Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tkany marzeniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tkany marzeniami

AnnaMS 15:00, 29 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Kociamama napisał(a)


Pierwiosnki są z zeszłego roku. Rosły marnie to je przesadziłam i chyba się udało

Ja swoich pociaków do łóżka nie zapraszam. Gacek ma zwyczaj spania przy twarzy. Mruczy jak traktor. Bez szans na zaśniecie

Ja też swoich nie zapraszam, czekają aż zasnę i dopiero włażą na mnie do warkotu ich przyzwyczaiłam się
Pierwiosnki cudo, w Lublinie ich nie widziałam.
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anpi 15:04, 29 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
Aniu gdzie zamawiałaś te hortensje You & Me ?Te które teraz pokazywałaś w paczce to one?Bo ładne egzemplarze.Napiszesz mi na priv?
I zakochałam się w twoich pierwiosnkach i błagam na kolanach o jeden malutki odrościk( jak przekwitną)...wyślę Ci coś w zamian albo odkupię Pliiiiiiiiiiiiis...

Trawkę masz soczystą ,a czerwone tulipanki bardzo lubię wiec bym z nimi nie walczyłaJa ich jeszcze dosadzam.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Kociamama 17:17, 29 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
mrokasia napisał(a)


Bordowe też by mi się podobały .


Mi też Musze pogadać z tą moją osobistą sklerozą. Może sobie przypomni, gdzie robiła zakupy
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 17:26, 29 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
anpi napisał(a)
Aniu gdzie zamawiałaś te hortensje You & Me ?Te które teraz pokazywałaś w paczce to one?Bo ładne egzemplarze.Napiszesz mi na priv?
I zakochałam się w twoich pierwiosnkach i błagam na kolanach o jeden malutki odrościk( jak przekwitną)...wyślę Ci coś w zamian albo odkupię Pliiiiiiiiiiiiis...

Trawkę masz soczystą ,a czerwone tulipanki bardzo lubię wiec bym z nimi nie walczyłaJa ich jeszcze dosadzam.


Namiary na zakupy hortensjowe zaraz wyślę na priv. Odnośnie pierwiosnków to zobaczymy co się da uszczknąć jak przekwitną . Trawka czeka na fryzjera. Miałam nadzieję, że dzisiaj dostanie nowe uczesanie, ale zaczęło grzmieć. Może chociaż popada. Bo na razie to miałam tylko taki deszcz - rozśmieszasz. Kilka kropli i po opadach. Tulipanom życie daruję Marzyły mi się takie w odmianach dobrane kolorystycznie. A tu wyszła odmiana - czerwony pospolity. Chociaż teraz to już chyba zaczyna się robić rarytas, bo nie widziałam w sprzedaży. Prawda jest taka, ze nic z nimi nie robię i rosną jak głupie. Jak czytam, że inni stale dosadzają, bo albo znikają, albo mają tylko liściory to wychodzę na czarną niewdzięcznicę
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Nowa12 20:26, 29 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kociamama napisał(a)


Teraz zamówiłam Romance You and Me różową. Mam już takie niebieskie. Są bezproblemowe i bardzo obficie kwitną. Z tym, że ja je trzymam w donicach, ale oczywiście do gruntu też się nadają.


A nie wiesz czym się różni hortka you @ me romance od together?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kociamama 12:12, 30 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Nowa12 napisał(a)


A nie wiesz czym się różni hortka you @ me romance od together?


W/g mojej wiedzy wewnętrzne (te najbardziej w środku) płatki together są bardziej spiczaste. Romance jest bardziej zwarta i kompaktowa. Czyli do ogrodu to co się komu podoba, ale do donicy bardziej romance bo jest trochę mniejsza.
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 12:18, 30 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Z czeluści swojej sklerozy wydobyłam informację o pierwiosnku. Jest to odmiana - Pierwiosnka bezłodygowego Primula vulgaris Belarina Pink Champagne.
Kupowałam ją jednak w 2017 r, a nie w 2018. Sprawdzałam w miejscu, gdzie kupowałam. Niestety już ich nie mają. Może po nazwie, ktoś je gdzieś jednak namierzy. Przynajmniej wiadomo czego szukać.
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
AnnaMS 13:24, 30 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Kociamama napisał(a)
Z czeluści swojej sklerozy wydobyłam informację o pierwiosnku. Jest to odmiana - Pierwiosnka bezłodygowego Primula vulgaris Belarina Pink Champagne.
Kupowałam ją jednak w 2017 r, a nie w 2018. Sprawdzałam w miejscu, gdzie kupowałam. Niestety już ich nie mają. Może po nazwie, ktoś je gdzieś jednak namierzy. Przynajmniej wiadomo czego szukać.

Dzięki za nazwę
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Kociamama 16:04, 30 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
AnnaMS napisał(a)

Dzięki za nazwę

A bardzo proszę
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Kociamama 16:04, 30 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Miłego majówkowania. Do zobaczenia po
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies