Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 18:35, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewa777 napisał(a)
Barwna i ciekawa opowieść z obrazkami To jest to co lubię

Ewuniu, wiem dobrze, ze pismo obrazkowe jest bardzo cenne.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:39, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Viola napisał(a)
Iwonko, jestem w szoku ile pracy wykonaliście. Widziałam tę rabatę wiele razy, ale nie widziałam jej poprzedniego wcielenia. Rabata piękna, a róże Twojego eMusia boskie. Mój to tylko wierzby Hakuro wszędzie by widział Roześmiałam się czytając jak to dzieci pomogły krzaki przyciąć A i Twoja Tola zasługuje sobie na nagrodę, po prostu naśladuje swoją Panią - pilna uczennica

Violu, poczytaj sobie o tych wierzbach. Zdaj relacje e-Musiowi. Ja miałam kiedyś w ogrodzie jedną i byłam zadowolona, ale musiałam ją mocno przycinać, bo mocno odbijały przyrosty. Jednej zimy zmarzła
Ona lubi nogami być w wodzie raczej U mnie były piaski, gleba przepuszczalna, a widziałam w szkółce, jak rosły w doniczkach w stawionych do wody.
Moją Tolę muszę jeszcze sobie wychować
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:40, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
yolka napisał(a)
Metamorfozę prześledziłam, wyszło bardzo ładnie. Pozdrawiam

Jolu, też pozdrawiam, dziękuję pięknie.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:47, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Luki napisał(a)
Wczoraj nie dotrwałem do końca prezentacji Ja teraz tylko czekam jakie efekty będą w tym sezonie, bo rośliny dopiero zaczną rosnąć, a po tym co zostało posadzone widać, że będzie super Najbardziej ciekawi mnie jak będą wyglądały trawy z berberysami, chociaż 12 czerwonych róż też będzie zjawiskowym widokiem.
Nie ukrywam, że w poprzednim roku miałem dużo wolnego czasu, ale w jakimś stopniu udało się go wykorzystać. Nie wiem czy mam się bać bo ja troszkę starszy od Sebka
No i zapomniałem powiedzieć, że zostawiłem opisy rabat u siebie


Łukasz, wariactwem było moje siedzenie po nocy, ale fotki wolno się wgrywały na serwer. Jesteś rozgrzeszony. Noc przecież jest od spania
Też jestem ciekawa, jak roślinki się rozrosną. Będę focić, aby mieć porównanie.
e-Muś zameldował, ze róże nadal mają pączki, w sobotę odkrył to, i liście też mają.
Ciekawa jestem gracków, pamiętam, by berberysy przyciąć, jak radziłeś.
Opis rabat przeczytałam, muszę sobie do Worda skopiować i zaplanować moją bylinową. Nie wiem tylko, co z rudbekią zrobić. Mam ją i lubię, ale jest żółta. Może jakoś ją wkomponuję i zrobię rabatkę ognistą, do tego kanny ?
W przyszłym tygodniu pomyślę o tym. Za chwilę e-Muś wpadnie do domu, weekend się zaczyna, czas dla rodzinki
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:47, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bleebla napisał(a)
świetne podsumowanie

Aga, dzięki
____________________
Ogródek Iwony II
GorAna 18:48, 09 sty 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Iwonko, ależ pracy wykonaliście....szczerze gratuluję metamorfozy....niech teraz pozwoli Wam rozkoszować sie pięknym ogrodem
Mnie czeka ogrom pracy na wiosnę....byleby zdrowie pozwoliło..
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Dorota123 19:41, 09 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Poczytałam i pooglądałam. Podpisuję się pod wszystkimi pochwałami, do tego gratuluję współpracy całej rodzinki przy tworzeniu nowych rabat.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
19:59, 09 sty 2015
Ale fajne przemiany, lubię historie z pięknym zakończeniem (a może to dopiero początek?). Też chciałabym kiedyś zamieścić taką fotohistorię z happy endem mojego chaosu...
siakowa 21:03, 09 sty 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Iwk4 napisał(a)

Kasiu, dzięki
Brakowało mi ciebie, a doczytałam, ze sobie szlaban na Ogrodowisko tygodniowy zrobiłaś Ja też próbowałam, ale nie potrafię
Czasem już się nie loguję, tylko czytam, ale wolę się zalogować jednak.


Iwonko ale ciut oszukiwałam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Iwk4 23:06, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
siakowa napisał(a)


Iwonko ale ciut oszukiwałam

Kasiu, ja też bym oszukiwała. Czasem w pracy na telefonie w wolnej chwili zaglądam na O, albo sprawdzam powiadomienia na poczcie, nie mogę się doczekać powrotów do domu, aby poczytać sobie forum. Już nawet nałożyłam sobie zobowiązanie, ze najpierw to,co jest ważne , obowiązki domowe, dopiero wtedy siadam do kompa. Inaczej bym wsiąkła.
Muszę się trzymać zasad
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies