Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Madzenka 21:36, 21 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pod czujnym okiem teściowej udało mi się dzisiaj tylko rh i azalie magiczną siła podlać a tak bym sobie pogrzebała w ziemi!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
paniprzyroda 21:49, 21 kwi 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Wczesnym rankiem niespodziewanie znalazłam kwitnącą siewkę brunnery i m u s i a ł a m ją przesadzić Karola, odpowiedziałam u siebie.
____________________
Dwa ogrody
Margarete 22:46, 21 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja wiem że są święta ale dzis siedząc w ogrodzie tez miałam wielką ochote rzucić sie na chwasty.
Za to mój syn wczoraj wczesnym popołudniem, ku zgrozie sąsiadki odkurzał w aucie..........synowej wypadła karta z telefonu i wpadła miedzy fotel a obudowe hamulca ręcznego i inaczej by sie jej nie sięgneło nie rozkładając połowy wnetrza auta.......odkurzacz wyniesiony przed dom, kabel zwisający z okna mojej sypialni, hałas odkurzacza w pierwszy dzien świąt...... i mina sąsiadki..........bezcenna
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 07:04, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgoś, uśmiałam się z przemykającego, tajemniczego don Pedro

Madżen, oj tam, bez przesady hihi

Mariolko, idę zobaczyć co napisałaś No jak tu nie grzebać, jak wolne i ciepło? Ostatnio rzadko się zdarza...

Małgoś, hihi

Miłego dnia! Krótszy tydzień, poniedziałek za nami, jupi!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:55, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jeju jaka dzisiaj cudna pogoda! I nikt by się dziwnie nie patrzył gdybym coś robiła w ogórku.. no ale nie ma opcji, dużo pracy, zresztą branie urlopu choć dzień wcześniej to wielka niewiadoma - albo będzie ładnie albo nie.. zresztą nie mam jakichś pilnych prac w ogródku, więc spoko

Liliewodne wysyłają moje wygrane w konkursie o żurawkach roślinki. Ciekawe co przyślą. I gdzie ja to posadzę??
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:51, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171






Dostałam jaszczurkę od Mamy

____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:52, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Szachownic perskich trochę posadziłam, ale kwitnąć będzie tylko 1







____________________
Mój nowy ogródek
Milka 15:48, 22 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Karola, śliczna wiosna, te ciemne i białe tulipany wspaniałe i widzę, ze zaraz inne ruszają a jaszczur od mamy rewelacyjny, no i miłek, u mnie nadal nie kwitnie, ale rośnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 15:50, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Irenko! Wiosna cudna, dzisiaj słonko i bardzo ciemno, a za chwilę fajrant
Spokój dzisiaj, udało mi się nadrobić większość przedświątecznych zaległości, w piątek też już było cicho i już prawie jestem "na zero" uff

Miłek może podzielę na jesień, bo Bożenka pisała że jej padł. Może mi się uda Twój pewnie na przyszłą wiosnę zakwitnie??
Jasne tulipany obok wożonych i kupowanych przez Ciebie buksików variegata

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 15:58, 22 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jej, ja już całkiem zapomniałam, że te buksiki wiozłam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies