Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 00:24, 15 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Rojodziejowa napisał(a)
Ten kogut jest świetny!!

Ale nie wiem czy miejscówki nie zmieni bo do tamy pójdą trzy solarne pochodnie, które dostałam na imieniny jesienią od rodziców.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:26, 15 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Kordina napisał(a)


potwierdzam, dlatego chciałam go zobaczyć bliżej

Przyjechał ze mną z Targów z Jasionki kilka lat temu, targowałam się o niego z panem okrutnie, skoro targi to i możliwe targi Zbiłam z ceny wysokiego progu do akceptowalnego dla mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alija 09:22, 15 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8719
Tulipan lodowy piękny, ale muszę jeszcze pochwalić koguta. Podobają mi się takie ozdoby w ogrodzie. Byłam ostatnio w LM, piękne mają rzeczy tego typu, ale ceny zaporowe. Chyba w internecie można znaleźć podobne i tańsze.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Waclaw 13:44, 15 maj 2022


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)

A jak Twoja leśna, zagęszcza się? Fiołki już powinny cieszyć...

O tak!
Fiołki bujają, od niezapominajek niebiesko, paprocie świecą jasną zielenią. Coraz piękniej. Co prawda dość przypadkowo sadzę. Bez ładu i składu ale i tak mi się podoba.
Obsadzam ją rh żeby w przyszłości mniej pracować na rabacie. Dzisiaj byłem u sąsiadki i podziwiałem piwonie drzewiaste. Cudne są. W czerwcu w Wojsławicach będzie święto kwitnących piwonii połączone z kiermaszem. Oj, będzie co podziwiać bo mają ogrom piwonii a na sadzonki już się szykuję
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 14:59, 15 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Alija napisał(a)
Tulipan lodowy piękny, ale muszę jeszcze pochwalić koguta. Podobają mi się takie ozdoby w ogrodzie. Byłam ostatnio w LM, piękne mają rzeczy tego typu, ale ceny zaporowe. Chyba w internecie można znaleźć podobne i tańsze.

Różne cacka można znaleźć w necie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:02, 15 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Waclaw napisał(a)

O tak!
Fiołki bujają, od niezapominajek niebiesko, paprocie świecą jasną zielenią. Coraz piękniej. Co prawda dość przypadkowo sadzę. Bez ładu i składu ale i tak mi się podoba.
Obsadzam ją rh żeby w przyszłości mniej pracować na rabacie. Dzisiaj byłem u sąsiadki i podziwiałem piwonie drzewiaste. Cudne są. W czerwcu w Wojsławicach będzie święto kwitnących piwonii połączone z kiermaszem. Oj, będzie co podziwiać bo mają ogrom piwonii a na sadzonki już się szykuję

Piwonie w dobrej cenie za sadzonkę można obecnie w Benexie dostać wysyłkowo. Kapersy, ale całkiem ładne. Sadziłam w ubiegłym tygodniuO ile byś chciał bylinowe. Drzewiaste na zimę trzeba zabezpieczać w moim rejonie inaczej przemarzają.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:08, 15 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:12, 15 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
W maju ogród się zmienia praktycznie z dnia na dzień




____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:14, 15 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:17, 15 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907

Magnolie w tym roku bardzo długo kwitną, za to jabłonki rajskie przekwitały raz dwa


____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies