Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Biały domek pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Biały domek pod lasem

Gardenarium 22:51, 06 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


Witaj

Myślę, że na tym etapie, kiedy nie ma ogrodzenia kwiaty jednoroczne pozwolą Ci cieszyc się namiastką ogrodu i kolorami. Wiem, że Ci ciężko jeśli lubisz prace w ogrodzie i nie mieć ogrodu. Siej więc kolorowe łatki wyrwane chwastom. Odkładaj na ogrodzenie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Dasia 22:54, 06 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Lubię trawki, dlatego mam już kilka na początek kolekcji:
____________________
Biały domek pod lasem
Dasia 22:58, 06 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
gardenarium napisał(a)


Witaj

Myślę, że na tym etapie, kiedy nie ma ogrodzenia kwiaty jednoroczne pozwolą Ci cieszyc się namiastką ogrodu i kolorami. Wiem, że Ci ciężko jeśli lubisz prace w ogrodzie i nie mieć ogrodu. Siej więc kolorowe łatki wyrwane chwastom. Odkładaj na ogrodzenie


Witam
Ciężko patrzeć na sam chwast, bo ja bardziej niż pracę w ogrodzie kocham kwiaty. Będzie ich u mnie dużo, to jedno z podstawowych założeń A podziałać chcę jeszcze przed ogrodzeniem, planuję kilka plam iglaków, tych sarny raczej nie ruszą
____________________
Biały domek pod lasem
Dasia 23:00, 06 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Sebek napisał(a)
Żywopłot rządzi

____________________
Biały domek pod lasem
Dasia 23:07, 06 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
W najbliższych planach ogrodowych jest przedogródek, bo ile można znosić taki widok:


aktualnie wygląda to tak, lada chwila będzie tu kostka, a między domem a kostką koniecznie coś w tym roku chcę posadzić, żeby już nie straszyło.

____________________
Biały domek pod lasem
marzena 23:41, 06 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Dasiu, życzę powodzenia w tworzeniu ogrodu !
ten widok na pole za Waszym domem skojarzył mi się z podobnym u mnie ok 11 lat temu ...
będzie dobrze, na pewno !
____________________
marzena O....!
Dasia 00:01, 07 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Dzięki Marzena za życzenia,
to moje pole znam od dziecka, jeździłam tu na żniwa i wykopki. Jak się kiedyś dowiedziałam, że ono należy do mojej mamy to jako nastolatka żartowałam, że to będzie moje i posadzę tu sad. Ale jakoś o domu nie myślałam, dopóki nie znalazłam chętnego do wspólnego budowania

A przy okazji smutna refleksja na temat lasu, który widzimy z okien. Niestety jest mocno zaśmiecony teraz niby nie widzę żeby ktoś tam coś woził, ale dawniej chyba niektórzy oszczędzali na wywózce śmieci. Aż przykro patrzeć ;(
____________________
Biały domek pod lasem
hanka_andrus 07:56, 07 wrz 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witam Dasiu!
Żywopłot-cudownie oryginalny! Reszta .....pomału się poukłada, posadzi i już wiosnę powitasz w większym zorganizowaniu,Powodzenia.
Ps,Zrób jesienną pryzmę kompostową,wiosną będzie gratisowy nawóz.

Kwiatek dla Ciebie
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Sebek 10:26, 07 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Na pewno jak chcesz coś sadzić to już na tym etapie zdejmij całą darń na tamtym kawałku.

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hanka_andrus 11:07, 07 wrz 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Sebku,nie widzisz ,że jest to tymczasowe miejsce wypoczynkowe?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies