Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój kawałek planety

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek planety

Olili 23:11, 25 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Hehe po Twoich wpisach inaczej spojrzę na Peppę

a na zdjęcia hałdy czarnej ziemii czekam i przebieram nogami z niecierpliwości
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
jazzy 01:14, 26 lis 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
katiaxx napisał(a)
coś mi wielocytat wyżej nie wyszedł

co do erotycznych tematów to jak tę ziemię w ilości 20 ton z całym swym oddaniem przerzucałam swymi aksamitnymi ręcyma chcąc wesprzeć mą drugą połowę , to ten mi wyznał że w sumie wolałby żebym myła nimfomanką

Sikam
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
ewakatowice 07:33, 26 lis 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
katiaxx napisał(a)
coś mi wielocytat wyżej nie wyszedł

co do erotycznych tematów to jak tę ziemię w ilości 20 ton z całym swym oddaniem przerzucałam swymi aksamitnymi ręcyma chcąc wesprzeć mą drugą połowę , to ten mi wyznał że w sumie wolałby żebym myła nimfomanką

ale przecież nie można mieć w życiu wszystkiego co nie ?

ps. uwielbiam Pepę




Mój się mnie chyba boi… wiec z dwojga złego może lepiej kobieta z łopatą.
Piszesz z taką lekkością, humorem a przede wszystkim treść znakomicie ubrana… jak malarz
Może skup się na pisaniu a łopatę oddaj mężowi co by o nimfomance przestał marzyć
Praca ponoć uszlachetnia

aaa... uwielbiam Juliana
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
siakowa 08:02, 26 lis 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
katiaxx napisał(a)
w dodatku angielska peppa mówi takim głosem , tak słodko dziecięcym, trochę zachrypniętym, i to mnie całkiem ogłupia, odchodzę od komputera w stanie słabego kontaktu z otoczeniem za to z głupawo szczęśliwym uśmiechem na twarzy i nieprzytomnym wzrokiem


sprzatałam wieczornie podzieciowo i trafiłam na kolorowanke z Peppą, mina mojego eM na mój wybuch smiechu - bezcenna

Dzięki imienniczko za dodatkowy powód do smiechu :-*

PS- wszystkiego naj z okazji wczorajszych katarzynowych imienin może obchodzisz ja niby nie obchodze ale zawsze to jakas okazja do ciastka była
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
katiaxx 08:16, 26 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
siakowa napisał(a)


sprzatałam wieczornie podzieciowo i trafiłam na kolorowanke z Peppą, mina mojego eM na mój wybuch smiechu - bezcenna

Dzięki imienniczko za dodatkowy powód do smiechu :-*

PS- wszystkiego naj z okazji wczorajszych katarzynowych imienin może obchodzisz ja niby nie obchodze ale zawsze to jakas okazja do ciastka była


ja niby tez nie obchodzę ale ciotki dzwonią i siostra wtargnęła "nieoczekiwanie" z prezentem dziękuję i Tobie tez wszystkiego naj
ps ale przyjęcia nie robię a Ty ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 08:19, 26 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
ewakatowice napisał(a)



Mój się mnie chyba boi… wiec z dwojga złego może lepiej kobieta z łopatą.
Piszesz z taką lekkością, humorem a przede wszystkim treść znakomicie ubrana… jak malarz
Może skup się na pisaniu a łopatę oddaj mężowi co by o nimfomance przestał marzyć
Praca ponoć uszlachetnia

aaa... uwielbiam Juliana


ja tez wolę być damą z łopatą bo do seks bomby nie mam aspiracji raczej, ja tez uwielbiam Juliana, pokochałam go od pierwszego wejrzenia
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 08:20, 26 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
jazzy napisał(a)

Sikam


jazz a zapytaj swojego czy wolałby mieć dziewczynę z łopatą czy nimfomankę i donieś szybko
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
siakowa 08:27, 26 lis 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
katiaxx napisał(a)


ja niby tez nie obchodzę ale ciotki dzwonią i siostra wtargnęła "nieoczekiwanie" z prezentem dziękuję i Tobie tez wszystkiego naj
ps ale przyjęcia nie robię a Ty ?


Tysz nie robię, ja obchodze andrzejki a nie katarzynki będzie biba
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
katiaxx 08:34, 26 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Olili napisał(a)
Hehe po Twoich wpisach inaczej spojrzę na Peppę

a na zdjęcia hałdy czarnej ziemii czekam i przebieram nogami z niecierpliwości


peppa nie komplikuje spraw które są proste, i słusznie a George (jej brat) ma również urocze ząbki ale bardzo rzadko je pokazuje bo "george is a little bit shy" wiem to bo się z peppą uczę angielskiego i nie śmiejcie się ze to ten poziom, każdy od czegoś zaczyna

http://ororo.tv/pl/shows/peppa-pig

ps jestem przy odcinku nr 3 i w odcinku 3 właśnie peppa nagle rzuca się na podłoge i to czynność totalnie mnie rozwala

jeszcze nieśmiało dodam ze odcinek nr 9 jest bardzo utrzymany w temacie forum żeby nie było że tak nieogrodowo całkiem
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 08:36, 26 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
lojalna_ napisał(a)
Kasiu moj humor sie zaraz psuje jak tylko temt ziemia słysze i nawet mi sie juz myslec nie chce ....ile bym juz miała zrobione gdyby nie ten mały brakujacy element hihi


Trzymam kciuki coby u Ciebie wreszcie sie udało temat zamknąc


Jola, u Ciebie wszystko jest super, zobacz, zaczęłaś pół roku po mnie a masz ogród a ja 2 brzydkie rabaty
jesteś Miszcz
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies