Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Czas na zmiany - najwyższy czas

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na zmiany - najwyższy czas

grapaka 22:53, 27 wrz 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Ok! Danusiu dzięki już powyrywałam kwiatki na tej rabacie co ma rosnąć nigra.Byłam na giełdzie i nigra była ,ale bez pnia, limeelight też brak
Ja mam czas myślę o realizacji w przyszłym roku.
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Gardenarium 07:56, 28 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Najgorsze jest to, że u Ciebie słabo z zaopatrzeniem w centrach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 17:04, 28 wrz 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Grapaka - szukałem Twojego wątku bo zacząłem wczoraj czytać i go zgubiłem .Już go sobie zapisałem.
Będę kibicował i ciekawy jestem nasadzeń. Też mam taką długą rabatkę przy domu wzdłuż ścieżki .
Narysuj szkic i jak nie masz skanera to cyknij fotkę i wstaw.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Limka 18:19, 28 wrz 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 295
Grapaka wróciła Czuję, ze do wiosny będziesz miała wszystko zaplanowane idealnie. Teraz sezon spokojniejszy, to będę śledzić wątek i się odzywać, jak coś mi wpadnie do głowy.
____________________
Nasadzenia przed domem
grapaka 17:48, 04 paź 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Miałam kiedyś gazetę w której podobały mi się rozrzucone kulki bukszpanu różnej wielkości. Nie mogę jej znaleźć, był to goły trawnik a w nim kulka kul powiem tylko, że wtedy posadziłam bukszpanka z własnej produkcji w ilości sztuk 1i do tej pory tam rośnie ,ale trudno to nazwać kulkącoś mu trzeba podciąć.
Zawsze mi się podobały cisy, ale nie mam ani jednego bo zawsze mówili ,że jakoś niekorzystnie wpływają na otoczenie
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Gardenarium 18:53, 04 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie.... cisy tylko są trujące, ale żeby niekorzystnie??? Nieee.
Ja mam i tylko korzyści z tego płyną.
Jak chcesz kulki oglądać to zapraszam do mojego ogrodu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grapaka 20:53, 05 paź 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Zaistniałam tutaj miesiąc temu


-------------------------------------------
Czas na zmiany - najwyższy czas
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
grapaka 20:54, 05 paź 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
jak się wkleja ten link??? hmm
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Pszczelarnia 08:48, 06 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Grapako, opis wklejania linka w dziale na początku forum. Ja bym nie usuwała tych płyt betonowych. One mi się podobają (ale może tylko mi?). Danusia doradza Tobie i wszyscy czytający na tym korzystają. Z tym rysowaniem powiem tak - ja też nie za bardzo umiem ale trzeba wziąć ekierkę i te inne urządzenia ze szkoły (cyrkiel?) i wyrysować, żeby powstała całość. Pomysł ze śliwą jest jak najbardziej OK. Na tle takiej ściany będzie ładnie. Coś musi spajać ogród - ale niczego nowego nie dodaję. Laurowiśnia tez fajnie wygląda tylko może przemarzać.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
grapaka 22:07, 12 paź 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Pogoda w kratkę dziś była. A ja ani zdrowa ani chora czyli też w kratkę Zadołowałam tymczasowo bukszpany przy okazji fotkę wrzucę.Twarda to moja rola pod szpadlem trzeszczało , sucho jak nie wiem co. W innym miejscu tymczasowo wsadziłam limeligth jak wsadziłam to pomyślałamże może ją zimą śnieg złamaćbo tam raczej się odgarnięty śnieg zbiera.
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies