Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 17:33, 12 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
AnnaMS napisał(a)
Sylwio, piękne widoczki wstawiłaś, cudowne Pozdrawiam
Dzięki Aniu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
malgorzata_s... 21:04, 12 sie 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Podziwiam Wasze samozaparcie nieustannie. Widoczki śliczne oczywiście te bez mułu.
Mam nadzieję że roślinek więcej nie stracisz. Twoje doniczki od Bogdzi u mnie mają się dobrze ale jakoś musimy się umówić na dostarczenie. Mogę je dzieciom do Krakowa dać ale nie wiem jak odbierzesz.)
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 21:07, 12 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Podziwiam Wasze samozaparcie nieustannie. Widoczki śliczne oczywiście te bez mułu.
Mam nadzieję że roślinek więcej nie stracisz. Twoje doniczki od Bogdzi u mnie mają się dobrze ale jakoś musimy się umówić na dostarczenie. Mogę je dzieciom do Krakowa dać ale nie wiem jak odbierzesz.)

Albo Wy przyjedziecie jak się odrobimy z mułem, albo ja dziewczyny do Was wyciągnę, albo dzieciom dasz i mój Em jest w Krakowie codziennie, tylko nie wiem ile ich i jakie duże.....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
malgorzata_s... 21:13, 12 sie 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
sylwia_slomczewska napisał(a)

Albo Wy przyjedziecie jak się odrobimy z mułem, albo ja dziewczyny do Was wyciągnę, albo dzieciom dasz i mój Em jest w Krakowie codziennie, tylko nie wiem ile ich i jakie duże.....


Najbardziej podoba mi się pomysł ,,albo ja dziewczyny do Was wyciągnę,,
Doniczek jest 5 sztuk i nie są wielkie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 21:32, 12 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Najbardziej podoba mi się pomysł ,,albo ja dziewczyny do Was wyciągnę,,
Doniczek jest 5 sztuk i nie są wielkie

No to spróbuję wyciągnąć tylko nie wiem jak One teraz czasowe, a jak coś to pozostają dwie opcje poprzednie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
malgorzata_s... 21:40, 12 sie 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
sylwia_slomczewska napisał(a)

No to spróbuję wyciągnąć tylko nie wiem jak One teraz czasowe, a jak coś to pozostają dwie opcje poprzednie


Sylwuś ten weekend mnie nie ma potem zapraszam serdecznieFajnie by było się spotkać.Dla Karoli też mam doniczki.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 22:58, 12 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Pogadam z Nimi to się zdzwonimy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 12:41, 13 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Nie było mnie kilka dni na forum, a u Ciebie 96 wpisów.
Brameczka i drewniane płotki przy mostku bardzo fajny pomysł, no i śliczna zawieszka z nazwą ogrodu dopełnia całość. Zakątek hortensjowy z drewnianą ławką prześlicznie się prezentuje. Widzę, że robicie od nowa ścieżkę, przez chwilę zastanawiałam się nad sensem tak dużego wysiłku, ale doczytałam że ubezpieczyciel miał na to wpływ. Bardzo dużo pracy wykonaliście, podziwiam Was szczerze.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
BKosimkArt 13:57, 13 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Pięknie Sylwia u Was, wszystko tak totalnie urosło że szok. Super ścieżki będą. Błocka nie zazdroszczę choć u nas przydałoby się więcej deszczu. Dojrzałam u Ciebie cudną budleję, boska!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwia_slomc... 16:07, 13 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Dorota123 napisał(a)
Nie było mnie kilka dni na forum, a u Ciebie 96 wpisów.
Brameczka i drewniane płotki przy mostku bardzo fajny pomysł, no i śliczna zawieszka z nazwą ogrodu dopełnia całość. Zakątek hortensjowy z drewnianą ławką prześlicznie się prezentuje. Widzę, że robicie od nowa ścieżkę, przez chwilę zastanawiałam się nad sensem tak dużego wysiłku, ale doczytałam że ubezpieczyciel miał na to wpływ. Bardzo dużo pracy wykonaliście, podziwiam Was szczerze.

Dziękuję Dorotko podjęliśmy walkę od nowa. Dziś w nocy drżałam żeby znów nie zalało bo burza szalała i ulewny deszcz, ale podobno jest ok. Na stówę dowiem się jak zajdziemy.
Wczoraj odpuściłam ogród bo opryski deszcz by spłukał, a kamień bałam się, że zamuli.
Najbardziej by się przydała ścieżka nad tym mułowiskiem bo znów dolało i trzeba się utaplać by przejść na duży ogród
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies