Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Johanka77 10:23, 20 wrz 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
galgAsia napisał(a)
Wbrew pozorom dbam o równowagę między robotą a odpoczynkiem. Jakoś nie czuję super ciśnienia, żeby zrobić to nie wiadomo jak szybko. Mam czas do wiosny , wtedy warzywnik powinien ruszyć


O! I to jest właściwe podejście!
Tez tak mam, że jak nie mam z ogrodu przyjemności, to nie robię... nic a nic! Choćby chwastem po pas zarastało.

Ale jak już mnie najdzie „dzień konia”, to jestem jak taran. Ale wtedy mi się to podoba
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gosialuk 11:28, 20 wrz 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Asia ślicznie u ciebie. Świecznica pięknie pachnie jak dla mnie. Bardzo się cieszę, że ją mam.
Zawilce bardzo lubię, choć nie mam tylu odmian.
Jak tam sprawuje się długosz królewski?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gruszka_na_w... 16:34, 20 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Największy zachwyt wzbudzają we mnie zawilce i świecznice. Niestety. I jednej, i drugiej roślinie ze mną nie po drodze.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
greg66 18:46, 20 wrz 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Tak piękny dzień, pięknie wszystko kwitnie i to jesienne słońce pokazuje inaczej ogród.
Tylko siedzieć i kontemplować
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
galgAsia 18:58, 20 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
deszczowymaj napisał(a)

Olaaa Olaaa
Niedawno oglądałam to drzewko w ogrodniczym..zadziwiła mnie wielkość tych jabłuszek nie wiedziałam że one aż takie duże .. śliczne są

Świecznica piękna i zapach cudny
Moja niestety zakończyła żywot .. Jakieś paskudztwo ją zeżarło
Ola śliczna jest z tymi jabłuszkami świecącymi w słońcu
Faktycznie, w porównaniu do Royalty, to te jabłuszka są ogromne

Od świecznicy pachnie cały ogród jestem zachwycona
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 19:01, 20 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Zdjęcia jak zwykle przyjemne dla oka, jesienne donice również Moja świecznica powoli przekwita, przestała pachnieć i wabić bzyki.
Mam nadzieję, że moje świecznice będą jeszcze chwilkę czarować . Są piękne i pachną obłędnie Nie myślałam, że aż tak
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 19:05, 20 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Johanka77 napisał(a)


O! I to jest właściwe podejście!
Tez tak mam, że jak nie mam z ogrodu przyjemności, to nie robię... nic a nic! Choćby chwastem po pas zarastało.

Ale jak już mnie najdzie „dzień konia”, to jestem jak taran. Ale wtedy mi się to podoba
Asia, ja to nazywam, że jestem "leniwa perfekcjonistka" Jak nadejdzie - jak to nazywasz - "dzień konia" to nie ma zmiłuj Jeńców nie biorę I wtedy taka orka sprawia autentyczną radość i satysfakcję
Mów mi siostro , Siostro
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 19:09, 20 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosialuk napisał(a)
Asia ślicznie u ciebie. Świecznica pięknie pachnie jak dla mnie. Bardzo się cieszę, że ją mam.
Zawilce bardzo lubię, choć nie mam tylu odmian.
Jak tam sprawuje się długosz królewski?
Gosiu, świecznica pachnie niesamowicie, moja radość też wielka
Tak bogiem a prawdą, wiele odmian zawilców jest do siebie bardzo podobnych, więc tak naprawdę nie ma sensu szaleć z tą ilością. Teraz to wiem A lubię je ogromnie

Długosz... Coś mi ukradło długosza... Jednego dnia był, całkiem spory, a drugiego - ni ma... Minęły już jakieś 2 tyg. i nic nie odbija, więc chyba nic w ziemi nie zostało. Trzeba kupić nowego
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 19:14, 20 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Największy zachwyt wzbudzają we mnie zawilce i świecznice. Niestety. I jednej, i drugiej roślinie ze mną nie po drodze.
Wiesz, kompletnie nie rozumiem, dlaczego one nie chcą z Tobą współpracować. Masz cień i masz wilgoć w glebie, powinny się u Ciebie czuć jak raju. Nic to, masz u mnie niezliczone ilości jednego i drugiego

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 19:16, 20 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
greg66 napisał(a)
Tak piękny dzień, pięknie wszystko kwitnie i to jesienne słońce pokazuje inaczej ogród.
Tylko siedzieć i kontemplować
Grześ, dzień przecudny Spędzony cały w ogrodzie Ostatnia niedziela lata
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies