Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W spadku po dziadku...

Pokaż wątki Pokaż posty

W spadku po dziadku...

Dorota123 20:45, 01 paź 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Bernadetko, źle pokojarzyłaś, dom mojego syna nie jest za tym murowanym ogrodzeniem, tych sąsiadów znam tylko z widzenia i z tamtym ogródkiem nie mam nic wspólnego.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
07_Rene 21:13, 01 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Benia, cebule za pół ceby? Muszę to sprawdzić Dzięki za cynk.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Benia 21:52, 01 paź 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Dorota123 napisał(a)
Bernadetko, źle pokojarzyłaś, dom mojego syna nie jest za tym murowanym ogrodzeniem, tych sąsiadów znam tylko z widzenia i z tamtym ogródkiem nie mam nic wspólnego.

Tak wiem Dorotko
ale już wiem, który to
____________________
Benia 22:00, 01 paź 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
07_Rene napisał(a)
Benia, cebule za pół ceby? Muszę to sprawdzić Dzięki za cynk.


Nie ma sprawy, może złapiesz jakąś okazję mi się udało i chyba jeszcze po wiosenne iryski się wybiorę
____________________
Benia 15:46, 02 paź 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Mam prośbę do wszystkich tu zaglądających
Szukam namiarów na sprawdzonych dostawców żurawek. Jeśli ktoś będzie tak miły podzielić się takimi informacjami, bardzo proszę na priv jakieś informacje.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję
____________________
Gardener27 17:57, 02 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witam

Wpadłem z rewizytą zobaczyć Twój ogród Działka ma olbrzymi potencjał i jest już obsadzona Ilość użytych wybranych odmian na skale hurtową robi wrażenie Te serpentyny z kann i rozchodników bardzo przypadły mi do gustu

W sprawie żurawek będę trzymał rękę na pulsie i jak mi coś wpadnie w oko napiszę

Życzę miłego dnia
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Benia 20:30, 02 paź 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Gardener27 napisał(a)
Witam

Wpadłem z rewizytą zobaczyć Twój ogród Działka ma olbrzymi potencjał i jest już obsadzona Ilość użytych wybranych odmian na skale hurtową robi wrażenie Te serpentyny z kann i rozchodników bardzo przypadły mi do gustu

W sprawie żurawek będę trzymał rękę na pulsie i jak mi coś wpadnie w oko napiszę

Życzę miłego dnia


Dziękuję za odwiedziny i za miłe słowa. Jest tu jeszcze dużo pracy tak jak pisałam i tak jak widać, ale w końcu nie od razu Rzym zbudowano...

A te kanny i rozchodniki, to takie jak nie wyrzutki były to nadwyżki i tak przygarnęłam i zakopałam w ziemi Później będę się martwić co z nimi zrobić, teraz robią za takie prowizoryczne rabaty a właściwie jakieś granice wytyczają, bo te murki zawijasy, to bez zaprawy po starym domu zostały tak tylko ułożone i za takie niby płotki robią
____________________
Gardener27 21:30, 02 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Użyłem tego samego sformułowania o Rzymie u siebie w wątku jeszcze przed przeczytaniem Twojego postu

Murki bez zaprawy są super bo zawsze możesz je usunąć lub przenieść wedle uznania

Gdybyś miała nadmiar rozchodników to ja się do Ciebie uśmiechnę U mnie jedna doniczka kosztuje ok 10 zł
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Benia 21:57, 02 paź 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Gardener27 napisał(a)
Użyłem tego samego sformułowania o Rzymie u siebie w wątku jeszcze przed przeczytaniem Twojego postu

Murki bez zaprawy są super bo zawsze możesz je usunąć lub przenieść wedle uznania

Gdybyś miała nadmiar rozchodników to ja się do Ciebie uśmiechnę U mnie jedna doniczka kosztuje ok 10 zł

O matko! no to bym zarobiła na tych swoich
U mnie jest ich dość, nie widzę problemu, podzielę się tylko napisz mi na priv. skąd jesteś jeśli to nie tajemnica, bo województwami sąsiadujemy jednak dogadamy się o te rozchodniki

A co do tego Rzymu to myślałam, że to tak celowo było napisane, a to Ci zbieg okoliczności
____________________
Gardener27 22:07, 02 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Na swoich rozchodnikach fortunę byś zbiła Heheee

Napiszę na pw
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies