Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

11stokrotka 20:55, 01 paź 2014


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 534
Przemiłe towarzystwo na tym wątku. Zlatują sie kobitki coby pogadać, pożartować. Uśmiałam się w wielu wpisów, jak miód na serce w tą słotną pogodę. Pozdrówka.
Karolciu, cebul w B-once niet. Zamawiam na all-o. Nie zostanę przecież na wiosnę bez tych śliczności.
____________________
Mam marzenie
popcorn 21:12, 01 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgoś, dzisiaj byłam w biedrze i jeszcze są? Wprawdzie przebrane, ale sporo, jednak? U nas chyba 9 Janinek jest, więc na upartego można by pojeździć...

Kupiłam za to w netto paczkę 50 tulipanów mix (stare klasyczne odmiany, w odcieniach czerwieni i żółci) za 10,99 paczka. Tanio, pod Augustowem na działce posadzę

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Ozz 22:04, 01 paź 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Karola - wypatrzyłam gdzieś, że posiadasz jałowce 'Wiltonii'... jak Ci się on sprawuje, zarósł już to co miał? W jakim stanowisku i rozstawie sadziłaś? Bardzom ciekawa
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Bogdzia 22:06, 01 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcarol napisał(a)
Małgoś, dzisiaj byłam w biedrze i jeszcze są? Wprawdzie przebrane, ale sporo, jednak? U nas chyba 9 Janinek jest, więc na upartego można by pojeździć...

Kupiłam za to w netto paczkę 50 tulipanów mix (stare klasyczne odmiany, w odcieniach czerwieni i żółci) za 10,99 paczka. Tanio, pod Augustowem na działce posadzę

pozdrawiam!


Posadz u siebie te tulipany bo wiosna tam pewnie nie pojedziesz przez szkołę Gabrysi i nie zobaczysz jak kwitną.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 08:27, 02 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bożenko - Teściowie jadą w ten weekend, wezmą i posadzą Więc wiosną będzie tam ładnie. Wprawdzie raczej tego nie zobaczę, ale co tam

Ozz, mam. Posadziłam 11 szt na kawałku 5x2m, bardzo suchym i słonecznym. Pokażę później. Super by wyglądał gdyby miał dużo miejsca i słońca - tam gdzie mu się udało przebić jest śliczny, w cieniu jest okropny.

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
11:29, 02 paź 2014
Ponownie dziękuję za trafne rady Karolina, Ty dobry elfiku.
popcorn 11:38, 02 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Monika, nie ma za co!

Parę fotek.
Sadzone niedawno maleństwa - brzozy Doorenbos, derenie Elegantissima, ambrowce i grujeczniki - w przechowalni, podrosnąć mają i jadą na południe





Kot oczywiście zainteresował się i niespodzianka


Variegata bukszpany -foty na życzenie Miłki



Trawki i zjedzone przed sekunda winogrona oraz przygotowane do wsadzenia w grunt cebule w doniczkach (koszyki skończyły się wieki temu
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:41, 02 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zebrinus zbiera się do kwitnienia! A myślałam że to niemożliwe


Obwódka z tawuły wygląda fajnie cały rok, wypadałoby ją pociągnąć do końca...


miłego!
____________________
Mój nowy ogródek
MarzenaG 12:21, 02 paź 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 757
popcarol napisał(a)



Obwódka z tawuły wygląda fajnie cały rok, wypadałoby ją pociągnąć do końca...


miłego!



Ślicznie wygląda ta obwódkaKarolka,

Lukniesz do mnie, potrzebuję wsparcia, Tesia na urlopie, cisza jakaś na O.
____________________
Niezdecydowana ogrodniczka
popcorn 12:29, 02 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki! już pędzę
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies