Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój kawałek planety

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek planety

katiaxx 08:41, 26 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
anka_ napisał(a)
Kasiu nie zazdroszczę przerzucania tylu ton ziemi aksamitnymi ręcyma, tym bardziej że u mnie też czeka piękna hałda do rozplantowania (tyle tylko, że mój M. rączek do tego nie chce przyłożyć, mam se ciągniczek wynająć)


Aniu, tę hałdę przerzucaliśmy sami z pomocą taczek bo tam nic by się zmieściło (4 metry od budynku d ogrodzenia), nie mówiąc o podstawowych manewrach, ale te pozostałe to na pewno coś weźmiemy tylko nie chce JCB bo to wielka maszyna i mi wszystko porozjeżdża , ja mieszkam na wsi, ciężko tu raczej o lekki sprzęt typowo ogrodniczy a przydałoby się coś niedużego i sprytnego.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
siakowa 08:45, 26 lis 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
katiaxx napisał(a)


Aniu, tę hałdę przerzucaliśmy sami z pomocą taczek bo tam nic by się zmieściło (4 metry od budynku d ogrodzenia), nie mówiąc o podstawowych manewrach, ale te pozostałe to na pewno coś weźmiemy tylko nie chce JCB bo to wielka maszyna i mi wszystko porozjeżdża , ja mieszkam na wsi, ciężko tu raczej o lekki sprzęt typowo ogrodniczy a przydałoby się coś niedużego i sprytnego.


Brrrrrrrrrrr aż się musiałm otrzasnąć jak czytam o tych tonach ziemi na wspomnienie naszych samochodów z tonami tejże....tez brak miejsca na wzjad w docelowe miejsce...o matko az mnie bicepsy zabolały brrrrrrrrr

edit: chciałam tym samy powiedziec że trzymam kciuki za szybkie zakonczenie tego etapu prac ogrodowych
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
jazzy 10:33, 26 lis 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
katiaxx napisał(a)


jazz a zapytaj swojego czy wolałby mieć dziewczynę z łopatą czy nimfomankę i donieś szybko

Ja nie musze pytac , bo przeca znam tego mojego zboka
Dobrze, że nie mamy niani
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
lojalna_ 20:50, 28 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jesu drogi i kochany tak rycze ze smiechu za brzuch mnie boli .......Kaska zostan nimfomanka

Trudno mi sie skupic na pisowni ....kiedy ja z eM przerzucałam te tony ziemi to na całe szczescie nie duzo sie odzywał .....hihihi dzieczyny nie moge

Ewka No Ciebie to sie mozna bac ..kobieta dyrygent dawno sie tak nie ubwiłam

Kaska nie pisz gupot ja mam kilka drzew i rabate , konsek tarasu ...i jedna lampka haha tez mi sukces.....a i brakuje mi 100 ton ziemi a potem sie okaze ze jeszcze wicej .....jak sie uklepie aaa i jeszcze debet mam hhihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
katiaxx 20:19, 02 gru 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
lojalna_ napisał(a)
Jesu drogi i kochany tak rycze ze smiechu za brzuch mnie boli .......Kaska zostan nimfomanka

Trudno mi sie skupic na pisowni ....kiedy ja z eM przerzucałam te tony ziemi to na całe szczescie nie duzo sie odzywał .....hihihi dzieczyny nie moge

Ewka No Ciebie to sie mozna bac ..kobieta dyrygent dawno sie tak nie ubwiłam

Kaska nie pisz gupot ja mam kilka drzew i rabate , konsek tarasu ...i jedna lampka haha tez mi sukces.....a i brakuje mi 100 ton ziemi a potem sie okaze ze jeszcze wicej .....jak sie uklepie aaa i jeszcze debet mam hhihihi


jak się wsiąknie w ogród to debet jest obligatoryjny ;
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 20:25, 02 gru 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
no dobra, wrzucę fotę ziemi, żeby się nikt nie czepiał że nie jest ogrodowo - tak w sumie dla ściemy a pomarudzę na inny temat

choć wybrałam najlepszy fragment na pryzmie to i tak na zdjęciu nie wygląda za dobrze, ale w rzeczywistosci to fajna ziemia, trochę gałęzi i korzonków odrzuciłam, nie powiem, kamieni może pół taczki z pryzmy 20 t więc generalnie jestem zadowolona.

Jedno pryzmę rozwleklim we dwóch, ja pod postacią niedoszłej nimfomanki a mąż w osobie własnej.

poza tym temat ziemi zostawiam z adnotacją "bez odbioru" bo to w końcu tylko ziemia (choć dla mnie "aż' ziemia bo jej pragnęłam wielce)
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 20:33, 02 gru 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
a teraz się wypowiem na temat inny który bardzo mnie dotyka.
NIENAWIDZĘ INFORMATYKÓW.
Mieli się znać a się nie znali, zrobili kopie bezpieczeństwa które okzałay się być puste tak więc załatwili mnie na miesiąc włącznie k@#$%! z weekenddami a jak tak sprawnie pójdzie jak do teraz to może nawet ze świętami , no chyba że i do wiosny zejdzie, kto to może wiedzieć.
Ich niekompetencja jest nieprzewidywalna.

Ponieważ nieszczęścia chodzą parami tak więc mąż w ten mróz udał się na myjnię bo auto niesamowicie uświnione, umyte i wypucowane odmówiło współpracy. Nic , cisza, żaden zapłon czy tam szczotki czy tam wahacze czy tam akumulator czy tam co tam jeszcze w tym samochodzie jest. Stoi teraz takie eleganckie i błyszczy na myjni, a ja nie mam czym się do fabryki jutro wyrwać.

Trzymajcie kciuki żeby te pary nie chodziły parami, żeby tyle i już dość.

____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 20:35, 02 gru 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
ło matko, zapomniałam o ziemi !



a teraz muszę się z kłamaną rozkoszą oddać rezultatom pracy informatyków

____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
beata_m 20:49, 02 gru 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
gdyby nie to zdjęcie tej ziemi to bym się dziewczyny długo zastanawiała, na jaki wątek ja wszedłam oczywiście witam serdecznie i dobre pocieszenie bo ja też się zastanawiam czy ta moja świnka ogarnie moje plany wiosenne ogródek prześledzę dokładniej jak tylko czasu więcej będzie. całusy
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
anka_ 20:54, 02 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
katiaxx napisał(a)
...kamieni może pół taczki z pryzmy 20 t .

Kamienie też się przydadzą, u mnie to towar deficytowy.

A co do niektórych informatyków .... niestety znam ten ból.


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies