Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Madzenka 23:31, 09 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Rabata M'usiowa powaliła mnie na kolana!
I pomyśleć jak ogród zmienił się dzięki forum, niesamowita metamorfoza!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Iwk4 23:54, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Marzena2007 napisał(a)
Rabata M'usiowa powaliła mnie na kolana!
I pomyśleć jak ogród zmienił się dzięki forum, niesamowita metamorfoza!

Marzenko, dzięki tobie tez planuje metamorfozę. Zakochana jestem w twojej rabacie kwadratowej z magnolia. Nie wiem tylko, która wersję wybrać. Ale w 2016 ja skopiuje, w każdej wersji będzie dobrze
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:56, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
GorAna napisał(a)
Iwonko, ależ pracy wykonaliście....szczerze gratuluję metamorfozy....niech teraz pozwoli Wam rozkoszować sie pięknym ogrodem
Mnie czeka ogrom pracy na wiosnę....byleby zdrowie pozwoliło..
Pozdrawiam

Dziękuję za uznanie Aniu. Wiosną będę podgladac twoje poczynania.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:57, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dorota123 napisał(a)
Poczytałam i pooglądałam. Podpisuję się pod wszystkimi pochwałami, do tego gratuluję współpracy całej rodzinki przy tworzeniu nowych rabat.

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 00:00, 10 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lew_ogrodowy napisał(a)
Ale fajne przemiany, lubię historie z pięknym zakończeniem (a może to dopiero początek?). Też chciałabym kiedyś zamieścić taką fotohistorię z happy endem mojego chaosu...

Tobie Moniko tez się uda
Ja w tym roku będę podgladac, jak rosnąc będą. Muszę jeszcze dokończyć rabatke Danusiowa.
____________________
Ogródek Iwony II
horcia 00:03, 10 sty 2015


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558
Piękna przeniama.Czasami warto razstać się z ukochaną roślinką by móc zastąpić ją nową piękniejszą.Danusia gdzieś o tym pisała i miała racje.Szefowa ma zawsze rację.A ja się ciągle waham
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
Iwk4 00:25, 10 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
horcia napisał(a)
Piękna przeniama.Czasami warto razstać się z ukochaną roślinką by móc zastąpić ją nową piękniejszą.Danusia gdzieś o tym pisała i miała racje.Szefowa ma zawsze rację.A ja się ciągle waham

Dzięki Horcia. Witaj u mnie. Te zasady, o których mówisz, Danusia ujęła w dekalogu. Pod koniec roku o nim pisalam u mnie. Zrobilam wtedy podsumowanie - taki rachunek sumienia zgodnie z zasadami zawartymi w dekalogu. Jutro poszukam i wkleje u ciebie, jak go jeszcze nie znasz
____________________
Ogródek Iwony II
leon60 08:35, 10 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Zmiany niesamowite, brawo !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
eda 09:15, 10 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Iwonka nie ma co tu kryć reporter i rewolucjonista z Ciebie naj lepszy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
polinka 09:20, 10 sty 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Iwk4 napisał(a)

Oj, witaj Polinko. Od tygodnia siedzę w twoim ogrodzie, zachwycam się twoją rabatką, jak to ci fajnie wyszło. Nie wpisywałam się u ciebie, a ty chyba intuicyjnie mnie odwiedziłaś.
Widzę, że masz zmieniony awatarek, tamten był ładny, ten też jest fajny, choć wolałam widzieć ciebie.
Robótki ręczne lubię, cegiełki trochę takjak mozaika. Tylko trochę więcej ważą. Po sknoceniu pierwszej donicy każdą kolejną starałam się robić bardziej dokładnie I dałam radę.


Avatarek musiałam zmienić, okazało się, że i w takiej wioseczce gdzie mieszkam ludzie interesują się ogrodami... a chyba bardziej tym co u sąsiada się dzieje

Ten mój ogród to tylko długa rabata, która co sezon jest zmieniania ale za miłe słowa dziękuję

Gracki będą wielkie i zobaczysz, że za rok będziesz dzielić bo nie będzie miejsca Pamiętam jak sadziłam w pierwszym roku wszystkie rośliny i Madżenka krzyczała, że za gęsto...a po roku większość musiałam rozsadzać

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies