Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

ElaS 19:26, 03 cze 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
A to niespodzianka - kiwi nam zakwitło, mąż się bardzo ucieszył.


Pnącza dają radę. Piękny kolor wiciokrzewu.



____________________
Malwowy ogród
ElaS 19:30, 03 cze 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
A to prezent dla mnie. Mąż zrobił, na poprawę mojego kiepskiego nastroju. Zaskoczył mnie. Jakiś czas temu pokazałam, że taki stolik ogrodnika by mi się przydał. I mam



Nie zdążyłam nawet wypróbować ale na pewno będzie używany.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 19:35, 03 cze 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
marba napisał(a)
Elu, przychodzę z rewizytą. Twój ogród mnie zachwycił bo jest taki niewymuszony, swobodny, a jednocześnie bardzo zadbany, pełen klimatycznych zakątków i dekoracji. jednym słowem uroczy. Sama usiłuję coś podobnego stworzyć u siebie. Nie chce mi się u cod Ciebie wychodzić i już się wpraszam na wirtualną herbatkę.

Wiesz, to jest to określenie, którego szukałam. Właśnie tak. Zastanawiając się jaki chcę ogród, brakowało mi określenia, zdefiniowania.
"Niewyszukany, swobodny". Dokładnie o to mi chodzi. Dziękuję
____________________
Malwowy ogród
ElaS 19:41, 03 cze 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Rumianka napisał(a)
Metamorfoza bardzo udana i taka klimatyczna...

Miło to czytać
Bardzo lubię moją werandę. To nasze miejsce wytchnienia.
A widok z niej o tej porze roku mam taki. Potem będzie bardzo kolorowo na rabacie przy szopie.




Wiejskie klimaty, które lubię.
____________________
Malwowy ogród
anabuko1 20:16, 03 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23477
ElaS napisał(a)
A to prezent dla mnie. Mąż zrobił, na poprawę mojego kiepskiego nastroju. Zaskoczył mnie. Jakiś czas temu pokazałam, że taki stolik ogrodnika by mi się przydał. I mam



Nie zdążyłam nawet wypróbować ale na pewno będzie używany.

Ale fajna rzezcz.Suuper!
Trzeba mea pochwalić.
I kiwi ci kwitnie.Ale ono spore.Mam w planach jego zakup.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Madia 21:36, 03 cze 2019


Dołączył: 28 sty 2019
Posty: 143
Przyciągnął mnie tutaj tytuł wątku, bo malwy zawsze podziwiam i wzdycham do nich, ale mojej glinki nie polubiły, więc zwyczajnie zniechęciłam się po 2 próbach. Twoje są piękne.
Cegła to świetne tło dla kwiatów, uwielbiam takie klimaty, a te pnącza na szopie... no sielanka
____________________
Magda Ogród na tle lasu malowany
Doranma 22:00, 03 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Elu, cóż mam Ci napisać. .. Znów, że mam podobnie, uciekam nawet na 2 godziny w niedzielę, by odreagować problemy z chorobą rodziców i ratować swoją głowę. To działa ☺
Dobrze mieć męża który robi takie niespodzianki. I dobrze że zaglądasz tutaj w weekendy ☺ pierwszy raz widzę kwitnące kiwi. Masz zbliżenie?
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
ElaS 22:24, 03 cze 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Madia napisał(a)
Przyciągnął mnie tutaj tytuł wątku, bo malwy zawsze podziwiam i wzdycham do nich, ale mojej glinki nie polubiły, więc zwyczajnie zniechęciłam się po 2 próbach. Twoje są piękne.
Cegła to świetne tło dla kwiatów, uwielbiam takie klimaty, a te pnącza na szopie... no sielanka

Przyznam, że u mnie w tym roku z malwami zagłada. Rdza okropna. Zostały w trzech miejscach. Muszę znowu malwowy matecznik zrobić i odnowić populację. Zawsze jednak pozostają zdjęcia z poprzednich sezonów
____________________
Malwowy ogród
AniazUroczyska 00:55, 04 cze 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Elu, stół- niespodzianka, po prostu cudo!
greg66 11:23, 04 cze 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Nieopatrznie pokazałem zonie Twój stół, no i mamy jeszcze parę palet. ale coś za coś. zrobię jej stolik ogrodniczy a dostałem w zamian zielone światło na kolejną rabate kwiatową
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies