Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Olili 22:13, 30 mar 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
babka 22:31, 30 mar 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Mala_Mi napisał(a)

Ola chyba się namnożyły..sadziłam dużo ale pojedynczo. W tym miejscu będzie to ich drugi sezon.. Nie zrobiłam żadnego zdjęcia czosnków

To mnie ucieszyłaś, że się tak mnożą bo im więcej tym lepiej A ten zestaw z tulipanami na dodatek - piękny obrazek
Czytam, że ciemierniki masz w nadwyżce, jak będziesz rozsyłać kobitkom to ja również się piszę jeżeli można prosić Oczywiście z rozliczeniem !
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Iwk4 22:59, 30 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Śliczne powtórzenie kolorów na tej rabacie Macham Aniu, codziennie zaglądam
Wolę, jak piszesz wszystko, człowiek może się uczyć.
____________________
Ogródek Iwony II
Zielona 23:08, 30 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Wysoko skacząca Mała Aniu. Czytam, ale nie mam nic mądrego do napisania, bo nie mam żadnego doświadczenia z plagą ślimaków. Zdaję się zatem na Twoją mądrość wynikającą z autopsji i notuję rady. Oby nigdy mi się nie przydały...

PS Od dwóch lat mam w ogrodzie odmianową pełną jeżówkę. Czy mogę wykopać i podzielić ją, licząc, że się przyjmie?
Mala_Mi 23:51, 30 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zielona napisał(a)
Wysoko skacząca Mała Aniu. Czytam, ale nie mam nic mądrego do napisania, bo nie mam żadnego doświadczenia z plagą ślimaków. Zdaję się zatem na Twoją mądrość wynikającą z autopsji i notuję rady. Oby nigdy mi się nie przydały...

PS Od dwóch lat mam w ogrodzie odmianową pełną jeżówkę. Czy mogę wykopać i podzielić ją, licząc, że się przyjmie?

Nigdy nie dzielilam jeżówek. Lubie je w dużych kepach i boje sie stracić. Wole dokupic nową lub cieszuc sie tym co mam.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
marzena 00:00, 31 mar 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ania, non stop oglądam Twoje 'wypasione' rabaty, zawsze jest to miły widok patrzeć na te masy roślin
Zielona, ja dzisiaj dzieliłam jeżówki, co prawda te zwykłe różowe...ale tak w ogóle to nigdy nie mam oporów pzred takim rozmnażaniem wegetatywnym bylin, wydaje mi się, ze to nawet potzrebne roślinom dla odmłodzenia
____________________
marzena O....!
Zielona 00:07, 31 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Mala_Mi napisał(a)

Nigdy nie dzielilam jeżówek. Lubie je w dużych kepach i boje sie stracić. Wole dokupic nową lub cieszuc sie tym co mam.


Dzięki. Dokupię w takim razie, bo ładna i nazwę pamiętam. (O dziwo! Bo kupowałam jeszcze w erze przedogrodowiskowej)
malgocha1960 11:04, 31 mar 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Aniu,twój wątek pędzi z niewyobrażalną prędkością.Ja zostawiam siewki czosnków co roku,a one potem i tak gdzieś mi giną,nigdy mi taka samosiejka nie przetrwała.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
kachat 13:50, 31 mar 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Chwilę mnie nie było, a tu nowy wątek, 67 stron do przeczytania....

Aniu, z rozchodnikiem przyjechał do mnie od ciebie także taki mały zielony szczyl - raptem jeden listeczek miał. A teraz patrzę, a to już takie sporawe się zrobiło, ładne bardzo i ślicznie zielone (już! a reszta roślin jeszcze śpi). Możesz rzucić okiem..? Podejrzewam skalnicę jakąś (Arendsa..?), ale nie kwitło to to i raczej w tym roku też kwiatków nie wypuści, a ciekawa jestem, co to dokładnie jest. Tutaj -> zielone.
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Kindzia 14:28, 31 mar 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ania u mnie też kwitną miodunki, urody niestety nie mają, nie poczyszczone po zimie jeszcze.

Kupiłam pierwszą piwonię drzewiastą, Bogdzia mnie zaraziła...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies