Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 23:23, 22 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hanka_andrus napisał(a)
Zimie wystawiamy już środkowy paluszek. I nie ma to tamto!


Hanuś.. jak Cię nie kochać
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:25, 22 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anna_g napisał(a)
a my z wertykulatorem pobiegamy sobie chyba jutro Hmmmm.... chociaż to mój eM chce mieć jak najwięcej trawnika (bo ogród to trawa i ze dwa krzaki i dość) - hmmm... to jak tak chce mieć tyle to niech se sam lata z maszynką i grabiami Fakt - Anek - dobry pomysł Nie cierpię grabienia po wertykulacji - chyba jedyna praca ogrodowa której naprawdę nie lubię.

Nie mam wyobraźni ale i tak wiem że Twoja rabata będzie bardzo ładna Miłego weekendu


Mój eMuś to taki Mac Giwer.. pozbierał trawę kosiarką.. bo grabać się nie chciało.. jego trawnik.. jego grabienie Dzięki temu pierwsze koszenie zaliczone, a dziś sąsiedzi kosili Wiosna ..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:28, 22 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
barbara_krajewska napisał(a)
Halny i do mnie dotarł, cały dzień huczało
Aniu, co robicie z zeschłą trawą po wertykulacji? Kompostujecie?

Basiu próbowałam kompostować trawę, ale wychodził z tego mega gnój.. za dużo trawy do innych rzeczy.... kilka razy ten gnój przewalałam i nie mam ochoty już więcej na kompost czytaj gnojówkę z trawy. Odwozimy trawę do utylizacji na kompostownię A w sezonie kosimy i nie zbieramy trawy tylko leży sobie na trawniku i sie rozkłada

Klony kwitną na całego.. a halny i u nas dawał popalić..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:51, 22 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
admete napisał(a)
Aniu chyba się u Ciebie nie witałam
Przebiegłam troszku po Twoim ogrodzie - oj jest czym nacieszyć oczy

Pozdrawiam wiosennie
Aga

Witaj Aga...... ja u Ciebie byłam zaraz na początku jak tylko sie zalogowałaś.. występowałam jako ASC Potem wcięło powiadomienia.. i już nie śledziłam losów twojego ogrodu.. ..... nadrobię w luźniejszym momencie.... bo ogród masz z wielkim rozmachem Aż ciekawa jestem jak go obsadziłaś.. bo jak zaglądałam to było jeszcze na etapie tworzenia struktury
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anna_g 00:17, 23 mar 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ania - już po północy a ja u Ciebie jeszcze nie byłam ale jestem i to nawet na bieżąco Wycinanie, podgalanie widziałam...
Wertykulowałam ja i syn - połowę zrobilim a resztę zostawiam eMowi - coś zaczął ale się worki na trawę skończyły to miał fajrant Strasznie dużo się tego wyciąga.
Irysek już ma prawie prawie kolor ale chyba jest bardziej fioletowy - piękny kolorek i piękny irysek - moja mama w tym kolorze miała najwięcej (hmmmm.... czyli ze 5 sztuk ) Dobranoc
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Mala_Mi 00:30, 23 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja rewizytuję i sie poddaję.... idę spać.. jestem zgon.. jakoś muszę poczytać od ostatniego wpisu.. inaczej nie umiem.... i zajmuje mi to dużo czasu

Reszta fotek dzisiejszych.. ups.. wczorajszych.. i do spania.. dziś też jest dzień

Nie, nawet nie wstawiam fotek.. ale klona kwitnącego zostawię.. cudnie wygląda .. szkoda że na foto tego nie widać.. I ja kmróz nie przyjdzie to wiśnia kiku soc tam da pokaz.. oj zapowiada sie cudnie



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Nikita 00:32, 23 mar 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Oj widzę, że Pani Wiosna rozszalała się u ciebie i ty też już szalejesz ogródkowo.....
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
paniprzyroda 01:20, 23 mar 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniu, poszalałaś ostro, podczytuję w przerwach na wyprostowanie pleców, więc jestem na bieżąco, a przy okazji wiadomo, co i u innych się dzieje i pośmiać się można
Rabata z różami będzie piękna. U mnie nadal tylko miejsce na rabatkę różaną, jak skończę porządki w starym zaczynam działać w nowym, a na razie pakuję wszystkie rośliny w doniczki.
Trawnikami też się nie zajmuję, od tego są panowie w ilości wystarczającej tylko na razie czasu na to nie mają.
Pozdrawiam już niedzielnie.
____________________
Dwa ogrody
rozajerycha 01:50, 23 mar 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Aniu jaka to różnica dwie godziny drogi raj,a tu owszem wiosna ,ale jakaś nie taka sama
Cieszę się,że wpadłam od razu mi lepiej .Słońce i kwiaty to naprawdę wiosna .
Ściskam Aniu mocno.
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
danuta_szwajcer 06:34, 23 mar 2014


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Aniu u Ciebie tez juz piekna wiosna, a z trawa tez mam to samo doswiadczenie i nie zostawiam zadnej trawy.Pozdrawiam:
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies