Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

hanka_andrus 20:25, 22 mar 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Aniu, ja się też nie rozczulam, jak coś mi nie pasuje, to siekierkę w łapki i ciacham.
Taka rola ogrodnika -sekator nosić przy sobie i ciąć, co przeszkadza. Oszczędzaj zdrowie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
malgorzata_s... 20:34, 22 mar 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Aniu dzięki za genialne sugestie Pokazałam Emusiowi co zmalowałaś i zaakceptowane Co więcej powiedział że racja że równe powinno być Jesteś kochana. Całuski
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 20:59, 22 mar 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu wcale nie tak skromnie go ogoliłaś, całe 'gacie' poszły Ja to baaardzo nie lubie jałowców, jeszcze tylko trzy mi w ogrodzie ozstały, ale one też niedługo pożegnają się z moim adresem
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Sebek 21:05, 22 mar 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nawet i to można nazwać bonsajem dla ubogich Podoba mi się - atak drabiny na Ciebie już nie....Ważne, że cała jesteś
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mala_Mi 21:34, 22 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Musiałam się wymoczyć pod prysznicem.... już mam zakwasy.. a jutro chodzę na czterech... i to na trzeźwo...

Stan wykonanych prac na dzisiaj...
- wycięty olbrzymi jałowiec chyba Blue Arrow
- skrócony od góry jałowiec jakiś tam
- obdarty z portek jałowiec jakiś tam.. tu najdłużej zeszło
- obcięte wrzosy... ale jakość fatalna..
- podpisane piwonie.. puki mam kartki..
- zutylizowany urobek wczorajszy i dzisiejszy
-wypielone za szkalrnią
-z grubsza jeden bonzaj na skalniaku przycięty
-130 sadzonek bukszpanowych posadzone... w szklarni Czekają aż si wezmę za bylinówkę..
- posprzątane w szklarnii
-wyczyszczone papierem ściernym 2 ławki i zaolejowane.. jest gdzie przysiąść na ogrodzie
- wyciepane kaktusy opuncja.... tego już nie mam.. i dobrze.... bo to najgorsze kłujoki...


I coś jeszcze na pewno.. ale siły brak.. i fotki z rana.. potem już nie było czasu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:39, 22 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sebek napisał(a)
Nawet i to można nazwać bonsajem dla ubogich Podoba mi się - atak drabiny na Ciebie już nie....Ważne, że cała jesteś

Próbowałam sam przesunąć 7 metrową drabinę.. wiatr dmuchnął i wpadłam pomiędzy drabiny... myślałam, że obojczyk już poszedł.. zgniotło mnie, a eMuś.. zamiast pomóc.. to się gapi.. nerwa dostałam strasznego, ale była unieruchomiona.. wykorzystał ten fakt przewagi... jak podleciał to pyta sie czy wołać doktora od złamań bo akurat jest na ogrodzie... to nasz sąsiad.. Dowcipny...grrrr

Ale ze mną jak z kotem.. baby i kota siekierą nie zabije

Za to płakałam ze śmiechu z mojego drugiego mężczyzny.. staruszek ledwo chodzi.. coś łaziło we wrzosach. i musiał koniecznie to obsikać.. po męsku, a nóżki podnieść nie może .. wiec tak kombinował, aż wykombinował.. nogę postawił na obrzeżu.. i odznaczył teren....


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:44, 22 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Luki napisał(a)
Aniu wcale nie tak skromnie go ogoliłaś, całe 'gacie' poszły Ja to baaardzo nie lubie jałowców, jeszcze tylko trzy mi w ogrodzie ozstały, ale one też niedługo pożegnają się z moim adresem


Łukasz.. ja też nie lubię.. ale jak kupowałam pierwsze rośliny to sie pytałam czy szybko rośnie, jak szybko to kupowałam.. od głupia baba, ale wtedy forum nie było... trzeba było radzić sie tylko swojego nosa A co już wyciepałam lub padło to moje... teraz łątwiej tym co zakładają ogrody, bo maja forum
Niestety szkielet już jakiś mam i mogę tylko w tym obrębie robić rewolucje..

Krokusy w cieniu też rosną, tylko później kwitną.. i dobrze, bo dzięki temu coś jeszcze kolorem zaskakuje


Ups.. słabo widać.. za to widać, że trawnik w cieniu ledwo zipie.. ale kupiliśmy trawę do cienia.. będziemy dosiewać. I na foto teraz zauważyłam, że wierzba już ma listki..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:51, 22 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Aniu dzięki za genialne sugestie Pokazałam Emusiowi co zmalowałaś i zaakceptowane Co więcej powiedział że racja że równe powinno być Jesteś kochana. Całuski


Bo chłop patrzy innymi kategoriami i jak widzi sens to sie nie buntuje
Mój wymyślił gdzie posadzić liliowce.. i to był strzał w dziesiątkę .. a ja zachwycam sie jego pomysłem.. i moimi krokuskami W sadzie też będzie pięknie


Edit.. widzisz ile też mam zakoli.. dlatego dla równowagi wprowadzam proste linie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agacia 21:51, 22 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Aniu, tak samo w zeszłym roku pociachałam takiego samego jałowca
Forsycje u nas jeszcze śpią, cebulowe nieśmiało w zieleni miejskiej wyglądają...
Pozdrówka!
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Agacia 21:52, 22 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Pieska kocham!
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies