lecz potem cięcia dużo. Nie ma nic za darmo

Tak zrobię Ula
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Martka 20:59, 15 gru 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Sylwia, ostatnio rzadko piszę, ale zaglądam.Dzieje się w ogrodzie zimą, piękne zdjęcia. Gratuluję wizytówki wiosennej. Czytam o ostatnich zajściach ... szkoda gadać. Niestety nie mam obeznania kompletnie w tym temacie. Pozdrawiam!
kasiek 14:59, 18 gru 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459



Rany jakbłka jak bombki - super!
Kurcze ile u Ciebie nerwów z ludźmi, a wydawało sie że w takim zacisznym miejscu zyjesz... Współczuje bardzo i zycze duzo sił z walce z głupotą...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 19:11, 18 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Martka napisał(a)
Sylwia, ostatnio rzadko piszę, ale zaglądam.Dzieje się w ogrodzie zimą, piękne zdjęcia. Gratuluję wizytówki wiosennej. Czytam o ostatnich zajściach ... szkoda gadać. Niestety nie mam obeznania kompletnie w tym temacie. Pozdrawiam!

Utknęłam z wizytówką znowu Miło, że Się odzywasz tym razem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:16, 18 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
kasiek napisał(a)


Rany jakbłka jak bombki - super!
Kurcze ile u Ciebie nerwów z ludźmi, a wydawało sie że w takim zacisznym miejscu zyjesz... Współczuje bardzo i zycze duzo sił z walce z głupotą...

Jabłka zostawione były dla ptaszków te najbardziej obite gradem i już prawie znikają, kosy w nich zasmakowały Ludzie jak wszędzie są różni, ostatnio trafiam na tych problemowych.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 11:32, 25 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13218
Wesołych Świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 11:33, 25 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Miłego świętowania.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gruszka_na_w... 21:51, 26 gru 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Mam nadzieję, że ta niezwykła u Ciebie cisza zwiastuje tylko to, że mogłaś odpocząć. Serdeczności przesyłam.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies