Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 09:32, 27 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magleska napisał(a)
Mnie też oczary oczarowały moje jeszcze biedniutkie

dziki przy castoramie -muszą być głodne ,że tak się wypuściły

Zuza niezmiennie słodka
Madzia jeszcze rozwiną skrzydła widocznie potrzebują trochę więcej czasu...

Dzikom chyba pasuje taka miejscówka, a to już niedaleko do granicy miasta, daleko nie mają

Zuza jest przesłodka, choć ma taką manierę, że miauczy jak jakiś sierżant W takim rozkazującym tonie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:37, 27 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
lilarose napisał(a)
Asiu, napisałam wiadomość, zerknij w wolnej chwili.

Kasia, mam sklerozę i już się nawet z tym nie kryję
Odpisałam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:38, 27 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
ryska napisał(a)
Ciekawie u Ciebie. Dziki, koty, księżyc, o czary
Pozdrowionka zostawiam.
No popatrz, a ja tak mało ostatnio piszę, bo myślę, że u mnie nudy, panie, same nuuudy...
Buziaki przesyłam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:55, 27 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Basieksp napisał(a)
A ja mam jeden oczar, ale to chyba nie oczar, bo jeszcze nie kwitł, tak już chyba drugi rok od posadzenia, narazie jest nieduży, niecały metr wysokości, może dlatego, nie wiem, poczekam chyba jeszcze jeden sezon
Ot, ciekawostka przyrodnicza...
A może to jest oczar wirginijski, który kwitnie jesienią, jak są liście i ich specjalnie nie widać...? Hania - Gruszka ma u siebie taka pomyłkę.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:57, 27 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
A wiesz, że podczas ostatnich mrozów mój jedyny kwiat Charles Lamont chyba przemarzł?
Ojoju, szkoda by było... Pięknie kwitnie i obłędnie pachnie.Obyś się myliła
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 11:01, 27 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10145
galgAsia napisał(a)
Diane jeszcze pozawijana, ale Feuerzauber już kwitnie na całego



Piękny, żałuję że jeszcze takiego nie mam. Kupiłam żółtego w zeszłym roku, sadziłam w marcu. To będzie pierwszy sezon u mnie i się nie mogę doczekać. A on leci w kulki, rozwinął ciupinkę jednego kwiatka, więc wiem że żyje i tyle. I nie mogę sobie przypomnieć nazwy... muszę lecieć do ogrodu, mam nadzieję że ma metkę

ps założyłam szlafrok i emy i poleciałam sprawdzić. Mój to Westerstede, mało popularny chyba
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 11:39, 27 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
April napisał(a)


Piękny, żałuję że jeszcze takiego nie mam. Kupiłam żółtego w zeszłym roku, sadziłam w marcu. To będzie pierwszy sezon u mnie i się nie mogę doczekać. A on leci w kulki, rozwinął ciupinkę jednego kwiatka, więc wiem że żyje i tyle. I nie mogę sobie przypomnieć nazwy... muszę lecieć do ogrodu, mam nadzieję że ma metkę

ps założyłam szlafrok i emy i poleciałam sprawdzić. Mój to Westerstede, mało popularny chyba
Jola Widziałam wątek No super, bardzo się cieszę
Westerstede ładny, pewnie musi się rozbujać. Ważne, że żyje, to daje nadzieję
Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 13:27, 27 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10145
galgAsia napisał(a)
Jola Widziałam wątek No super, bardzo się cieszę
Westerstede ładny, pewnie musi się rozbujać. Ważne, że żyje, to daje nadzieję
Buziaki


Sprawdzałam w swoim ulubionym sklepie, niestety twojego oczara nie mają. Będę musiała wyruszyć na polowanie
Westerstede się rozbuja, tylko to pewnie potrwa. U ciebie cieplej to też ma ogromne znaczenie.
Wątek- no cóż, poszalałam
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 08:40, 28 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Raport pogodowy

wschód słońca 07:47
zachód słońca 16:37
długość dnia 08:50
dzień dłuższy od najkrótszego dnia w roku 01:10

wschód księżyca 15:35
zachód księżyca 07:39
faza księżyca pełnia Pełnia Wilczego Księżyca

do wiosny zostało 51 dni

Same dobre wiadomości
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 08:51, 28 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Pełnia Wilczego Księżyca nazwa pasuje odealnie do aury za oknem
Niech szybko mija te 51dni, bo przyszła do mnie paczka z ceramicznymi cudeńkami do ogrodu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies