Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

barbara_kraj... 23:00, 04 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
To 'złoto' z gratulacjami na 600 stronę Rododendrowego II

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Syla 23:01, 04 sty 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Bogdziu , kolejna setunia .... gratuluję tym razem bez kwiatuszka ale mocno ściskam !!!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Mala_Mi 23:06, 04 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bożenko.. jestem opóźniona.. na szczęście nie w rozwoju i życzę Ci i sobie też, byśmy mogły jeszcze raz tak posiedzieć... tylko dłużej
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 23:16, 04 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Bożenko 600 ... sześć setek stron a na nich ... piękne obrazy malowniczego ogrodu ... wiersze i bajki do których chętnie się wraca i przy których się odlatuje (pewnie dlatego nigdy nie pomnę by komentarz zostawić i to siem zmieni ... ) ... bez względu na to czy piszesz czy zdjęciem mówisz są to posty perfekcyjne ... może kiedyś się tak nauczę ... bo o taaakim ogrodzie to nawet nie marzę ... pozdrawiam



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Martek 23:19, 04 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
asc napisał(a)
Bożenko.. jestem opóźniona.. na szczęście nie w rozwoju i życzę Ci i sobie też, byśmy mogły jeszcze raz tak posiedzieć... tylko dłużej


Moim okiem złapane !
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 23:22, 04 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
A ja czytam,patrzę i zastanawiam się co tak ci gratulują ...
Dajesz czadu,ale wiesz stron tyle ile gości,a jak gości dużo to znaczy,że wątek i jego gospodyni są ekstra
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
anipla 23:24, 04 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Bogdzia napisał(a)

Ślad zostawiam- żeby nie było że nie czytam
Czy u Ciebie też jest takie wiatrzysko? Pewnie trochę las osłania,bo u mnie wieje przeraźliwie.
Pozdrawiam i życze wielu sił na Twoją Radosną dla nas twórczość


Całą noc wiało że spac nie mogłam, ale rano przestało. A wieczorem wczoraj była jakaś awaria bo nie miałam prądu i musiałam przymusowo pożegnac się z Ogrodowiskiem. Właczyli po północy. Las niestety nie osłania bo to zawsze sa wiatry zachodnie a las mam od pólnocnego wschodu.Pozdrawiam Anitko.



Czytałam na dobranoc C i S i mi się oko przymknęło.Wstałam przed 22 to już prądu nie było ale jak tylko włączyli to na Ogrodowisko wskoczyłam. Ale to ciekawostka bo to inna linia ...hmm ...albo jakaś duża awaria była albo wyłączyli jakiś obszar żeby im strat nie narobiło ....
Mój S myślał że to burza albo sztuczne ognie- a to "tylko" wiatr był.Odpozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
kasik778 23:29, 04 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Bogdziu gratuluję kolejne setki, tym razem 600 niedługo pewnie kolejny tysiączek

____________________
Kindzia 09:25, 05 sty 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdzia napisał(a)

Ja już poświątecznie i pracowicie witam
Czy wiesz może Bogdziu czyje to pióra? W lasku po jakiejś bitwie leżały. Duuuże są





Takie w paski maja jastrząb i krogulec ale czy to ich nie potrafię powiedziec. Moga byc też jakiejs gesi którą np lis porwał komus bo i hodowlane ptaki też różne bywają. Znalazłam taką stronę tam jest o piórach ale to nie takie proste rozpoznac.

http://forum.przyroda.org/topics47/atlas-pior-spis-tresci-vt2582.htm

Dziękuję
Ale fajna strona!!! Dodałam sobie do ulubionych
Pozdrawiam serdecznie

I następnej seteczki gratuluję !!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
EPODLAS 10:56, 05 sty 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Bożenko, gratulacje z okazji następnej setki.
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies