Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

mikina34 12:44, 07 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Margarete napisał(a)
Monika - polecam ci nowe fajne ogrodowe miejsce w Pabianicach - Aflopark - otwarto w weekend jego pierwsza część a ja oczywiście od razu musiałam tam być i parę fotek zrobiłam. Założyłam nowy wątek intymne miejscu. Myślę czy warto go obejrzeć i popierać takie prywatne lokalne inicjatywy
Buziaki !

Witaj Małgosiu - dziękuję za info, nie omieszkam zajrzeć
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 12:46, 07 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jeśli tak to Facet Cię nie naciąga, takie ceny teraz za tą pracę

W sumie się cieszę, że tak to kosztuje, co nie zmienia faktu, że to droga impreza , nie wiem ile musiałabym pracować żeby wyłożyć kostką podjazd czy coś w tym stylu Chociaż efekt i wygoda jest, nie powiem.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 12:51, 07 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Oczywiście jak już tę kostkę panowie położyli i ogarnęliśmy całe to obejście zapowiedziałam eMowi, że zamierzam zagospodarować teren na kfiatki...co ciekawe, sprzeciwu nie było .
Będę Was prosiła o pomoc, dobre dusze, bo pomysł i chciejstwa niby mam ale z pewnością do sporej korekty Najgorsze, że tam było kopane pod szambo, przewody i inne duperszwance to i ziemia groch z powidłem :/
Ale damy radę, prawda?
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 12:54, 07 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
A jakby ktoś mądry poradził, co mogę posiać po pietruszce naciowej? W sensie wysiana w zeszłym roku, w tym właśnie eksmitowana, bo poszła w kwiaty
Bo po groszku wyczytałam, że można brokuł, ten późniejszy - Cezar
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
sylwia_slomc... 16:09, 07 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Wsiej fasolkę szparagową
A gdzie fotki z postępów prac chodniczkowych??? Hę?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AniazUroczyska 01:02, 08 lip 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Moniko, jak się miewa Twój klon tatarski? Jesteś z niego zadowolona? Jak szybko rośnie , jak się przebarwia? Zaklepałam w szkółce, ale zastanawiam się, czy naprawdę warto go mieć?
Mirka 11:44, 08 lip 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
No gdzie te fotki? som
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mikina34 12:07, 08 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Sylwio - fasolkę posieję, masz rację.

Dziewczęta (Sylwio i Mirko) no zabijcie, zapomniałam zrobić zdjęcia wczoraj wieczorem podlewałam pomidory i tak zmarzłam (ok 21,30 było 10st ), że już nie miałam głowy do zdjęć. Dzisiaj obiecuję, zrobię fotki i jutro wstawię
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Mirka 12:09, 08 lip 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Hehe jasne poczekamy
Miłego dnia
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mikina34 12:11, 08 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
AniazUroczyska napisał(a)
Moniko, jak się miewa Twój klon tatarski? Jesteś z niego zadowolona? Jak szybko rośnie , jak się przebarwia? Zaklepałam w szkółce, ale zastanawiam się, czy naprawdę warto go mieć?

Aniu, mam dwa klony tatarskie, z obu jestem zadowolona, zrobię dziś fotki, zobaczysz jak sie prezentują. Każdy z nich jest inny, jakby dwie różne odmiany, a to to samo Jeden jest krzaczasty od dołu, drugi ma wyraźny pień główny, chociaż formowany, w sensie podkrzesywany, żeby taki był. Teraz zależy mi na tym żeby sie trochę zagęściły, bo oba mają dłuuuugie gałązki mało rozgałęzione
Jeden sie przebarwia na czerwono, drugi bardziej na żółto
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies