Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Czas na zmiany - najwyższy czas

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na zmiany - najwyższy czas

grapaka 10:18, 07 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276

to wkupne
bo będę prosiła o rady,pomysły na moje nowe rabatki.
Przeleciałam już chyba wszystkie ogródki w ogrodowisku i czasami dech zapiera.
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
GabiK 10:44, 07 wrz 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Oj zapiera, zapiera. Piękne są, ale u nas też tak będzie kiedyś.
Witaj.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
grapaka 10:51, 07 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Witaj!
W Twoim miniaturowym też hasałam ale doniczki to już nie miniaturkipiękne.
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
GabiK 10:55, 07 wrz 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Dziękuję. Usilnie staram się zasłonić ten uroczy płot.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
hanka_andrus 10:59, 07 wrz 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Grapako! Witaj! Pokazuj co już masz......też jesteśmy ciekawi co masz w swoim ogródkowym raju.Wstępna - wkupna rabatka .... miodzio!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
grapaka 11:07, 07 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Witaj Haniu!
U Ciebie też gościłam cichaczem A rabatka wkupna to właśnie do modernizacji, tak było kiedyś.
Iglak wymarzł.Mam bałagan w kompie, w ogrodzie, ale postaram się wklejać fotki i mówić o co mi biega
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
grapaka 11:32, 07 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276

To jest front domu wschodnia ściana.Na lewo i prawo drzwi chcę nowe nasadzenia tylko jakie tu jest problem.Patrząc na fotkę to lewa strona wyjdzie za mur.Myślałam może o grysie lub żwirku.Postaram się wklejać foty fragmentami.Wątek otwarty na wszystkie pomysły.
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
grapaka 11:49, 07 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276

i tu nastąpił ciąg dalszyW tym buszu w rogu( prawie\0 rośnie iglaczek niebieski od dołu ogolony
Jak to ładnie zagospodarować?
Do tego iglaczka miałam propozycję 1.cały trójkąt posadzić Wiltoni czy jak mu tam leci, ewentualnie zostawić brzeg na jakieś begonie czy inne to jest południowa strona.
2.od okna na wschodniej stronie sławetne bukszpany.za rogiem z ekobordami w roli głównej mieszanka kamyków, żwiru czy kory.3.jakaś mieszanka na pniu.
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
grapaka 11:57, 07 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276

Tak wygląda reszta.Za płotkiem na którym wiszą czerwone pelargonie jest taras (też trzeba go zmienić kostka lub coś) i dalsza część do zagospodarowania. NO właśnie czy to ma być w jednym tonie, jednakowo wysypane czy odmienne?
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
grapaka 12:16, 07 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276

Mam nadzieję ,że nikt po obejrzeniu fotek nie dostał zawałuTutaj kończy się taras i zaczyna się taki rożek. Nie patrzymy w dal Na rogu domu rośnie se sławetny bukszpan i jak widać jest już sporych rozmiarów, ale do idealnej kuli to mu daleko, zwłaszcza, że z tyły jest obciachany na prosto rośnie tu też hakuro ale nie musi - tak jak i bukszpan.W rogu przy tarasie barwinek chyba taki biało zielony o ile taki jestmoże być wykopany jak i chryzantema. I tu myślałam o różnych wielkościach kul bukszpanowych , ale czytając Was to chyba za ciepła ściana
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies