Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka
19:28, 11 paź 2012
Hej Aniu! To prawda, taki fach, sami mężczyźni - inżynierowie, kobiet jak na lekarstwo
Dziękuję za komplement
Trafiałam do celu bo byłam przeziębiona i na paracetamolu, a poprzedniej nocy była impreza z alkoholem
Pokrzątałam się dzisiaj trochę po ogródku; wyrwałam chwasty wzdłuż podjazdu - spomiędzy bukszpanów. Pomiędzy nie będę sadzić cebule tulipanów w koszyczkach - ale do tego oczywiście nie doszłam
Posadziłam trochę cebul jak do tej pory tylko pomiędzy trawy a poziomki i tawuły na rabacie jesiennej, przy domu. Wykopałam 3 dziury pod róże, ziemię wrzuciłam do kompostownika - czytałam że przed zimą powinno się kompost przykryć wartewką ziemi. Dobrze się złożyło
Podlałam i zrosiłam cisy.
Worki z obornikiem czekają przy dziurach pod róże
Tylko róż brak
W przyszłym tyg będę zamawiać, może się też jednak wybiorę do pana Piechulskiego - Grahama Th, Schneewittchen mogłabym wybrać na żywo.... zobaczymy
Pokrzątałam się dzisiaj trochę po ogródku; wyrwałam chwasty wzdłuż podjazdu - spomiędzy bukszpanów. Pomiędzy nie będę sadzić cebule tulipanów w koszyczkach - ale do tego oczywiście nie doszłam
Worki z obornikiem czekają przy dziurach pod róże