Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

paniprzyroda 22:43, 08 sie 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
O kolejnym zalaniu czytałam, dobrze, że już samopoczucie lepsze i działacie. I tak Was podziwiam, nie wiem, co bym zrobiła na Waszym miejscu, jakie decyzje podjęła.. Pozostałe rośliny wyglądają imponująco, a dalie zachwycają, pomimo wody. Cudny mają ten cukierkowy kolor.
____________________
Dwa ogrody
sylwia_slomc... 22:47, 08 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
No działamy po troszkę codziennie, dzisiaj ciężko szło bo całą noc lało i ten muł znowu wody napił i bagnisto się zrobiło od nowa. Nie wiem czy nam się uda sytuację opanowac w tym sezonie, za chwile trzeba łake kosić , suszyć i palić, kiedy to wszystko zrobić? Bacówka miała stanąć w tym sezonie i nie stanie bo nie zdażymy, ani brama w brzeziniaku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylszu 23:10, 08 sie 2019


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Imienniczko. W środę byłam na moim Rodos i 60 konewek wody rozlałam na rośliny ( wąż się zepsuł a hortensje już musiały się napić ... i jak wracałam do domu to złapał mnie deszcz i pada do tej pory. I to takie ludzkie ...co dla mnie błogosławieństwem to dla Ciebie klęską ….
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
kerii 23:13, 08 sie 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Nadrobiłam zaległości pięknie jak zawsze a Psinka przecudowna uwielbiam takie szczeniackie pokraki
Kiedyś też miałam wilka, za nim się z niego psisko zrobiło to masakra jaka pokraka była
____________________
Jola Moja glebo terapia
sylwia_slomc... 09:00, 09 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
sylszu napisał(a)
Imienniczko. W środę byłam na moim Rodos i 60 konewek wody rozlałam na rośliny ( wąż się zepsuł a hortensje już musiały się napić ... i jak wracałam do domu to złapał mnie deszcz i pada do tej pory. I to takie ludzkie ...co dla mnie błogosławieństwem to dla Ciebie klęską ….

No wiem Sylwuś wiem, też czekałam na deszcz wcześnie, dwa miesiące upałów, a jak przyszedł to w takim nadmiarze, że hej. Ze skrajności w skrajność u mnie w tym sezonie, a człowiek zawsze nadzieję ma, że będzie dobrze u mnie teraz choroby grzybowe czeszą rośliny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 12:50, 09 sie 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Liriope zmienia kolor, moja też tak ma. Sunia prześliczna, ciekawe czy będzie siała pogrom na ogrodzie, mój Leoś codziennie to robi, ale choć mały gabarytami
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 14:29, 09 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dalie i te doniczki na drewnianym płocie... ech!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 16:09, 09 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Milka napisał(a)
Liriope zmienia kolor, moja też tak ma. Sunia prześliczna, ciekawe czy będzie siała pogrom na ogrodzie, mój Leoś codziennie to robi, ale choć mały gabarytami

Może za dużych szkód nie narobi bo pod kontrolą gania, a na razie to w zasadzie na krok mnie nie odstępuje, gdzie ja tam OnaŚmiszna jest
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:11, 09 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
popcorn napisał(a)
Dalie i te doniczki na drewnianym płocie... ech!

Dalie właśnie w tym roku marniutkie w porównaniu do poprzednich lat, przez te powodzie i suszę wcześniejszą
Wogóle warzywnik chwastem zarasta nie mam czasu w nim robić w tym sezonie, jeszcze chodnik tam nie do końca z mułu odgrzebany bo stale dolewało.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:51, 10 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956




____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies