Dom piękny. Mieszkałam w takim kiedyś w Austrii całe 2 tygodnie. Był jeszcze dość nowy i w środku pachniał drewnem
Do nas też tacy kopytni i rogaci goście wpadają. To zdjęcie z grudnia zeszłego roku. Zrobiłam przez szybę z kuchni dlatego nieostre.
Iza, pięknie szyjesz. Co się stało maszynie, że w naprawie