Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 18:07, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
paniprzyroda napisał(a)
Historie rabatek przeczytałam jednym tchem Świetna narracja

Diękuję pięknie za wizytę Pani Przyrodo. Zadziwiające, jak to jest, podglądam twój ogród cichaczem, czytam, zachwycam się, nawet sprawdzałam czy ostatnio wpisywałam się w twoim wątku, ale nie ... i nagle ty odwiedzasz mój wątek, jeszcze z pochwałą. Bardzo mi miło, dziękuję
Za tą narrację szczególnie, bo ze mnie umysł ścisły
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:10, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
siakowa napisał(a)
Iwonko!!! Świetne metamorfozy ale to w jaki sposób poprowadziłas nas przez te zmiany ach czytałam jednym tchem jak dobe opowiadanie buziaki zostawiam :*

Kasiu, dzięki
Brakowało mi ciebie, a doczytałam, ze sobie szlaban na Ogrodowisko tygodniowy zrobiłaś Ja też próbowałam, ale nie potrafię
Czasem już się nie loguję, tylko czytam, ale wolę się zalogować jednak.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:17, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
polinka napisał(a)
Genialna zmiana i z wielką przyjemnością przeczytałam do końca Za własnoręczne wymurowanie donicy moje słowa uznania. Nie jeden facet mógłby się zawstydzić

Zdrowia w Nowym Roku życzę

Oj, witaj Polinko. Od tygodnia siedzę w twoim ogrodzie, zachwycam się twoją rabatką, jak to ci fajnie wyszło. Nie wpisywałam się u ciebie, a ty chyba intuicyjnie mnie odwiedziłaś.
Widzę, że masz zmieniony awatarek, tamten był ładny, ten też jest fajny, choć wolałam widzieć ciebie.
Robótki ręczne lubię, cegiełki trochę takjak mozaika. Tylko trochę więcej ważą. Po sknoceniu pierwszej donicy każdą kolejną starałam się robić bardziej dokładnie I dałam radę.
____________________
Ogródek Iwony II
Luki 18:24, 09 sty 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Wczoraj nie dotrwałem do końca prezentacji Ja teraz tylko czekam jakie efekty będą w tym sezonie, bo rośliny dopiero zaczną rosnąć, a po tym co zostało posadzone widać, że będzie super Najbardziej ciekawi mnie jak będą wyglądały trawy z berberysami, chociaż 12 czerwonych róż też będzie zjawiskowym widokiem.
Nie ukrywam, że w poprzednim roku miałem dużo wolnego czasu, ale w jakimś stopniu udało się go wykorzystać. Nie wiem czy mam się bać bo ja troszkę starszy od Sebka
No i zapomniałem powiedzieć, że zostawiłem opisy rabat u siebie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iwk4 18:24, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
eda napisał(a)
Iwcia rewelacja sper że robiłaś foty ale się napracowaliście i dobrze że dzieci pomagały będą wspomnienia I efekt pracy cieszy i to jest to i zawsze trzeba coś zostawić bo zmiany jak się zaczną to wciągają Twoje opisy jak opowieść fajne to by było do wizytówki bo tutaj po czasie zginie a warte do częstego wracania Odpoczywaj ale się napracowałaś dzięki buuuuziole zostawiam

Edytko, fotki robię przy każdej pracy. Podobało mi się, jak czytalam wątek Any, że każdy krok w ogrodzie fotografowała. Dużo się wtedy nauczyłam na takich roboczych zdjęciach. Myślę sobie, że jakby kiedyś ktoś mniej doświadczony czytał mój wątek, to niech ma nagrodę z aczytanie Niech się czegoś nauczy, nawet, gdyby się uczył na moich błędach.

Dzieciaki przeważnie siedzą przy komputerach, ale jak się poprosi o pomoc, to wtedy pomogą. Karol tylko nie pozwolił, abym go sfotografowała przy pracy A całą przyczepę ziemi sam rozwiózł na rabaty. Nie miał lekko.

Na wizytówkę będzie trzeba jeszcze poczekać. Pod koniec tego roku dopiero coś sklecę. Tak naprawdę mój ogród dopiero latem przeobrażał się w dobrym kierunku. Nie mam jeszcze wiosny na fotografiach, dużo jeszcze jest do zrobienia.
____________________
Ogródek Iwony II
bleebla 18:25, 09 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
świetne podsumowanie
____________________
Aga - Mała eLeczka
Iwk4 18:27, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)
według mnie to miejsce zmieniło się nie do poznania. Doskonale pamiętam wszystkie dylematy bo kibicowałam Ci każdego dnia

Aniu, na twoim dopingu mi szczególnie zależało. Nie masz pojęcia, jak z rozpalonymi oczami czytałam pod kołdrą twój wątek po nocach. Nie wiedziałam, ze można mieć tak piękny ogród.
Każdy instruktarz sobie kodowalam, jak powstawały kolejne rabaty, twoje dylematy. A tak pięknie wyszło.
Kibicuj mi więc dalej

Tak przy okazji: Red Baron lubi sucho, czy mokro?
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:29, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewkakonewka napisał(a)
Iwonka świetnie to zrobiłaś, i zmianę i relację Ogrom pracy, ale efekt miód

Dziękuję "Pszczólko". Lej dalej miód na moje serducho. Lubię twoje komentarze, zawsze się pośmiać mogę. Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:32, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nallar napisał(a)
Fajnie się ogląda takie metamorfozy, aż trudno uwierzyć że aż tyle dałaś radę zrobić. Ogród po rewolucji prezentuje się pięknie. Cenię ludzi którzy nie boją się zmian.

Wczoraj śledziłam przemiany w Twoim ogrodzie do ostatniego wstawionego przez Ciebie zdjęcia. Witam w klubie nocnych Marków.

Ło Matko Tak długo nie spałaś?
Też jestem zadowolona z efektu prac. I tak się bałam pomysłów e-Musia. Ale chyba się wystraszył i poszedł w dobrym kierunku z zakupami. Po prostu słuchał rad żony. Ale jego zaangażowanie było wielkie

Z tym nocnym Markowaniem muszę coś zmienić, bo potem w dzień ostatnio odsypiam
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:34, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
rozark napisał(a)
Wpadłam z rewizytą, oglądam rabatki i przygody w kwiatki. Ciesze się że masz moje ukochane róże, i metamorfoza ogrodu wielka. Wezmę z ciebie przykład i juz dzisiaj zapraszam na metamorzy w moim ogrodzie w grudniu 2015.

Reniu, witaj u mnie. Będę dopingować. Przyjmuję zaproszenie na grudzień 2015
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies