Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

ewsyg 20:50, 23 maj 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Sylwuś, ależ Ci ten ogród szybko rośnie, jak na sterydach. Każdy zakątek uroczy, zachwycający. Masz jedną szczególną perełkę w ogrodzie - to ten cudny piesio
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Waclaw 21:47, 23 maj 2022


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sylwia_slomczewska napisał(a)

Już i u Ciebie mamy co podziwiać, widziałam jak rodki zakwitły pięknie

dziękuję. Od wczoraj Nowa Zembla daje koncert. Posadziłem drugą i również ten egzemplarz zapowiada się dobrze.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Gosialuk 21:50, 23 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Pieski są dwa cudne.
Ja też latam z konewkami i podlewam przynajmniej to co w tym roku posadzone. Jakoś te wiosny mało sprzyjające pracom wiosennym. Przy takich temperaturach i suszy lepiej wstrzymać się z przesadzaniem niestety.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sylwia_slomc... 00:04, 24 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Kasiek napisał(a)


Pokaz mi prosze miejsce starcia na tych pestkach

Cieszy mnie ze tak ladnie Ci rosna, tfu tfu, na szczescie Cieszy rowniez, ze podzielilas sie z kolezanka, to bardzo mile z Twojej strony; prawdziwy charakter ogrodnika
Twoj ogrod podziwiam za kazdym razem i za kazdym razem sie zastanawiam, jak Wy dajecie rade. Niesamowicie pracowici jestescie, brawo



Kobieto jak nie zapomnę to przy zmianie wody cyknę O tej porze brak mi już sił na cokolwiek
Jeśli mam czym zawsze się podzielęCieszy mnie, że nie masz mi za złe. Ale zabij wysiać nasion z torebek nie zdążyłam nie miałam żywcem kiedy bo stale podlewam, a jak docieram do ogrodu to nie wiem za co najpierw się łapać, ciąć podlewać czy plewić, wszystko pilne. Może i dobrze bo nie byłabym w stanie dopilnować tych wysiewów przy takiej pogodzie....
Mimo szczerych chęci jak widać nie ze wszystkim dajemy radę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:05, 24 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Kasiek napisał(a)


Mam nadzieje i bede trzymac kciuki A Abiko uprasza sie o fotki pogladowe

Cieżko bedzie bo zapracowana bardzo, ale powtórzę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:07, 24 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
ewsyg napisał(a)
Sylwuś, ależ Ci ten ogród szybko rośnie, jak na sterydach. Każdy zakątek uroczy, zachwycający. Masz jedną szczególną perełkę w ogrodzie - to ten cudny piesio
Pozdrawiam

Dziękuję bardzo to miłe co piszesz Psiaki są dwa oba uwielbiam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:07, 24 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Waclaw napisał(a)

dziękuję. Od wczoraj Nowa Zembla daje koncert. Posadziłem drugą i również ten egzemplarz zapowiada się dobrze.

Na pewno będzie cudny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:11, 24 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Gosialuk napisał(a)
Pieski są dwa cudne.
Ja też latam z konewkami i podlewam przynajmniej to co w tym roku posadzone. Jakoś te wiosny mało sprzyjające pracom wiosennym. Przy takich temperaturach i suszy lepiej wstrzymać się z przesadzaniem niestety.

To prawda, tak się cieszyłam ubiegłej go roku, ze wykorzystałam pogodę na sadzenie w łące, w tym roku niestety sporo roślin przez ta suszę nie daje rady, a te co dają są o połowę niższe niż powinny być. Latam z wodą i wyczyniam wygibasy i dziwne tańce po łące by nie zdeptać tego co rośnie, a podlać to co wymaga ratunku, wszystkiego nie jestem w stanie odszukać, ale co widzę to podlewam.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
vita 08:11, 24 maj 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3979
Lotosy z siewu!? Nowa przygoda się zapowiada. Widywałam lotosy w Bolestraszycach, one jednak poza moim zasięgiem Śliczne fotki majowe Nadzieja, że ten rok będzie u Was spokojniejszy
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
sylwia_slomc... 10:11, 24 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
vita napisał(a)
Lotosy z siewu!? Nowa przygoda się zapowiada. Widywałam lotosy w Bolestraszycach, one jednak poza moim zasięgiem Śliczne fotki majowe Nadzieja, że ten rok będzie u Was spokojniejszy

Z siewu Kasia Bawarka ma moc zarażania roślinamiNie wiem czy się łudzę jeszcze, że ten rok będzie inny. Poczyniliśmy zabezpieczenia, ale czy to zda egzamin nie wiadomo. Od trzech tygodni susza na maxa, zero deszczu, nawet kropli. Ziemia skorupa większej ilości wody nie przyjmie...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies