Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Nowa12 22:48, 28 sie 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Piękne masz te hortensje. Też mi się marzy taka rabata.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
KasiaLangier 13:02, 29 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Nowa12 napisał(a)


A ta hortensja jak się nazywa?

Nie wiem Dwie już były, gdy kupowaliśmy dom, a tą trzecią kupiłam jako no name na jakiejś wysprzedaży będzie jeszcze czwarta, która ślicznie kwitnie na niebiesko
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 13:07, 29 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Nowa12 napisał(a)
Piękne masz te hortensje. Też mi się marzy taka rabata.

Hortensje ogrodowe lubią leśne środowisko, półcień, kwaśną i wilgotną ziemię. Niestety wczesną wiosną lubią też przemarzać, ale słyszałam, że są już odmiany kwitnące na jednorocznych pędach pozdrawiam
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 14:00, 02 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Weekendowe pożegnanie sezonu letniego odbyło się o odpowiedniej porze, patrząc na dzisiejszą poniedziałkową aurę..ciemno, zimno i leje..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 20:18, 06 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
W ostatni weekend odbyły się dożynkowe targi w Częstochowie. Było całe mnóstwo roślin. Żałowałam, że zrobiłam zakupy internetowe, ponieważ można było kupić dorodne jarzmianki, krwiściągi, był wielki wybór cebulowych. Wszystko po bardzo przystępnych cenach. Normalnie raj
Bardzo spodobały mi się wianki, nie mogłam się oprzeć
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 20:22, 06 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Niestety nie da się wstawić zdjęć..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 20:33, 06 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Zmieniłam przeglądarkę z Chrome na Internet Explorera
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Nowa12 20:43, 06 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wstawiaj bo jestem ciekawa tych targów. Swoją drogą jest jakiś portal, na którym można znależć informację o wszystkich targach, festynach ogrodniczych w Polsce? W czaspismach to piszą tylko o tych największych głównie w Warszawie albo w arboretach. A jest tyle fajnych imprez ogrodowych, o których nie ma informacji. Np. dowiedziałam się niedawno, że w Otmuchowie co roku jest wielki Festiwal Kwiatów.
A może jest taki wątek na Ogrodowisku gdzie można wpisywać info o takich inprezach?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
KasiaLangier 20:50, 06 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Mam brązowe drzwi wejściowe, muszę chyba wymienić na białe, żeby lepiej pasowały do tego cudnego wianka



____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 20:57, 06 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Nowa12 napisał(a)
Wstawiaj bo jestem ciekawa tych targów. Swoją drogą jest jakiś portal, na którym można znależć informację o wszystkich targach, festynach ogrodniczych w Polsce? W czaspismach to piszą tylko o tych największych głównie w Warszawie albo w arboretach. A jest tyle fajnych imprez ogrodowych, o których nie ma informacji. Np. dowiedziałam się niedawno, że w Otmuchowie co roku jest wielki Festiwal Kwiatów.
A może jest taki wątek na Ogrodowisku gdzie można wpisywać info o takich inprezach?

Byłam tak obładowana, że nie dało rady robić zdjęć Niesamowity wybór traw,jeżówek, dużo różnych roślinnych rarytasików i ..mnóstwo ludzi, nie dało się przejść. Chyba taki portal jest, ale ja głównie obserwuję okoliczne imprezy na facebooku.
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies