Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 08:49, 17 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Wąchasz świecznicę? Z odali pięknie pachnie
Na razie mam jedną świeczkę i katar , więc jak wsadzę nos to czuję, z daleka jeszcze nie Ale pachnie ładnie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Ania111 08:50, 17 wrz 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
galgAsia napisał(a)
Ogrodowo jestem trochę uwsteczniona, bo ratując się przed upałami, zafundowałam sobie klimatyczne przeziębienie Więc w ogrodzie co najwyżej sobie siedzę i omiatam. I tak sobie myślę, że te nieposadzone roślinki wyglądają lepiej niż ustawione w kompozycjach



Asiu ,

Sliczne roślinki

Ale masz rację
Te nie posadzone wyglądają wspaniale
____________________
Ania Spelnione marzenie
Ania111 08:52, 17 wrz 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
galgAsia napisał(a)
I jeszcze taki...
Wielki skubaniec, kiedyś się ich panicznie bałam




…. też mam kilka rodzin tego " paskudztwa '
jestem jeszcze na etapie pisków na ich widok ,

… boję się wszystkiego co ma więcej niż 2 nóżki "
____________________
Ania Spelnione marzenie
galgAsia 09:02, 17 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Margerytka40 napisał(a)


Odpadłam przy tym zestawieniu. Mów szybciutko co to za brunnera i co to za zawilce. Muuuuszę zmałpować ten zestaw. Muuuszę
Szybciutko, szybciutko - brunnera to Alexander's Great, a zawilec Pamina. Bardzo podobne do Paminy są Margarete (wysokość porównywalna) i Prinz Heinrich (wyższy)
Proszę małpować
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Margerytka40 09:24, 17 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
galgAsia napisał(a)
Szybciutko, szybciutko - brunnera to Alexander's Great, a zawilec Pamina. Bardzo podobne do Paminy są Margarete (wysokość porównywalna) i Prinz Heinrich (wyższy)
Proszę małpować


U mnie zawilce rosną tak sobie ale jeszcze będę próbować z nimi. Teraz dają pokaż. Muszę zobaczyć co mają w moim ogrodniczym. Widziałam, że sporo odmian mieli
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
galgAsia 10:23, 17 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ania111 napisał(a)


Asiu ,

Sliczne roślinki

Ale masz rację
Te nie posadzone wyglądają wspaniale
Ale chyba się przemogę i je posadzę

Ania111 napisał(a)



…. też mam kilka rodzin tego " paskudztwa '
jestem jeszcze na etapie pisków na ich widok ,

… boję się wszystkiego co ma więcej niż 2 nóżki "
A mnie przeszło, jak się wkręciłam w ogród W ogóle to cieszę się, jak różne takie do mnie przylatują i przyłażą
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:25, 17 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Margerytka40 napisał(a)


U mnie zawilce rosną tak sobie ale jeszcze będę próbować z nimi. Teraz dają pokaż. Muszę zobaczyć co mają w moim ogrodniczym. Widziałam, że sporo odmian mieli
Zawilce lubią wilgoć, bardzo lubią. Ja swoim dałam kompostu dużo, ziemi liściowej dużo - i chyba za dużo , bo jeden taki mi bujnął na pół rabaty i muszę go wyeksmitować, zeżarł wszystko
Gdybym mogła, zrobiłabym wielką rabatę wyspową zawilcową Baaardzo je lubię
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kawa 10:29, 17 wrz 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
nooo Asia ale tego pająka po tym księżycu to wiesz mogłaś sobie darować

to stworzenia z którymi się nigdy nie polubię blee

pięknie kolorowo
u mnie prinz heinrich ładnie kwitł przez 2 lata teraz jakich rachityczny się zrobił chociaż jeden to chyba na 120 cm urósł i wplótł się w krzewuszkę

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
adewzuol 11:18, 17 wrz 2020


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Ja tez w tym sezonie podjęłam próbę sadzenia ziemniaków w 6 workach jutowych. Obornik, ziemia kompostowa i trawa. sadzeniaki bujnie wykiełkowały, wilgoci pilnowałam, łęty były bardzo dorodne i zielone, ale nie kwitły. Ziemniaki były raptem może na 3 obiady, malutki, drobne, ale własne. Worki się rozkruszyły na pył, nie wiem czy będę próbować kolejny raz.
____________________
Ewelina W piaskownicy
deszczowymaj 11:25, 17 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Asiulka księżyc piękny jak Ty te foty robisz ?

ale pająk to już bleeee fujjjj ohyda
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies