Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój kawałek planety

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek planety

malkul 10:39, 10 gru 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Bardzo tęsknię
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 19:13, 16 gru 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Bardzo bardzo
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
siakowa 07:45, 17 gru 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
oj ale ktos wsiąknął...
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
malkul 18:10, 17 gru 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
właśnie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
ewakatowice 19:35, 17 gru 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
gdzie się podziewasz. Wracaj
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
katiaxx 20:13, 17 gru 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
oj, kobity, nie było mnie kilka dni, mniej czasu i w ogóle, haruję na projekt ale jakoś sytuacja mało się klaruje jak to mówią na dwoje babka wróżyła nie wiem co tam mi wywróży - ale i tak jest pięknie, czekam na śnieg będziemy z tych kup ziemi zjeżdżać sankami - tudzież na brzuchu prosto na pysk, a co tam raz się żyje.

juuuuupiii

Miło że pamiętacie

nie zachodzę tu bo zaraz złapię doła i tak wpadłam do siakowej i zobaczyłam te świece, te światełka, te latarnie i robić się odechciewa a ja nie nastrojowa, mam jedną latarenkę na której renifery idę we trzech - chyba do dzieciątka Jezus , jest gdzieś na strychu.

poza tym zakupiłam wianek łysy sosnowy - nie wiem dlaczego ale pomyślałam że pójdę pod prąd i jodły nie wezmę, mam tez nowy obrus o czym tez informowałam koleżanki forum pośpiesznie na prywatnym kanale , jak go odprasuję to walne tam ten wianek i strzelę focię ale jak znam życie nie wyjdzie tak pięknie jakbym chciała ale i tak wkleję.

tak bym chciała błyszczeć w te święta, pachnieć wanilią , mieć klipsy z kryształkami swarowskiego i małą czarną z tk max. I żeby lodówka była pełna była żarcia takiego że jak ktoś przyjdzie to wyjdzie całkiem oszołomiony że takich wspaniałości nie widział i nie próbował, i chciałabym bym przy tym perliście się śmiać z żartów świątecznych i mieć świetlista cerę

i żeby kręgosłup w części ogononowej mnie nie dokuczał

taki jest mój świąteczny plan
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
ewakatowice 20:20, 17 gru 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Ależ ja uwielbiam Twoje pióro. Gdybym była facetem to byłabyś moja
Hihihi

Tęsknię za Tobą… kupię Ci tą kieckę i klipsy tylko bywaj TU z nami 
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Magda70 20:33, 17 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
a ja kręgosłup pomasuję w części ogonowej

obrus??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
anka_ 20:34, 17 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
katiaxx napisał(a)
...tak bym chciała błyszczeć w te święta, pachnieć wanilią , mieć klipsy z kryształkami swarowskiego i małą czarną z tk max. I żeby lodówka była pełna była żarcia takiego że jak ktoś przyjdzie to wyjdzie całkiem oszołomiony że takich wspaniałości nie widział i nie próbował, i chciałabym bym przy tym perliście się śmiać z żartów świątecznych i mieć świetlista cerę

i żeby kręgosłup w części ogononowej mnie nie dokuczał

taki jest mój świąteczny plan


Kochana tylko tyle chcesz?
To może Mikołaj spełni twe plany

Z całego serca życzę ci tego.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
lojalna_ 20:35, 17 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
katiaxx napisał(a)
oj, kobity, nie było mnie kilka dni, mniej czasu i w ogóle, haruję na projekt ale jakoś sytuacja mało się klaruje jak to mówią na dwoje babka wróżyła nie wiem co tam mi wywróży - ale i tak jest pięknie, czekam na śnieg będziemy z tych kup ziemi zjeżdżać sankami - tudzież na brzuchu prosto na pysk, a co tam raz się żyje.

juuuuupiii

Miło że pamiętacie

nie zachodzę tu bo zaraz złapię doła i tak wpadłam do siakowej i zobaczyłam te świece, te światełka, te latarnie i robić się odechciewa a ja nie nastrojowa, mam jedną latarenkę na której renifery idę we trzech - chyba do dzieciątka Jezus , jest gdzieś na strychu.

poza tym zakupiłam wianek łysy sosnowy - nie wiem dlaczego ale pomyślałam że pójdę pod prąd i jodły nie wezmę, mam tez nowy obrus o czym tez informowałam koleżanki forum pośpiesznie na prywatnym kanale , jak go odprasuję to walne tam ten wianek i strzelę focię ale jak znam życie nie wyjdzie tak pięknie jakbym chciała ale i tak wkleję.

tak bym chciała błyszczeć w te święta, pachnieć wanilią , mieć klipsy z kryształkami swarowskiego i małą czarną z tk max. I żeby lodówka była pełna była żarcia takiego że jak ktoś przyjdzie to wyjdzie całkiem oszołomiony że takich wspaniałości nie widział i nie próbował, i chciałabym bym przy tym perliście się śmiać z żartów świątecznych i mieć świetlista cerę

i żeby kręgosłup w części ogononowej mnie nie dokuczał

taki jest mój świąteczny plan




No dyc wszystko to zrozumiałe ...szkoda tylko zescie z Ewka zniknęły jak kamfora a ja tu sama z lamkami sie trudze ....i tak ich pod strzecha nie zawiesiłam bo nie pomogłyscie.......

Ubierz sie wreszcie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies