Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wymarzyłam sobie wrzosowisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzyłam sobie wrzosowisko

anuska2507 22:22, 28 lip 2021


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Niestety nie zdążyłam przed falą upałów podzielić seslerii, chyba będę musiała nadrobić to na wiosnę, albo dokupić sadzonek.


Niespodzianka w kamykach przy ścieżce: pomidor


Bukszpany i róże też po fryzjerze:
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
anuska2507 22:30, 28 lip 2021


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Frontowy widoczek
Umbraculifera - ta rośnie najładniej z trzech posadzonych, pozostałe dwie jakieś rzadsze, mają mniejsze listki. Podmarzły?


Sadzone wiosną miskanty Fernen Osten:


I te posadzone jesienią - mimo że dłużej rosną, to kępy znacznie szczuplejsze:
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
eVka 13:13, 11 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aniu, pięknie już masz w w ogrodzie i jaki trawnik!! Sesleria ci tak szybko urośnie, że zaraz ją będziesz mogła dzielić Podobnie Red Barony. u mnie zarosły juz pas na szerokość metra, zaczynają mnie przerażać
Bardzo mi się podoba Twoje wejście na posesję, przedogródek, taki elegancki.

Plany świetne, ciekawa jestem jak finalnie wyjdzie
____________________
oliwka 11:34, 12 sie 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Hej Aniu, fajnie było cię poznać. nie wiedziałam, ze jestes mistrzem ukorzeniania sadzonek super naprodukujesz sobie własne roślinki. Powtórzę za Ewa, masz eleganci przedogródek, a warzywnik nie taki mały
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
eVka 11:51, 12 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aniu, dzięki za spotkanie! Fajna i wesoła z Ciebie dziewczyna! Mam nadzieję, że stipy i jeżówki będa Ci ładnie rosnąc
Obiecuje jeszcze hakonki ale muszę je na spokojnie wykopać bo to już wyższa szkoła jazdy.
____________________
anuska2507 21:19, 12 sie 2021


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
I ja dziękuję za spotkanko
Do mistrza ukorzeniania trochę mi brakuje, ale próbuję - zawsze to jakaś oszczędność i satysfakcja Jedną seslerię już dzieliłam, zobaczymy jak szybko się rozrośnie.
Fajnie, że podoba Wam się mój przedogródek. Zapraszam do obejrzenia na żywo Już posadziłam w nim trochę jeżówek. Stipa jeszcze czeka, bo przegrałam z komarami Naparstnice mocno zwiędły, ale też już posadzone i mam nadzieję, że dojdą do siebie i że wszystko się przyjmie
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
anuska2507 09:28, 20 sie 2021


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Warzywnik Niestety niektóre krzaki pomidorów dopada już zaraza, ale i tak jest ich tyle, że nie nadążamy z jedzeniem



____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
anuska2507 09:32, 20 sie 2021


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Ku mojemu zmartwieniu zauważyłam wczoraj, że jedna wiśnia choruje. Znalazłam, że to drobna plamistość drzew pestkowych - trzeba pryskać, a i tak nie wiadomo, czy się uratuje
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
anuska2507 09:38, 20 sie 2021


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Siewki od Effki
Nie posadziłam wszystkich od razu, a z każdym dniem jest coraz bardziej sucho, że nie można wbić wideł.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
oliwka 15:18, 20 sie 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Aniu jest strasznie sucho, niby zrobiło się chłodniej, deszczyk kropi ale nadal trzeba wszystko podlewać. Pogoda w kazdym rejonie Polski nie sprzyja: albo sucho albo za mokro. Siewki niech rosną ci dobrze tfu tfu
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies