Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

Ania111 16:53, 02 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
ElaS napisał(a)

Aniu, Michaliny już nie mam.
Jest Rambo i jeszcze dwa stare koty.



Oj bardzo mi przykro Elu
____________________
Ania Spelnione marzenie
ElaS 22:00, 06 lis 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Bardzo Wam Wszystkim dziękuję za Dobre słowa, za chwilkę przystanku w moim wątku.
Mam teraz etap czytania. Chłonę. Spaceruję po ogrodach. Przysiadam na ogrodowych ławeczkach.
W moim ogrodzie posadziłam ponad 200 cebul. Ciekawa jestem wiosennego efektu, jak przyjdzie.

Powklejam zdjęcia miłe mojemu sercu. Ciepło, słońce. Poczekam ...











____________________
Malwowy ogród
Milka 05:53, 07 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękne ujęcia
Ja też mam cebule do sadzenia, ale żeby posadzić, muszę wyczyścić rabaty, żeby widzieć, gdzie jeszcze wolne miejsce, a to trwa, a pogoda zmienna i jeszcze srogą zimą straszą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
deszczowymaj 10:13, 07 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Cudne sielskie widoczki już mi tęskno za latem ..a przecież dopiero co się skończyło.. ach jak ten czas leci

u mnie w tym roku skromnie z cebulowymi,bo nawet jeszcze ich nie kupiłam nie wiem czy się wyrobie w tym roku
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Aurelllia 12:16, 07 lis 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Piękne sielskie widoczki
200 cebul - to będzie szał wiosną
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
greg66 14:41, 07 lis 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
Elu te malwy kradną moje serce a że u mnie coś nie chcą rosnąć to jestem u Ciebie częstym gościem
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
mikina34 14:44, 07 lis 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Elu, dotarłam i ja do Ciebie...
Strasznie mi przykro z powodu Michaliny "moje" kotki są krótko u nas a już cały czas drżę czy nie wyjdą na ulicę i o im sie nie stanie...
Piękny jest twój ogród, taki swojski bym powiedziała , duża robotę robią stare drzewa, chciałam kiedyś mieć właśnie taki ogród, ze starą stodoła, starym domem, starą jabłonką pomalowaną na biało... no to mam teraz pas startowy, jak to dziewczyny określiły . Ale trzeba być cierpliwym, kiedyś drzewa urosną i będzie pięknie.
Trzymaj się ciepło i nie choruj
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
ewsyg 18:24, 07 lis 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Witaj Elu. Przychodzę z rewizytą. Masz sielskie klimaty. Ciekawe zakątki stworzyłaś i te dekoracje , ech , piękne . Drzwi, które ocalały wyglądają mego fajnie. Kotki, takie urocze, do zagłaskania 200 cebul robi wrażenie.

Elu to jest chyba róża Eden Rose

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
sylwia_slomc... 19:58, 07 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
ElaS napisał(a)
Bardzo Wam Wszystkim dziękuję za Dobre słowa, za chwilkę przystanku w moim wątku.
Mam teraz etap czytania. Chłonę. Spaceruję po ogrodach. Przysiadam na ogrodowych ławeczkach.
W moim ogrodzie posadziłam ponad 200 cebul. Ciekawa jestem wiosennego efektu, jak przyjdzie.

Powklejam zdjęcia miłe mojemu sercu. Ciepło, słońce. Poczekam ...












Kadry jak z czasopisma ogrodniczego Śliczne Żal koteczka , wiem co to znaczy też straciliśmy ostatnio
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 20:08, 07 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Śliczne te malwy

ja siałam już 3 razy
w tym roku doczekałam , - aż 3 listków hihihi,
a takie jak masz Ty ,
pewnie za jakieś 10-15 lat

będę podziwiać Twoje
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies