Gabrysiu, ale dość dobrze się rozrasta i to jest pocieszające.
Nie to co inny nasz wspólny - Lutetia.
Ten to dopiero oporny. Ale udało mi się dokupić teraz jesienią nowe sadzonki.
Cieszę się na szybszy efekt w ogrodzie.
Gruszeczko, jakże mi miło, że chcesz zostać Zapraszam
Masz rację, że niewiele potrzeba. Jakiś obiekt, odpowiednie światło, dobry czas i kierunek ustawienia się do tego obiektu. Wszak fotografia to nic innego jak malowanie światłem
Nie bardzo mam czym ale próbuję i czasem coś uda.
Dynie masz swoje? Myślę, że tak bo kupować taką ilość, a później to dźwigać to ciężko. Ja kupiłam tylko 4 sztuki. Niby miałam wiosną nasiona, tylko miejsca brak. Dekoracja dyńkowa bardzo fajna, lubię takie naturalistyczne.
Piękna. Miałam, ale mi niestety zimy nie przeżyła. Nie poddaję się jednak, teraz zakupiłam znowu, ale inną odmianę. Na razie zadołowałam na zimę, mam nadzieję że przetrwa.
Dostalam cynk od Joanny, ze masz roze od H.
Naprawde sa zjawiskowe, tzn duze i dorodne
I z F tez. Nijak nie przypominaja tych drobiazgow wiosennych, ktore od nich dostalam.
W ogole to niektore kupilas takie jak ja
U mnie zolte/pomaranczowe roze beda z verones obsidian, a w innych miejscu chce dla nich fioletow.
To tak tyle z dopasowaniem kolorystycznym u mnie. Zoltki to totalne nieznany lad dla mnie, ale jak oswoilam pomarancze, to oswoje i zoltki
To jest mocno energetyczne pięknie Ci mrozik pomalował ogród
Zbieram się do założenia wątku już od zeszłego roku i letko sie bojam , bo u mnie za bardzo nie ma co pokazywać. Najbardziej mnie przekonują zapiski ważne dla samego ogrodu, a i rozmowa ze sobą rzecz ważna . Na razie mam dylemat czy w projektowaniu czy w ogrodach
boskie te zdjęcia Kasiu ... ja miałam taką małą rabatkę przy donicy ... taka skarpka gdzie nie do końca wiedziałam co zrobić, wysiała się tam stipa ... dosadziłam do niej w zeszłą sobotę maleńkie sadzonki jeżówki Wintage Wine i mam nadzieję, cały czas mając z tył głowy, żeby szumiało jak u Siakowej już nie mówiąc o tym, że pod bukszpany kulkowe mam ochotę posadzić kapustę ... taką jak tu tu w donicy masz