Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 20:33, 24 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Dzięki kochana za śliczne focieStado sikor rewelacja. Buziaki

Miło, że Ci się podobają
Kochana to szczygły nie sikorki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:35, 24 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
kasiek napisał(a)


To nie maraton, jeszcze trzeba znaleźć czas by sie przyrodą nacieszyć i zdrowia nie zmarnować Jesteście we dwoje - macie moc

No tak tylko nie wiadomo z czym się przyjdzie zmierzyć w kolejnym sezonie, wiec chcielibyśmy ten zamykać w miarę odrobieni
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:37, 24 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
marba napisał(a)
Sylwio, Twój ogród przyciąga jak magnes, nie tylko Ogrodowiczan, ale również skrzydlatych gości. Piękne, jesienne widoczki, aż się nie chce wychodzić.
Jesień się Basiu dopiero rozkręca Miałam nadzieję Was gościć w tym roku, ale przez te powodzie nie wyrobiliśmy się , może w kolejnym się uda
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:40, 24 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
KasiaLangier napisał(a)

Mega fajnych masz gości Ostatnie zdjęcie: chyba nigdy nie widziałam piękniejszej ozdoby bożonarodzeniowej

Bardzo zaskoczyły mnie swą liczebnością na fotce nie ma nawet jednej dziesiątej tego stadka co przyleciało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 20:52, 24 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Duże zaległości miałam, ogród bardzo ładnie zmienia się jesienią. Po przebytym zalaniu śladu nie ma. Drzewa ładnie rosną i zaznaczają zarys ogrodu. Już kiedyś przyszło mi to do głowy, ale jakoś nie napisałam. Pomyślałam sobie, że mogłabyś wejść we współpracę z jakimś krakowskim fotografem i zaproponować ogród na plenerowe sesje zdjęciowe za jakąś niewygórowaną opłatą. Wiele młodych osób szuka nietuzinkowych miejsc na sesje zdjęciowe. Dawno nie oglądałam wizytówki, ale po uaktualnieniu mogłabyś ją pokazać fotografom. Ogród jest już na tyle dorosły i ma tyle pięknych miejsc, że mogłabyś wziąć pod uwagę mój pomysł.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Katkak 21:00, 24 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ja tak kocham szczygły, że za jednego dałabym się pokroić, a u Ciebie taaaaaakie stado. Umnie bywają, ale z rzadka. Wiem, że lubią m.in nasionka kosmosów, dlatego kosmosów będzie więcej.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
marba 21:09, 24 wrz 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jesień się Basiu dopiero rozkręca Miałam nadzieję Was gościć w tym roku, ale przez te powodzie nie wyrobiliśmy się , może w kolejnym się uda

Sylwio, to bardzo miłe, może kiedyś nadarzy się okazja. My też ostatnio strasznie zaganiani jesteśmy, ale czasem udaje nam się wyrwać z kieratu obowiązków.
Gratuluję nowego, uroczego członka rodziny, niech sunia zdrowo się chowa.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
sylwia_slomc... 21:10, 24 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Katkak napisał(a)
Ja tak kocham szczygły, że za jednego dałabym się pokroić, a u Ciebie taaaaaakie stado. Umnie bywają, ale z rzadka. Wiem, że lubią m.in nasionka kosmosów, dlatego kosmosów będzie więcej.

Kasieńka u mnie sie rzuciły na pączki na wiśni o kosmosach w łące chyba nie wiedziały
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:21, 24 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
marba napisał(a)

Sylwio, to bardzo miłe, może kiedyś nadarzy się okazja. My też ostatnio strasznie zaganiani jesteśmy, ale czasem udaje nam się wyrwać z kieratu obowiązków.
Gratuluję nowego, uroczego członka rodziny, niech sunia zdrowo się chowa.

Dziękuję Basiu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:22, 24 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Dorota123 napisał(a)
Duże zaległości miałam, ogród bardzo ładnie zmienia się jesienią. Po przebytym zalaniu śladu nie ma. Drzewa ładnie rosną i zaznaczają zarys ogrodu. Już kiedyś przyszło mi to do głowy, ale jakoś nie napisałam. Pomyślałam sobie, że mogłabyś wejść we współpracę z jakimś krakowskim fotografem i zaproponować ogród na plenerowe sesje zdjęciowe za jakąś niewygórowaną opłatą. Wiele młodych osób szuka nietuzinkowych miejsc na sesje zdjęciowe. Dawno nie oglądałam wizytówki, ale po uaktualnieniu mogłabyś ją pokazać fotografom. Ogród jest już na tyle dorosły i ma tyle pięknych miejsc, że mogłabyś wziąć pod uwagę mój pomysł.

Pomyślę Dorotko Miło Cię widzieć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies