Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Joaska 19:40, 04 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Mala_Mi napisał(a)
Asia.. ja też mam jakiegoś.. dostałam... i się poniewiera gdzieś.. może i na śmietniku... nawet nie wiedziałam jakie dobro miałam... trza było pozszywać i nawet za 500 puścić..
Ale znalazłam i za 8000$... ale to na pewno nie mój model.. mój był prosty...

Ania to szukaj może jeszcze znajdziesz i na cisy będzie
mój model to kuferek.... dlatego taki przydatny na narzędzia
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Mala_Mi 20:00, 04 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Joaska napisał(a)

Ania to szukaj może jeszcze znajdziesz i na cisy będzie
mój model to kuferek.... dlatego taki przydatny na narzędzia

Dla mojego.. i niestety nie Luj, a Gucio... szukałam dziś zastosowania W roli przydasia ogrodniczkowego..


Oryginal...

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joaska 20:11, 04 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Mala_Mi napisał(a)

Dla mojego.. i niestety nie Luj, a Gucio... szukałam dziś zastosowania W roli przydasia ogrodniczkowego..




Ania jesteś niezawodna !!!!!
Uwielbiam Cię !
No to ja jutro mojego luja obfocę bo dzisiaj jeszcze na budowie Żonowi pomaga w dźwiganiu gwoździ
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
ana_art 20:23, 04 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
aż się uśmiałam, a dzisiaj to nie lada wyczyn....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 21:19, 04 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
nie ... nieeee Anek luj to inaczej Józek ... a gucci to Gutek ... ja rozumiem to torebeczek to możesz wyrobienia nie mieć ale po chłopsku to damy radę zapamiętać ))) ... ale nikt na świecie nie wymyśli lepszego dla nich zastosowania ))) potfffory ...

skończymy z tymi torbami bo nas Dana wyciepa z forum i będzie ... masakra bo ja bez forum życia nie widzę

dziewczynki ja już fszystko wiem ... apropo frontu .,.
Anek nie uwierzysz ale wkomponowałam tojeść orszelinowatą ... tzn w wyobrażeniu ją wkomponowałam paradnie na honorowym miejscu ... uznałam, że to dama będzie ... szpaler damy ... muszę schody zdemontować ale czego się dla damy nie robi ...
jak mi się uda zrobić tak kcem to będzie czadowo
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ana_art 21:26, 04 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
kupiłam dzisiaj tikurille z mieszalnika jutro przyjadą dechy będzie malowanie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 21:27, 04 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ana_art napisał(a)
kupiłam dzisiaj tikurille z mieszalnika jutro przyjadą dechy będzie malowanie


ja w nią wierzę ... jak to mówią "będzie pani zadowolona" ... jaki odcień wybrałaś ? poproszę o linka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:39, 04 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ale cudności te rabatki Stokrotki zachwycające Sadzenie od linijki się sprawdziło, będzie pięknie Buziaki


gapie się na te stokrotki ... i gapie i zgadzam się ... są zachwycające ... tulipany też ... te papuzie mają takie łby , że tylko one mnie od stokrotek potrafią odciągnąć
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:42, 04 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Kuklik napisał(a)
Cegła, tulipany, niezapominajki....cudny klimat, czekam na efekt...
Zaczynam coraz bardziej doceniać cegłę w ogrodzie.


Izuś wiesz jak długo mi zajęło polubienie tej cegły ... w moim przypadku to opatrzność o niej zadecydowała ... wdzięczna jestem dziś opatrzności bo to musiało być gdzieś we mnie ... tylko nie wiedziałam ... ja też bardzo czekam na pierwsze u mnie efekty ... czekając patrzę na te zniewalające ... u Ciebie ... pozdrawiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:45, 04 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mathildis napisał(a)


To zdjęcie mnie urzekło ... już wygląda ciekawie, a jak wszystko zacznie kwitnąć będzie bossssko


bosko ... witam ale bosko to jest w tym lasku ... z tymi wiewiórami ... juz kocham Matyldę i za takie towarzystwo do kawki można się dać pokroić ... znalazłam po 3 na każdym drzewie a ta spryciara puszczająco oko do obiektywu to już mnie rozłozyła na łopatki ... tak mnie rozłozyła, ze nie napisałam ani słowa ... lecę to zmienić
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies