Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 11:30, 16 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Johanka77 napisał(a)
Piękny Pełny Zaćmiony
A Ty widziałaś to zaćmienie?!? bo ja nic nie zauważyłam... Może za wczesnie poszłam spać...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:32, 16 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Piękne okazy zakupowe Ci się trafiły. Warte były popełnienia grzechu.
No właśnie, sama widzisz - rączki wyciągały, głosem syrenim śpiewały... Nie byłam tak sprytna jak Odyseusz i musiałam kupić
Myślę, że dziś dokończę sadzenie, bo przy takich temperaturach niebezpiecznie jest zwlekać...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:36, 16 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)
Cudnie zgrzeszyłaś jak cierpieć za grzechy to lepiej od razu za więcej a nie się rozmieniać na drobne
Strasznie mi się ta serduszka podoba
I Twoja cienista też Ja od jutra przystępuję do wytyczania kierunków mojej cienistej
I tu się z Koleżanką zgadzam - jak pokutować, to wiedząc, za co
No serduszka jest właśnie taka troszkę inna... czyli taka, jakie lubię najbardziej
Tworzenia cienistej to ja Ci zazdraszczam bardzo , bo ja bardzo lubię cieniste rabaty.
BTW, wysłałam Ci namiary na raureif. Ja mam remotę i też bardzo ją sobie chwalę.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:51, 16 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasya napisał(a)

O ła… jaka lista…
Serduszka urocza
Ja szukam teraz pare rzeczy do donic


No masz... eM zrobił 3 kursy do samochodu Trochę się nazbierało


Kasya napisał(a)
Ech No nie wiadomo gdzie patrzec czy w górę /księżyc/ czy w dół /ogrod/
Niezłe zakupy, ładne roślinki
Oglądam paprotki bo właśnie cieniste zakątki obsadzam
Proszę rzucać oczkiem - raz tu, raz tam
Obsadzanie cienistych zakątków to sama radość Pochwal się, jak już wybierzesz
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:55, 16 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
tulucy napisał(a)
Zacne zakupy a cieniste rządzą
Wiesz, ja już myślałam, że coś mi się stało niedobrego... nic nie kupuję, nic nie zamawiam... Ale nie! normalna jestem!!! czyli całkiem nienormalna
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kawa 15:13, 16 maj 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
śliczna ta serduszka
a kokoryczka u mnie zaginęła w akcji
no normalnie niepocieszona jestem i co najgorsze nie wiem co się z nią stało

ta rutewka z drobnymi listeczkami druga to delavaya

w ogóle prosze mnie tu nei kusić zakupami bo miejsca brak
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Gosiek33 16:17, 16 maj 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Serduszka Cupid bardzo urocza. U Ciebie tak szybko kwitną rośliny jak u Gruszki. Oglądam co i rusz kwitnące wielosiły w Waszych ogrodach i olśniło mnie, że moje po kilkunastu latach przepadły. Tak mnie wzięło, że nowe sobie kupiłam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasya 16:55, 16 maj 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
galgAsia napisał(a)
No masz... eM zrobił 3 kursy do samochodu Trochę się nazbierało


Proszę rzucać oczkiem - raz tu, raz tam
Obsadzanie cienistych zakątków to sama radość Pochwal się, jak już wybierzesz

Cienistą się pochwale jak cos będzie juz widać póki co malutkie wszystko a paprocie to tylko pastoraly albo i nie… ciekawe czy wyrosną, może padły…
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
galgAsia 21:44, 16 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Roocika napisał(a)
Asia, zaszalałaś fajne roślinki i te są serduszka przeurocze.

Łysy to wiadomo- znak przewodni
Wiesz, odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 21:53, 16 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Za dużo tu tego dobrego, nie wiadomo co chwalić
Serduszka kolor ma cudny i wielosił też w moim typie. Bardzo proszę o zebranie odrobiny nasion tego drugiego. Jeżeli sieje się w ogrodzie tak samo jak zwyklak, to będziesz miała w przyszłym roku ogród na niebiesko
Pięknie się u Ciebie wiąz JH zagęścił, mój po przeprowadzce nie puścił połowy liści i wygląda łyso w tym roku. Oby się wziął za siebie, bo za parę lat chcę pod nim ławeczkę postawić
Zawsze możesz chwalić wszystko, jak leci
Postaram się pamiętać o nasionkach, ale od czasu do czasu możesz puścić przypominajkę
Ostatnio niebieski kolor bardzo mi się podoba, więc nie będę narzekać.
Wiąz jest podobno bardzo wrażliwy na przeprowadzki, więc pewno musi swoje odchorować. Spróbuj może wziąć go na dietę pokrzywową, a na deser jakąś magiczną siłę z dużą ilością fosforu na poprawę ukorzenienia. Ten mój faktycznie gęściutki się zrobił, teraz powinien pójść w górę. Muszę mu o tym powiedzieć
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies