Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 13:44, 10 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82181
eda napisał(a)
Ptasi raj i piesio cudny
fajnie tak oko nacieszyć ...ptaszki takie maleńkie
u mnie też mrozi brr szkoda że bez śniegu nalałam ptakom wody ciekawe ile postoi bez lodu widzę że rano jest ich najwięcej to będę wtedy troszkę ciepłej dolewać ...masz pomysł co zrobić żeby nie zamarzała ? stawiam miseczkę w styropian alee to może mało....Sylwuś buziam

Edzia my codziennie ptakom w wolierze rozmrażamy dolewając wrzątku. Niestety na tamtej części ogrodu nie mamy prądu i nie ma jak grzałki podłączyć. Zanosimy w czajniku elektrycznym i dolewamy, już się nauczyły żeby pić od razu bo potem zamarznie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 15:30, 10 sty 2022


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Sylwia u Ciebie tyle się dzieje ..na nudę nie narzekasz podziwiam za pracowitość i chęci Pieseł cudowny i ptasiurki.

Wizytówkę obejrzałam ..wiesz co myślę , nic nie muszę pisać

takiego bogactwa różnorodności chyba nikt nie ma , serce i ciężka praca którą włożyliście w ogród ..to wszystko widać jak natura pięknem Wam się odwdzięcza
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sylwia_slomc... 16:01, 10 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82181
Taki piękny choć w jesiennej odsłonie ogród znalazłam
https://www.youtube.com/watch?v=4-r-EwEU3WE
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:04, 10 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82181
deszczowymaj napisał(a)
Sylwia u Ciebie tyle się dzieje ..na nudę nie narzekasz podziwiam za pracowitość i chęci Pieseł cudowny i ptasiurki.

Wizytówkę obejrzałam ..wiesz co myślę , nic nie muszę pisać

takiego bogactwa różnorodności chyba nikt nie ma , serce i ciężka praca którą włożyliście w ogród ..to wszystko widać jak natura pięknem Wam się odwdzięcza

Aż nie wierzę, że mam gościa tyle czasu nie widzianego Normalnie fan fary odtrąbię Mam nadzieję, na Twą stałą lub dłuższą już obecność
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 16:45, 10 sty 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Żeberki się szybko rozmnażają ale nie wiem jak dużą ilość stadka chcesz mieć
A sylwestrowe koszenie to już mnie zaszokowało, ale u Ciebie normalne Bo gdy normalni ludzie siedzą lub leżą, piją i jedzą to u Was w akcjach ogrodowych przechodzi dzień. Pracocholizm to też choroba
A tak na poważnie to róże Zamówiłam, ale żle policzyłam i muszę 2 domówić.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 18:27, 10 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82181
Urszulla napisał(a)
Żeberki się szybko rozmnażają ale nie wiem jak dużą ilość stadka chcesz mieć
A sylwestrowe koszenie to już mnie zaszokowało, ale u Ciebie normalne Bo gdy normalni ludzie siedzą lub leżą, piją i jedzą to u Was w akcjach ogrodowych przechodzi dzień. Pracocholizm to też choroba
A tak na poważnie to róże Zamówiłam, ale żle policzyłam i muszę 2 domówić.

Ula chcieliśmy kosić wcześniej, ale pogoda nie pozwalała, a że jest nieprzewidywalna to chcieliśmy wykorzystać bo jak za późno skosimy to się do wiosny pokosy nie rozłożą i rośliny nie dadzą rady się spod nich wydostać Ptaszki wiosną będziemy sprzedawać- nadmiary
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 19:04, 10 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16493
Podziwiałam nowe zdjęcia w wizytówce, piękne. Oby ten rok nie przyniósł więcej niemiłych niespodzianek. A tego architekta do remontu domu znalazłaś?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 20:27, 10 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82181
jolanka napisał(a)
Podziwiałam nowe zdjęcia w wizytówce, piękne. Oby ten rok nie przyniósł więcej niemiłych niespodzianek. A tego architekta do remontu domu znalazłaś?
Oby Niby ma być z tej samej firmy co geodeta, ale nie wiem czy się dogadamy co do pomysłów i ceny...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 20:35, 10 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22114
Fajny ten Leoś. Potwierdzam, że wygląda na szczęśliwego.
Udanej realizacji planów życzę. Oby wszystko układało się bez przykrych niespodzianek.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 20:42, 10 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82181
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Fajny ten Leoś. Potwierdzam, że wygląda na szczęśliwego.
Udanej realizacji planów życzę. Oby wszystko układało się bez przykrych niespodzianek.

DziękujemyA ja przed chwilką u Ciebie byłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies