Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

vita 22:29, 18 gru 2016


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4073
Filomeno, wymiana zaklepana
Ile kwitną martagony? Dłużej od piwonii, i zawsze jest to święto Przegapiłyśmy, miałam dużo doniczek z siewkami...

Na grzebanie przy korzeniach roślin mam fobię. Wiele osób mi to wytykało, pouczało i wskazywało. C. formosanum nie wyjdzie wiosną. Za rok posadzę w to miejsce coś innego.
Na orliki mam przygotowane miejsce, pamiętaj
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 22:50, 18 gru 2016


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4073
Irysy syberyjskie polubiłam dzięki P. Kucharzykawi, i motyw bolestraszycki też się przewinął.









Jesienią zdobyłam Iris foetidissima , irysa cuchnącego. Wiem, że nasze warunki nie bardzo mu sprzyjają, ale...trzeba to przetestować.

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Filomena 09:31, 19 gru 2016


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Nic nie przegapiłyśmy, najprzyjemniejsze jest to poszukiwanie, tworzenie, dumanie, dopieszczanie, niezbyt częste zmienianie. Monet podobno też cały czas poprawiał swój ogród, a każdy z jego obrazów wydaje się doskonały
pozdrawiam gorąco
____________________
Filomena-w zielonej aptece
kasia_w 12:32, 19 gru 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Co za uczta wspaniała!
Przepiękna kolekcja piwonii a i błękitne rabaty zachwycające. Filomenowe porównanie z Monetem jak najbardziej na miejscu
Ja również ciekawa jestem losów czyt. widoków "sielskiego ogródka"
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Marcowa 11:20, 22 gru 2016

Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 60
Chciałam coś pochwalić,coś zacytować ale zachwyca mnie wszystko.Będę się delektować w święta.Teraz przyszłam zostawić życzenia najlepsze i najserdeczniejsze,na święta i po świętach,na cały czas.I podziękować za to że dzielisz się z nami pięknymi widokami.
____________________
Agnieszka
vita 20:15, 27 gru 2016


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4073
Filomena napisał(a)
Nic nie przegapiłyśmy, najprzyjemniejsze jest to poszukiwanie, tworzenie, dumanie, dopieszczanie, niezbyt częste zmienianie. Monet podobno też cały czas poprawiał swój ogród, a każdy z jego obrazów wydaje się doskonały
pozdrawiam gorąco


Niezbyt częste zmienianie? Mam sporo na sumieniu.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 20:19, 27 gru 2016


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4073
kasia_w napisał(a)
Co za uczta wspaniała!
Przepiękna kolekcja piwonii a i błękitne rabaty zachwycające. Filomenowe porównanie z Monetem jak najbardziej na miejscu
Ja również ciekawa jestem losów czyt. widoków "sielskiego ogródka"


Nie wiem co jest dla mnie ważniejsze, kolekcje czy konsekwencja w ogrodzie?
Chyba jednak postawię na porządkowanie, siódma zasada: gdy coś zaczniesz, skończ
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
sylwia_slomc... 20:21, 27 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Jakie cudne peonie i iryski....jak ja za tym już tęsknię.....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
vita 20:33, 27 gru 2016


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4073
Marcowa napisał(a)
Chciałam coś pochwalić,coś zacytować ale zachwyca mnie wszystko.Będę się delektować w święta.Teraz przyszłam zostawić życzenia najlepsze i najserdeczniejsze,na święta i po świętach,na cały czas.I podziękować za to że dzielisz się z nami pięknymi widokami.


Chwalenie wprawia mnie w konsternację i trudno mi jest się do niego odnieść.
O wiele bardziej wolałabym krytykę. Mam bardzo dużo do poprawienia w ogrodzie i potrzebuję pomocy
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 20:45, 27 gru 2016


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4073
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jakie cudne peonie i iryski....jak ja za tym już tęsknię.....


Jeszcze tylko trzy miesiące, najtrudniejsze
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies