Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 22:49, 02 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Zrobiło się gorąco i wymyśliłam nowy pojnik dla ptaków, powieszony na młodym dębie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:56, 02 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Smakołyki dla wiewiórek

też powiesiłam na drzewie

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
marba 23:06, 02 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Kasiu, woliera dla kotów "wypasiona", a pomysł na stołówkę dla leśnych gości wspaniały. Chyba będą często Cię odwiedzać.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 15:47, 03 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Basiu, zapraszam ciesze się, że mogę Cię gościć Dzisiaj doszedł jeszcze "profesjonalny" pojnik dla ptaków, wieczorkiem zrobię zdjęcie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
marba 16:00, 03 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Kasiu, miałam na myśli tych leśnych gości, ale ja też chętnie do Ciebie zaglądam. Bardzo odpowiada mi klimat Twojego ogrodu, taki "niewymuszony". Można u Ciebie czuć się swobodnie i mieć bezpośredni kontakt z naturą.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 17:07, 03 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Chacha widzisz zrozumiałam jak chciałam, leśnych gości mam więcej niż tych z Ogrodowiska
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
marba 17:20, 03 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Kasiu, na moje odwiedziny zawsze możesz liczyć. Wirtualnie, ale i w realu też mogę zajrzeć na wspólną kawkę. Jeśli tylko będziesz chciała.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 20:58, 03 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Oj, mój ogród chyba jeszcze nie jest gotowy, żeby przyjmować innych gości niż ptaki i wiewiórki Żartuję, na razie, nie wiem w co ręce włożyć, cierpię na chroniczny brak czasu, ale jak tylko wszytko się ułoży, to dam znać
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
marba 21:19, 03 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
KasiaLangier napisał(a)
Oj, mój ogród chyba jeszcze nie jest gotowy, żeby przyjmować innych gości niż ptaki i wiewiórki Żartuję, na razie, nie wiem w co ręce włożyć, cierpię na chroniczny brak czasu, ale jak tylko wszytko się ułoży, to dam znać

Jakbym siebie sprzed lat słyszała, więc doskonale Cię rozumiem. Z czasem powtarzałam sobie i innym, że mój ogród jest w stylu pszaśno- siermiężnym i wszystkie niedoskonałości są wpisane w ten styl. Goście już się pewnie przyzwyczaili.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 22:03, 03 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
W pobliżu korzenia sosny nie dało się niczego posadzić i ...czegos mi tu brakowało
Idealnie wpasowało się poidełko, a właściwie poidło dla ptaków

Myślałam, że to mała miska, a okazało się, że to całe kąpielisko, komfortowe nawet dla sójek
I jest na bogato..hosty w tym roku tak dały czadu, że te gabaryty pasują do siebie
Klonika ledwo co widać, żurawki zostały pochłonięte..ale kwitną

Teraz tylko wypatruję w oddali na pierwszych gości kąpieliska
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies