Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

Kasya 14:35, 01 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42166
Zazdroszczę eleganckiej ścieżki juz za momencik
Napisz mi pw ile taka przyjemność kosztuje bo muszę zacząć planować
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mikina34 14:46, 01 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
sylwia_slomczewska napisał(a)
Lubie takie roboty w trzy sekundy, super wyglądu nabierze od razuNo i te baletki....

Osobiście wolę styrane tenisówki albo wspomniane oczoj...bne a'la crocsy. Ale już się nie mogę doczekać efektu łał
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Makusia 14:51, 01 lip 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Szczur??
"p.o eMa"?
Sciezk zapowiada się bosko!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
mikina34 14:58, 01 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Kasya napisał(a)
Zazdroszczę eleganckiej ścieżki juz za momencik
Napisz mi pw ile taka przyjemność kosztuje bo muszę zacząć planować

Kasiu, za dużo jak dla mnie, u nas koszty są przez długość tychże, bo łącznie to 42m2 a liczy sie za metr kładzenia kostki i, co mnie najbardziej zdziwiło, za metr kopania, a do tego za metr robienia fazy po bokach kostki x2 zamiast krawężników, których koszt kładzenia tez jest spory. To tak jakbym ja prowadziła zajęcia taneczne i nie dość, że brała pieniądze za samą lekcję to jeszcze za puszczanie muzyki i układanie choreografii. No chyab jasne, że żeby położyć kostkę to muszę najpierw wykopać miejsce i przygotować teren, a potem to wykończyć odpowiednio.
Tyle mojego co sobie ponarzekam
U nas koszt kładzenia to 60zł/m2, kopanie 15zł/m, fazowanie chyba tez jakoś tak. No i oczywiście koszt kostki, tez niemały, nawet najtańszej... Generalnie to duży wydatek według mnie, trochę sie przeliczyłam z możliwościami, dobrze, że eM ma jakieś zaskórniaki, bo moja skarbonka ma dziurę w dnie
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 14:59, 01 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Makusia napisał(a)
Szczur??
"p.o eMa"?
Sciezk zapowiada się bosko!

Makusiu, zaraz szczur, toż to mała myszka polna do tego głodna
p.o. - pełniący obowiązki
liczę na to, ze taka będzie
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
ryska 18:03, 01 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Hej chyba tu już byłam kiedyś
Fajny masz ten świecznik w ogrodzie. I dudek ustrzelony tak wyraźnie i z bliska. Super
Zdjęcia piękne robisz i ja już się zapisuję do podglądania.
A i piękny powojnik
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kasya 18:14, 01 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42166
No fakt ze sporo bo ostatecznie 90 zł za m2 ?
A porownywalas inne oferty ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
AniazUroczyska 00:48, 02 lip 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
mikina34 napisał(a)
Prezenty od miłych Ogrodowiczanek:
i pysznogłówka od Ani z Uroczyska




Ojej, ojej jaka miła niespodzianka!
Zupełnie o tym zapomniałam!
Pierwsza roślinka ode mnie, która kwitnie w innym ogrodzie, to jest coś! Mimo mojego serca i dobrych chęci, miałam wrażenie ,że z tej mizerotki przesadzanej moimi rękoma nic dobrego nie będzie. A tu , popatrz - kwitnie! Jakże się cieszę! Pysznogłówka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Gdy 2 lata temu otrzymałam od córki małą doniczkę tej monardy, wcale mnie nie zachwyciła. A ona tak ładnie się rozrosła w dorodną kępę, kwitnie pięknie i długo. I nawet taka malutka u Ciebie zakwitła ! Naprawdę się cieszę!
Jeżówki od Ciebie też fajnie rosną, pewnie niedługo zakwitną. Jak będę na działce postaram się strzelić fotkę. Na razie przerwa w działkowaniu, od kilku dni jestem w domu.
mikina34 12:55, 02 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
ryska napisał(a)
Hej chyba tu już byłam kiedyś
Fajny masz ten świecznik w ogrodzie. I dudek ustrzelony tak wyraźnie i z bliska. Super
Zdjęcia piękne robisz i ja już się zapisuję do podglądania.
A i piękny powojnik

Witaj Reniu
Dziękuję za dobre słowo, wpadaj częściej, tylko gospodyni ze mnie marna, trzeba się samemu rządzić
Będę Cie molestować o nasiona Orlayi i Aminka
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 12:56, 02 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Kasya napisał(a)
No fakt ze sporo bo ostatecznie 90 zł za m2 ?
A porownywalas inne oferty ?

Nie zdążyłam , a że to ktoś z polecenia i bardzo przyzwoity w gadce i obejściu to zostało przyklepane
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies