Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kolorowy ogród na piasku 16:01, 25 paź 2018


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Gabriela napisał(a)
Te trawy i słońce jesienne - jak malowidła, cudnie. Cieszę się, że wróciłaś ze zdjęciami. Zgadzam się, że Little Carlow wart jest rozmnażania gdzie popadnie, szkoda że sie nie rozsiewa.


Gabrysiu, ale dość dobrze się rozrasta i to jest pocieszające.




Nie to co inny nasz wspólny - Lutetia.
Ten to dopiero oporny. Ale udało mi się dokupić teraz jesienią nowe sadzonki.
Cieszę się na szybszy efekt w ogrodzie.

Kolorowy ogród na piasku 15:43, 25 paź 2018


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Poranne słońce i mgiełka -aż tyle i tylko tyle potrzeba, żeby przenieść się w inny wymiar rzeczywistości. Zostaję.


Gruszeczko, jakże mi miło, że chcesz zostać Zapraszam

Masz rację, że niewiele potrzeba. Jakiś obiekt, odpowiednie światło, dobry czas i kierunek ustawienia się do tego obiektu. Wszak fotografia to nic innego jak malowanie światłem
Nie bardzo mam czym ale próbuję i czasem coś uda.



Kolorowy ogród na piasku 15:32, 25 paź 2018


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Dorota123 napisał(a)
A mnie te widoki zachwyciły, jaka piękna harmonia. Tu wszystko jest na swoim miejscu. Mimo tego, że mamy już jesień chętnie zobaczyłabym choć parę letnich migawek.
Pozdrawiam


Dorotko, miło mi Letnie zdjęcia będą w zimie , mam zamiar do nich wracać.
Ale dla Ciebie kilka dzisiaj










Żywopłotki cisowe. 15:22, 25 paź 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Kasia_CS napisał(a)



Tu Kimono też z prawej ale świeższy kwiat na sąsiednim krzaczku, kolor bardziej zbliżony ma kolor do tego, jaki Kimono ma w sezonie

Mam nadzieję, że pomogłam


Kasiu nie wiem jak Hani, ale mi pomogłaś - wpisać kimono na listę zakupów

Kolorowy ogród na piasku 15:15, 25 paź 2018


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Joku napisał(a)
Cieszy mnie że się pokazałaś z obrazkami z twojego pięknego ogrodu. Czekam na więcej.


Jolu dziękuję, że zajrzałaś

Już nieaktualny październik. Ogród tak się szybko zmienia



Grujecznik jeszcze z liśćmi i na pierwszym planie szarobródek



malinowa Alma Potschke



Taki jesienny kontraścik

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 15:12, 25 paź 2018


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
JoannA napisał(a)
Zimno i deszczowo dzisiaj. Nici z ogrodniczkowania.
Tak na szybko (leje na głowę) zdjęcia sadzonek róż.



naprawde fajne sadzonki Takie fest!
Moja działka na Dębowym Lesie 15:03, 25 paź 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)

I ja lubię.
Mówię ,że ja mam swoje Mazury pod nosem a klimat lepszy niż na Mazurach.
Teraz więcej czasu jest na spacerki.
Fajnie ,że msz też takie jezioro blisko.
Dziękuję za dobre słowa pod adresem mojej dekoracji tarasowej.

Jeszcze mam takie

Dynie masz swoje? Myślę, że tak bo kupować taką ilość, a później to dźwigać to ciężko. Ja kupiłam tylko 4 sztuki. Niby miałam wiosną nasiona, tylko miejsca brak. Dekoracja dyńkowa bardzo fajna, lubię takie naturalistyczne.
W moim małym ogródeczku - Dorota 14:59, 25 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Dorota123 napisał(a)


Jakie kolory...ładne masz te donice, w takim kolorze je kupiłaś...czy to goryczka tak ładnie w jednej z donic zakwitła?
Kolorowy ogród na piasku 14:54, 25 paź 2018


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
makadamia napisał(a)
Jesienna odsłona ogrodu cudowna
Z niecierpliwością czekam na pozostałe


Dziękuję

Jesiennych klimatów ciąg dalszy







OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 14:53, 25 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Margarete napisał(a)
Dzisiaj w Arboretum w Rogowie było kolorowo i słonecznie choć rześko.






Piękna Margarete

Ekstaza kolorów w Rogowie...klony naprawdę zachwycają kolorami
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 14:22, 25 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
siakowa napisał(a)




BOSKO!!!!!
Żywopłotki cisowe. 14:09, 25 paź 2018


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
no to Haniu, korzystając ze snu dziecka wyrwałam się na chwilę cyknąć fotkę i pozwolę sobie wstawić w Twoim wątku.

Z prawej jest Kimono - jesienią trochę zróżowiała - w sezonie więcej ma w sobie łososiowego odcienia. Dla porównania dalia w odmianie Preference(którą zresztą właśnie ustaliłam, bo to była pomyłka) w ciepłych kolorach. Z kolei po lewej dałam różę Home&Garden, która w chłodnych klimatach różu - zbliżona do Cinderelli jeśli znasz. Więc masz ogląd w obie strony jak się komponuje


Tu Kimono też z prawej ale świeższy kwiat na sąsiednim krzaczku, kolor bardziej zbliżony ma kolor do tego, jaki Kimono ma w sezonie


Mam nadzieję, że pomogłam

Kasiu, pieknie sie prezentuja roze z daliami Nie mam odmian, ale samo polaczenie bomba, i juz wiem, ze bedzie dobrze
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 14:07, 25 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
BKosimkArt napisał(a)
Dziękuję dziewczyny,
Ostatnie dni jakieś z życia wyjęte przez wybory...
Dziś pokażę tylko co mnie biecnie zachwyca ostatnio w moim ogrodzie...
Trytoma 'Limelight'



Piękna. Miałam, ale mi niestety zimy nie przeżyła. Nie poddaję się jednak, teraz zakupiłam znowu, ale inną odmianę. Na razie zadołowałam na zimę, mam nadzieję że przetrwa.
Żywopłotki cisowe. 14:06, 25 paź 2018


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Anabell napisał(a)
krzewy róż wydaje mi się że silne ładne korzenie i kilka pędów. to dzisiejsza przesyłka.




to 3 szt Leonardo.

Dostalam cynk od Joanny, ze masz roze od H.
Naprawde sa zjawiskowe, tzn duze i dorodne
I z F tez. Nijak nie przypominaja tych drobiazgow wiosennych, ktore od nich dostalam.
W ogole to niektore kupilas takie jak ja

U mnie zolte/pomaranczowe roze beda z verones obsidian, a w innych miejscu chce dla nich fioletow.
To tak tyle z dopasowaniem kolorystycznym u mnie. Zoltki to totalne nieznany lad dla mnie, ale jak oswoilam pomarancze, to oswoje i zoltki
Ranczo Szmaragdowa Dolina 14:04, 25 paź 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
To tu- to tam- łopatkę mam ! 13:41, 25 paź 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Niby drobiazg, a zupełnie odmienił rośliny


To jest mocno energetyczne pięknie Ci mrozik pomalował ogród

Zbieram się do założenia wątku już od zeszłego roku i letko sie bojam , bo u mnie za bardzo nie ma co pokazywać. Najbardziej mnie przekonują zapiski ważne dla samego ogrodu, a i rozmowa ze sobą rzecz ważna . Na razie mam dylemat czy w projektowaniu czy w ogrodach
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 13:39, 25 paź 2018


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
siakowa napisał(a)



boskie te zdjęcia Kasiu ... ja miałam taką małą rabatkę przy donicy ... taka skarpka gdzie nie do końca wiedziałam co zrobić, wysiała się tam stipa ... dosadziłam do niej w zeszłą sobotę maleńkie sadzonki jeżówki Wintage Wine i mam nadzieję, cały czas mając z tył głowy, żeby szumiało jak u Siakowej już nie mówiąc o tym, że pod bukszpany kulkowe mam ochotę posadzić kapustę ... taką jak tu tu w donicy masz
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 13:38, 25 paź 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Moja inspiracja do pokoju kominkowego Dziekuje Danusiu
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 13:36, 25 paź 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Moja inspiracja Dziekuje Danusiu
Moja bajka 13:30, 25 paź 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Katkak napisał(a)
Dochodzi drugi rzadek obrazków. Dwa muszę dokupić.



Świetnie Ci ten regał wyszedł! Paprotki super, podziwiam wenę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies