Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 11:55, 08 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Gosiek33 napisał(a)
Padłeś - powstań. To o Was. Z wielkim szacunkiem dla walki o piękny ogród. I pomysleć, że gdy Nil wylewał wszycy wiedzieli, że plony będą znakomite

Czy wiadomo co muł naniósł? Sądząc po zmianach w kolorystyce roślin coś zmienił w glebie.

Jak patrzę jak domek doczyszczacie kolejny raz to znowu myślę o postawieniu go na palach. Wiem, że pisać łatwo.


Sunia piękna, przez kilkanaście lat miałam taką


Wiadomo, że naniósł szamba i opryski roślin, nawozów tym razem raczej już nie. Martwi mnie wierzba co zaczyna schnąć, a wierzby wodę lubią, oby nie przyniosło oprysków na chwast, bo rośliny zagrożone będą.

Podziel się doświadczeniami z wychowania Onka Nasza ma 3 miesiące skończone 1 sierpnia.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:57, 08 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Kasya napisał(a)


Sylwia, no podziwiam, jeszcze takie pracowite dalie masz.... i w takiej ilości
Slicznie wyglada tyle kwiecia

U mnie dalie wymagaja jedynie wykopania i wsadzenia, ja nie obrywam przekwitłych kwiatów na żadnych roslinach, na to czasu brak
Ale ogród nie wycacany więc to tak bardzo nie odstaje od reszty
Wiosną w warzywniku w chodniku miałam samosiewy dalii, ale nie było jak wykopać i powyrywałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AnnaMS 13:38, 08 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Sylwio, piękne widoczki Widać Waszą ciężką pracę włożoną w ten ogród Piękne dalie
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Gosiek33 15:41, 08 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
sylwia_slomczewska napisał(a)




Podziel się doświadczeniami z wychowania Onka Nasza ma 3 miesiące skończone 1 sierpnia.


To było dawno ale owczarek jaki by nie był to pies do towarzystwa i nudzi się jeśli nie dostaje ciągle jakiś zadań od przewodnika. Uwielbia nowe wyzwania, nie lubi krzykliwych komend, i oczywiście nigdy smakołykiem nie gardzi.... albo teraz kliker wystarczy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 16:02, 08 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
AnnaMS napisał(a)
Witaj Sylwio, piękne widoczki Widać Waszą ciężką pracę włożoną w ten ogród Piękne dalie

Aniu ja mam wrażenie, że właśnie po powodzi to kompletnie tego nie widać
Z trudem odtwarzamy co było no i nigdy to już nie będzie tak samo zrobione jak było
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:04, 08 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Gosiek33 napisał(a)


To było dawno ale owczarek jaki by nie był to pies do towarzystwa i nudzi się jeśli nie dostaje ciągle jakiś zadań od przewodnika. Uwielbia nowe wyzwania, nie lubi krzykliwych komend, i oczywiście nigdy smakołykiem nie gardzi.... albo teraz kliker wystarczy

Dzięki za wskazówki Próbujemy bawic się w aportowanie ( bawić bo do aportowania to jeszcze bardzo dużo czasu upłynie)Sunia nie myśli w mordkę aportu brać zamiast tego grzebie go łapami pod siebie razem z trawą i ziemią skacząc po nim, ubaw mam po pachy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AnnaMS 17:12, 08 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
sylwia_slomczewska napisał(a)

Aniu ja mam wrażenie, że właśnie po powodzi to kompletnie tego nie widać
Z trudem odtwarzamy co było no i nigdy to już nie będzie tak samo zrobione jak było

Widać, widać i za to Was chwalę Pozdrawiam
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Katkak 17:57, 08 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Sylwuś mi to na werticiliozę nie wygląda.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:40, 08 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
AnnaMS napisał(a)

Widać, widać i za to Was chwalę Pozdrawiam

Dzięki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:48, 08 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Katkak napisał(a)
Sylwuś mi to na werticiliozę nie wygląda.

To mnie ucieszyłaś
Choroby grzybowe mi się po ogrodzie plątają dziś zobaczyłam, że żywopłot grabowy bielą sie okrywa, mączniak chyba, całą noc padało znowu, dziś nie, gdyby jutro nie padało może uda się opryskać, albo w sobotę.....bo jutro jestem ciut nie czasowa...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies