Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

mikina34 12:30, 11 sie 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
mrokasia napisał(a)
Jaka fajna pusta plaża . Zazdroszczę takiego wyjazdu. Uwielbiam polskie morze ale ze względu na tłumy jeździmy jesienią albo wczesną wiosną.
Róże i fiolety ogrodowe cudne. Żółtości też, choć to nie moje klimaty .
A z tych drzewek i krzewów w trawniku zrobiłabym rabatę...

Ja też nie znoszę tłumów, byłam naprawdę szczęśliwa, ze udało nam sie znaleźć taką miejscówkę...i morze uwielbiam, może mi tak szumieć i szumieć, nic, że wiatr łeb urywa, a piach włazi w każdą szczelinkę . Wypad był krótki, ale to zawsze coś, akumulatorki naładowane.

Pamiętam, że z żółtych to Ty chyba tylko ziemniaki i fasolkę uważasz , ja sie przekonałam, nie przeszkadza mi już tak bardzo

Co do krzewów i drzewek to taki mam zamiar, w planach jest zrobienie rabaty, tylko nie mam koncepcji, bo wąsko jest i obawiam sie, że wyjdzie kiszka... dumam na razie.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 12:36, 11 sie 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 12:42, 11 sie 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Coś mi pożarło łubiny, wszystkie są w takim stanie, podejrzewam koniki polne o tą żarłoczność, chyba, że ktoś wie co to? Pozostałe są w gorszym stanie, mam nadziejże, że przetrwają, bo prawie same łodyżki stercza

____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 12:50, 11 sie 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Trafiła mi sie piękna ważka, pozowała dość cierpliwie, jak się za bardzo zbliżyłam odlatywała i wracała w to samo miejsce, widać ważki tez lubią gwiadorzyć
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
hankaandrus_44 12:50, 11 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Ślimaki na łubinach u mnie widziałam, te z domkami. Pięknie już masz, a plaża z lokatorami cudna, chociaż lokatorzy przelotem.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
mikina34 13:01, 11 sie 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
hankaandrus_44 napisał(a)
Ślimaki na łubinach u mnie widziałam, te z domkami. Pięknie już masz, a plaża z lokatorami cudna, chociaż lokatorzy przelotem.

Ślimaków z domkiem Ci u mnie dostatek czyli to one takie żarłoki, a ja sie nad każdym lituję i przenoszę z trawnika w rabaty żeby ich nie rozdeptać, a one sie tak odwdzięczają paskudy jedne
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 13:30, 11 sie 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
A jeszcze Wam pokaże jak linieje mój strzępek no cudny jest

____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Nowa12 13:41, 11 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110


Monia co to są za kwiatuszki bo nie kojarzę?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 13:43, 11 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
mikina34 napisał(a)
Coś mi pożarło łubiny, wszystkie są w takim stanie, podejrzewam koniki polne o tą żarłoczność, chyba, że ktoś wie co to? Pozostałe są w gorszym stanie, mam nadziejże, że przetrwają, bo prawie same łodyżki stercza



Ja mam takie wżery na judaszowcu i też podejrzewam koniki bo ich teraz mnóstwo w ogrodzie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
mikina34 13:51, 11 sie 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Nowa12 napisał(a)


Monia co to są za kwiatuszki bo nie kojarzę?

To jest ubiorek Pink Ice w wersji z różowo-fioletowymi kwiatkami, cudo powiem Ci, biały mnie urzekł ale ten to cacuszko

U mnie tych koników od groma, zeżarły mi młode sadzonki brokułów, tez tylko łodyżki sterczą, co za mendy jedne
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies